پوشش [email protected]: شکست توماس Dimitroff پیش نویس روز معاملاتی ثبت

خوش آمدید به فرهنگ پوشش [email protected] وبلاگ ما لیست هفتگی از نه چیز است که شما نیاز به دانستن در مورد آتلانتا فالکونز.

1. بدون چرخش منطقه. شاهین مدیر کل توماس Dimitroff یک بانک از سه مجموعه های تلویزیونی بر روی یک دیوار در یک اتاق خاموش آشپزخانه در خانه خود را.

او دارای یک مجموعه ای از گوشی های اصلی و پشتیبان همراه یک ژنراتور و یک مرد در زیرزمین فقط در مورد چیزی را اشتباه می رود در طول مجازی پیش نویس پنج شنبه از طریق شنبه.

بر اساس خود را از قبل پیش نویس inklings, Dimitroff در حال رفتن به یک تجارت و او با استفاده از نهایی 48 ساعت منجر به پیش نویس به زمینه.

شما نمی خواهید برای شروع به صحبت کردن تجارت هنگامی که شما بر روی ساعت و تنها 10 دقیقه برای نهایی کردن یک معامله است.

شاهین پیش نویس میدارد

در هر یک از این گذشته 12 پیش نویس Dimitroff یک تجارت است.

این می تواند یک تجارت بزرگ (Julio جونز معامله) و یا از آن می تواند یکی کوچک (در حال حرکت به پیش نویس کندال شفیلد و جان Cominsky در دور چهارم در سال گذشته).

شما نمی دانید که هنگامی که وجود دارد رفتن به یک تجارت.

در اینجا نگاهی به Dimitroff پیش نویس روز معاملات در طول سال.

2019: شاهین معامله با قوچ به 31 کلی انتخاب در دور اول. شاهین خود را فرستاده دوم (45) و سوم (79) به قوچ. آنها همچنین دریافت ششمین (203rd) انتخاب کنید. شاهین انتخاب مارکوس سبز در دور ششم. او قطع شد.

شاهین با استفاده از 31st انتخاب کنید به پیش نویس توهین آمیز مقابله با Kaleb McGary.

شاهین معامله تا دو بار به cornerback شفیلد و دفاعی پایان Cominsky.

شاهین خود را فرستاده ششم-انتخاب دور (186th کلی) به شیرها به حرکت تا شش, نقاط به 111 کلی نقطه جایی که آنها پیش نویس شفیلد.

شاهین همچنین با ارسال یک هفتم-انتخاب دور به این اظهارات به حرکت دو لکه به پیش نویس Cominsky 135th به طور کلی.

2018: شاهین معامله با قوچ به حرکت می کند تا برای به دست آوردن یک ششم دور انتخاب کنید (شماره 194, راسل Gage) و به دو هفتم-دور میدارد 244 (جاستین Lawler, DE, SMU) و 256 (معامله به Redskins).

2017: شاهین معامله با سیاتل به 26 انتخاب کنید به طور کلی (Takkarist McKinley) داد و تا 31 انتخاب کنید (معامله به 49ers) و تراکم در دور سوم (شماره 95, دلنو هیل, S, Michigan) و دور هفتم (شماره 249 کریس کارسون, RB, Oklahoma State, Parkview بالا). شاهین معامله کردن با Buffalo Bills, خرید و فروش خود را در ردیف 63 کلی انتخاب (Deion داوکینز, G, معبد) برای سه میدارد – شماره 75 (دوک رایلی, پوند, LSU) شماره 149 (Damontae Kazee, CB, San Diego State) و شماره 156 (برایان هیل, RB, Wyoming).

2016: شاهین معامله را به دور دوم با تگزاسی. آنها نقل مکان کرد و از 50 تا 52 (Deion جونز) و برداشت یک ششم دور انتخاب کنید (195th) که آنها استفاده می شود به وس شوایتزر. تگزاسی ها در زمان offensive lineman نیک مارتین با 50th انتخاب کنید. شاهین داد تا ششم-انتخاب دور به تنسی به عنوان بخشی از اندی Levitre تجارت است.

2015: شاهین معامله شد تا نه نقاط به زمین دفاعی مقابله با Grady جارت در دور پنجم با 137th کلی انتخاب کنید. آنها داد و ستد با وایکینگها مینه سوتا و داد تا خود را پنجم-انتخاب دور (146) و ششم-انتخاب دور (185). وایکینگ ها با استفاده از 146 انتخاب به انتخاب گسترده ای از گیرنده Stefon Diggs و دیگر به انتخاب اوکلاهما مقابله با Tyrus تامپسون. Diggs ساخته شده PFWA همه Rookie تیم.

