زن و شوهر پنجه نرم می کند گناه به قتل گرجستان پدر در multicounty جرم ولگردی و قانونی شکنی

اسکورت و دوست پسر او را مجرم به قتل در مرگ گرجستان پدر که بدن ریخته شد جرارد در شهرستان روز پس از خانواده اش گزارش دادند او گم شده است.

آن است که برای اولین بار از دو کینه توزی به اتهام قتل, Kiera Williams, 19, و کامرون Montez جونز 21 ساله را به صورت. این دو نیز به اتهام همراه با یک زن 22 ساله Ashanti دورسی در یک قتل در Clayton County است.

ماری Broder ارشد دادستان در گریفین قضایی مدار به صورت “مدرن و روز بانی و کلاید داستان است.”

مظنون هستند متهم در تعدادی از جرایم از جمله carjacking مسلح سرقت و تشدید حمله شامل پنج مردان مختلف در دو شهرستان. برخی از قربانیان بالقوه مشتریان راه اندازی توسط اعضای سه نفر آنها را غارت پول نقد, مقامات گفت.

در جرارد, قتل, قربانی, Roderick کرافورد اولین تماس ویلیامز از طریق یک اسکورت وب سایت با توجه به کلانتر ، معلوم نیست چه ویلیامز و جونز در نظر گرفته شده برای کرافورد یک پدر چهار قبل از او کشته شد و بدن او ریخته شد پشت سر رها شده در خانه در Grantling خیابان در توماستون.

مرتبط با: اسکورت متهم در گرجستان پدر را کشته بود می خواستم در کلیتون قتل

این Lamar County مرد همچنان داشت Jan. 3, 2019, روز پس از SUV خود را کشف شد Clayton County است.

جونز که از توماستون همچنین التماس کرد گناه پنجشنبه تشدید حمله در جرارد شهرستان مورد. دوست دختر خود را که قبلا التماس کرد گناه قتل به کینه توزی.

هر دو محکوم به زندگی در زندان پس از 20 سال به گفته مقامات با گریفین قضایی مدار. دادستان مشغول به کار با چندین سازمان به ارائه بسته به کرافورد خانواده Broder گفت.

خانواده و اجرای قانون بودند با توافق هر دو گناه درخواست, او گفت:.

“این جنایات هرگز حل شده است اما برای سخت کوش تلاش های باور نکردنی از مردان و زنان در این سازمان” Broder در بیانیه ای گفت. “آنها در ساعت های بی شماری برای دستگیری این مجرمان خطرناک و آنها را به عدالت است.”

ویلیامز جونز و دورسی آینده باید محاکمه Clayton County است. هر کدام از این رو چندین اتهامات مربوط به جنایات مختلف از جمله مرگ دو بیشتر از مردان است.

ماریو ادواردز, 28, از, Covington, مرده پیدا شد Dec. 21, 2018 در داخل یک آپارتمان خالی در پارک جنگلی. او به ضرب گلوله کشته شد حداقل یک بار در دو روز زودتر, جنگل, پارک پلیس گفت:.

هر سه رو کینه توزی, قتل, جنایت, قتل, تشدید حمله سرقت مسلحانه و سلاح اتهامات در Edwards’ مرگ است.

تنها دورسی متهم سوم, قتل, ژان. 2, 2019, تیراندازی مرگ Dontavious Morrison. با توجه به Clayton County پلیس موریسون بود دورسی دوست پسر.

بیشتر: روسپی می خواستم در Clayton County تیراندازی کشته شدند در دکالب

موارد خود را هنوز هم در انتظار در Clayton County Superior Court, مقامات گفت. جونز و دورسی در انتظار محاکمه در این شهرستان از زندان در حالی که ویلیامز بوده است در بازداشت Pulaski دولت پس شفاعت گناه Oct. 8 در جرارد شهرستان مورد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>