پوشش [email protected]: 9 چیزهایی که ما یاد گرفته در مورد شاهین در NFL سراغ ترکیب

بزرگ غذای آماده از NFL سراغ ترکیب بود که شاهین’ 2020 فهرست لمس کردن/قبل است که در خود نگه دارد.

“ما مانند ما فهرستی” مدیر کل توماس Dimitroff تکرار در تمام مصاحبه های خود با رادیو و تلویزیون است.

تا در برابر حقوق و دستمزد کلاه شاهین در رحمت NFLPA توافق به یک توافق دسته جمعی. شاهین جدید باید حقوق و دستمزد کلاه فضایی و توانایی استفاده از پست-ژوئن 1 نامگذاریهای در انتظار کهنه کار حقوق و دستمزد-کلاه تلفات.

در اینجا نه چیزهایی که ما یاد گرفته در مورد شاهین در ترکیب:

1. لگد زدن وضعیت. پس از یک در یک مصاحبه با کیکر رودریگو Blankenship و تایلر باس شما احساس کردم که آنها را نه در آمده و رقابت با Younghoe کو. وجود دارد که تیم های دیگر با روشن شدن دهانه.

2. ایمنی/linebacker عمق. با شاهین تنظیم نیست دوباره ثبت نام کمال اسماعیل و آنها نیاز به اضافه کردن یک ذخیره ترکیبی linebacker/ایمنی.

3. جایگزینی Beasley. LSU lineback K’Lavon Chaisson بهترین انتخاب در پیش نویس اگر شاهین اقامت در 16th کلی انتخاب کنید. زیرزمین معامله کهنه گروه شامل سابق گرجستان standout ارمیا Attaochu (Broncos), Jabaal Sheard (کلت) و وینس Biegel (دلفین ها محدود شده است.)

Chaisson تولید در مطابقت ندارد خود توانایی های ورزشی. او بزرگتر حرکت صعودی از آیووا A. J. Epenesa.

ما نیاز به انجام برخی تحقیقات در مورد آنچه در آن هزینه خواهد شد برای تجارت به شماره 2 نقطه به ایالت اوهایو را تعقیب جوان است.

4. هوپر ارزش. تنگ است پایان Austin هوپر یک 10 میلیون دلار از یک سال و پسر و یا یک محصول از خولیو جونز اثر ؟ این چیزی است که هکرها کاوبوی Redskins, پلنگ, خرس و میهن پرستان در حال تلاش برای تصمیم گیری به عنوان شاهین خوب با تیم های دیگر تنظیم هوپر ارزش بازار.

5. لباس های جدید. این کلمه در خیابان است که لباس جدید و احتمالا یک لوگوی جدید رها خواهد شد و این هفته از پیش نویس با شاهین برگزاری بزرگ نشان ،

نیوجرسی خواهد بود در خارج وجود دارد بنابراین طرفداران می توانید جدید دور اول انتخاب شماره. اگر آنها تجارت برای جوان او می خواهم حرکت خیلی بیشتر از کشباف Chaisson و یا برخی از گارد چشم انداز.

6. Linebacker بازار است. کلید برای ده’vondre کمپبل است که اگر یک تیم views او را به عنوان یک سه-پایین linebacker یا نه. آن را هوشمند خود عامل جلب Rosenhaus به نگه داشتن درب باز با شاهین است.

7. گزینه های در RB. شما دریافت می کنید به این معنا شاهین احترام چه Devonta فریمن را برای آنها در اوایل زندگی حرفه ای اما می دانم که آن زمان به حرکت می کند.

می Jonathan Taylor جدید مایکل ترنر برای شاهین? D’Andre سویفت ؟ مخفی Akers بعد از آن در پیش نویس ؟

8. Gono سزاوار یک شات. با وس شوایتزر رفتن به رایگان آژانس مت Gono است تا در گارد. این گزینه ها عبارتند از: جیمز نجار Gono Jamon Brown, Sean هارلو و یک تازه کار. بالا گارد/مرکز پیش نویس به ارزش 16 انتخاب کنید ؟

9. داخلی خط و موقعیت. شاهین به دنبال یک چپ گارد بود و رسمی و غیر رسمی مصاحبه با کانزاس چپ مقابله با Hakeem Adeniji که پروژه ها به عنوان یک نگهبان به NFL.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im