2014: شاهین معامله ششم خود را-انتخاب دور (182nd) و یکی از سه هفتمین دور میدارد (220) برای وایکینگها’ پنجم-انتخاب دور (168). آنها انتخاب شده سیراکیوز linebacker مارکی Spruill با انتخاب کنید.

2013: شاهین معامله از شماره 30 به 22 در دور اول به زمین cornerback دزموند Trufant. شاهین معامله یک سوم و یک ششم دور انتخاب کنید به St. Louis Rams. در پنجمین دور شاهین معامله تا 10 میدارد به TCU پایان دفاعی Stansly Maponga. آنها با ارسال یک هفتم-انتخاب دور (236) به Chicago Bears.

2012: شاهین یک تجارت با بالتیمور به حرکت به پایین هفت لکه در دور سوم به مقابله با توهین آمیز Lamar هلمز. آنها را برداشت پنجم-دور انتخاب کنید و انتخاب پایان دفاعی Jonathan Massaquoi با 164th کلی انتخاب کنید. کلاغ برداشت در حال اجرا پشت برنارد پیرس با 84 انتخاب کنید که شاهین ارسال آنها را. شاهین داد تا هفتم طفیلی (229th کلی) به عقاب در Asante ساموئل تجارت است. عقاب استفاده می شود که انتخاب کنید را انتخاب کنید در حال اجرا پشت برایس قهوه ای است.

2011: وجود دارد 5-برای-1 مگا مقابله با کلیولند به حرکت می کند تا 21 لکه های به زمین گسترده گیرنده خولیو جونز. بعد در دور پنجم پس از انظار خاموش بود شاهین Dimitroff ارسال دو میدارد به سنت لوئیس به حرکت تا 10 نقاط به حرکت شبیه چمچه زنی در حال اجرا پشت Jacquizz راجرز.

2010: Oklahoma cornerback دومینیک فرانکها که مدرسه را ترک اوایل سال بود و لغزش در پیش نویس است. Dimitroff ارسال دو میدارد به سنت لوئیس به حرکت تا 14 نقاط برای به دست آوردن فرانکها.

2009: Dimitroff احساس او می تواند خود را با رفتن به 13 در نقاط دور پنجم. شاهین یک معامله خود را به ارسال پنجم-انتخاب دور به دالاس. آنها نقل مکان کرد و در 13 لکه ها و برداشت هفتم-انتخاب دور برای مشکلات خود را. آنها پیش نویس offensive lineman گرت رینولدز در پنجم و دفاعی lineman ونس واکر از Georgia Tech در هفتم است.

2008: وجود یک اجرا در سمت چپ پردازد. با شاهین نیاز برای حفاظت از مت رایان که شاهین گرفته بود با سومین کلی انتخاب Dimitroff ارسال دو, دوم, دور میدارد و یک چهارم-دور انتخاب کنید به واشنگتن به حرکت به دور اول و انتخاب سام بیکر با 21st کلی انتخاب کنید. آنها همچنین دریافت سوم و پنجم-دور میدارد. شاهین با استفاده از آن بر میدارد به انتخاب گسترده ای از گیرنده های هری داگلاس (84 کلی) و پایان دفاعی Kroy Biermann (154th).

2. SEC عطر و طعم: SEC است که انتظار می رود برای شکستن پیش نویس NFL سوابق.

وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 16 بازیکن انتخاب شده از SEC از جمله گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس و در حال اجرا بازگشت D’Andre سویفت در دور اول. که بالا رکورد قبلی از 12 که قرار بود در سال 2013 و همسان در سال 2017.

SEC یک رکورد داشتن 64 بازیکنان پیش نویس فصل گذشته و است که می تواند شکسته شود.

“SEC ممکن است منجر به راه اوایل اما وجود خواهد داشت و بازیکنان خوب انتخاب شده در یک دسته از دور” شاهین مربی دن کوین گفت.

3. QB روند: ما خواسته Dimitroff در ارشد کاسه در مورد روند نسبت به تلفن همراه بیشتر quarterbacks و در صورتی که کمک به وضعیت سابق اوکلاهما و آلاباما کارفرمایی Jalen لطمه می زند.

Dimitroff گفت: این امر می تواند جالب به روند پیگیری و این چیزی است که او در دوران قبل از پیش نویس روند.

برخی از آنها خواندن بیش از حد به مطالعه خود را از این روند شده است که رهبری تظاهرات Lamar جکسون بوفالو به جاش آلن هوستون Deshaun واتسون و به میزان کمتر, کانزاس, شهرستان پاتریک Mahomes.

“من معنی, نگاه, Matt Ryan ما کارفرمایی و ما بزرگ و بهترین ایمان به او است که او را برای رفتن به کارفرمایی که ما نیاز داریم را به ما که در آن ما نیاز به رفتن ساده و ساده” Dimitroff گفت.

رایان پنج سال 150 میلیون دلار قرارداد اجرا می شود از طریق 2023 فصل است.

“من همیشه علاقه مند به quarterbacks بیرون آمدن از پیش نویس” Dimitroff گفت. “این یک واقعیت است. من همیشه در تلاش برای ادامه به کار بر روی مهارت های من به مطمئن شوید که من تازه در ارزیابی quarterbacks. که همیشه چیزی که مهم است من فکر می کنم به عنوان یک تیم سازنده. البته برخی از وجود دارد واقعا جالب بچه ها در این سال در پیش نویس است.”

پشت رایان شاهین خوشحال هستند با مت Schaub و تلاش برای توسعه دنی Etling و کورت Benkert.

“دوباره تمرکز ما این است که در ساختمان این تیم و مطمئن شوید که ما عمق” Dimitroff گفت. “ما همچنان به انجام این کار در تمام موقعیت ها. ما باید برخی از بچه های جوان ما در گروه کارفرمایی در حال حاضر که ما دوست داریم به عنوان آنها در حال توسعه است. ما مت Schaub بازگشت. که برای رفتن به یک رقابتی واقعی است.”

4. آن و تصویری فریاد-outs: Dimitroff داد و فریاد به شاهین’ آن را منجر و تصویری در Carl Pierburg و مایک خدمه است.

“(آنها) فقط در ادامه به پا زدن لب به لب گرفتن همه چیز را تا آنجا که از آن آسان است به انجام آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر” Dimitroff گفت.

5. پیش نویس های نظرسنجی ها: در نظر سنجی ما طرفداران می خواهند شاهین به تجارت به کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw.

به دنبال ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah, Auburn, دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای و فلوریدا cornerback C. J. Henderson.

ما نمی باید اتاق شامل Clemson linebacker اشعیا سیمونز یا LSU پایان دفاعی K’Lavon Chaisson در این نظرسنجی.

6. ویک برداشت 19 سال پیش روز سه شنبه. سابق ویرجینیا کارفرمایی مایکل ویک انتخاب شد شماره 1 به طور کلی توسط شاهین در پنج شنبه, 21 آوریل 2001 در نیویورک است.

او مشتعل پایه فن برنده یک بازی تاریخی در Lambeau Field و در زمان شاهین به NFC قهرمانی پس از سال 2004 فصل قبل از سقوط خود را از گریس برای نقش خود را در فدرال سگ جنگی مورد.

“مطلب: عجیب و غریب بار از مایکل جکسون: از تمام نرم افزار به زندان

پس از خدمت خود را در زندان حکم ویک بازگشت به بازی با عقاب است و در حال حاضر یک مفسر با Fox Sports.

7. نقد و بررسی AJC موقعیت با موقعیت 2020 پیش نویس NFL سری: پیش نویس تخته اطراف NFL مجموعه با اولین انتخاب مجموعه برای سه شنبه شب و انتخاب نهایی روز شنبه.

ESPN و NFL شبکه را به پیوستن به نیروهای برای سال جاری پیش نویس NFL. آنها را تولید و پخش خواهد شد که در هر دو شبکه بیش از سه روز تمام.

این پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده بود را در لاس وگاس اما منتقل شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را در حال حاضر خواهد سرچشمه از ESPN ستاد در بریستول, Conn.

در زیر لینک به AJC 12-بخش موقعیت با موقعیت پیش نویس سری به شما کمک کند آماده برای پیش نویس:

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: سیمونز یک موقعیت کمتر LB | صفحه 10

Safeties: لود شده با گرجستان استعداد | صفحه 10

تیم های ویژه: گرجستان kick-محور | Returner با فلش | صفحه 10

, Cornerbacks: جف Okudah یک مستند CB | صفحه 10

8. رایگان آژانس ردیاب. چه کسی چه کسی و کسانی که اقامت:

بدون محدودیت رایگان عوامل

بازیکنان جدید

جرم

“تاد Gurley در حال اجرا به عقب – توافق برای یک سال مقابله با تیم.
“Laquon Treadwell گسترده گیرنده – توافق برای یک سال مقابله با تیم.
“جاستین McCray گارد – توافق برای یک سال مقابله با تیم.
“هیدن هرست, تنگ پایان به دست آورد از طریق تجارت با بالتیمور.

“Khari لی, تنگ end — امضا شده توسط شاهین

دفاع

“دانته فاولر پایان دفاعی – توافق برای سه سال 48 میلیون دلار در مقابله با شاهین است.
“LaRoy رینولدز linebacker – امضا شده توسط شاهین در مارس 24.

“ادموند رابینسون linebacker – امضا شده توسط شاهین به یک سال معامله مارس 28.

تیم های ویژه

“سام اروین-Hill, توپ امضا شده را به یک قرارداد یک ساله به ارزش $510,000.

بازگشت بازیکنان

جرم

“مت Schaub, کارفرمایی – باشگاه برداشت خود گزینه با توجه به نماینده او.
“Keith Smith بیمارستان – Re-امضا به مدت سه سال قرارداد.

“جان Wetzel, offensive lineman – مقرره جانباز قرارداد خاتمه داده شود و سپس دوباره به امضا رسید.

دفاع

“Blidi Wreh-ویلسون cornerback – توافق برای یک سال قرارداد با این تیم است.
“Tyeler Davison دفاعی مقابله با – موافقت خود را با قرارداد سه ساله رسید.
“استیون معنی پایان دفاعی – Re-امضا برای یک سال قرارداد مارس 9.

“Sharrod Neasman ایمنی – امضا به قرارداد یک ساله.

تیم های ویژه

“Ryan Allen, توپ امضا برای یک سال تمدید قرارداد برای $945,000 در فوریه. 18.

بازیکنان سابق

جرم

“Austin هوپر, تنگ پایان اجازه خواهد داشت به آمار بازار است. موافقت کرده است به نظر با Browns.
“Devonta فریمن – برش توسط تیم 17 مارس است.
“لوقا استاکر, تنگ نهایی منتشر خواهد شد انتظار فیزیکی.
“Kenjon Barner در حال اجرا به عقب – بدون محدودیت رایگان agent.
“جاستین هاردی گسترده گیرنده – نمی خواهد دوباره ثبت با تیم.
“مت Simms, کارفرمایی — بدون محدودیت رایگان agent.
“وس شوایتزر گارد تهاجمی/مرکز اجازه خواهد داشت به آمار بازار است. مجموعه ای برای توافق با واشنگتن است.
“Ty Sambrailo مقابله – منتشر شده توسط تیم مارس 16. امضا شده توسط تنسی تیتان.

دفاع

“دزموند Trufant, cornerback – منتشر شده توسط تیم. او امضا دو سال 21 میلیون دلار در مقابله با شیرها دیترویت.
“ویک Beasley پایان دفاعی/linebacker – نمی خواهد دوباره ثبت نام. ملحق خواهد شد تیتان در یک سال معامله است.
“د’Vondre کمپبل linebacker – اجازه خواهد داشت به آمار بازار است. توافق برای یک سال قرارداد به ارزش تا $8.5 میلیون آریزونا.
“آدریان Clayborn دفاعی نهایی توافق کردند که به نظر با براونز در سهشنبه, مارس 31.
“جک کرافورد, defensive tackle – امضا با تنسی در 31 مارس است.
“Johnathan Cyprien ایمنی – بدون محدودیت رایگان agent.
“ره’Shede Hageman دفاعی مقابله – با چشم پوشی از تیم Jan. 13.
“کمال اسماعیل ایمنی/linebacker – نمی خواهد دوباره ثبت نام با شاهین است.
“Jamar تیلور cornerback – بدون محدودیت رایگان agent.
“J. J. فروردین ایمنی — بدون محدودیت رایگان agent.

تیم های ویژه

“مت Bosher, توپ زن — بدون محدودیت رایگان agent.

محدود رایگان عوامل

جرم

“برایان هیل در حال اجرا به عقب خود را امضا کرد $2.1 میلیون مناقصه.

دفاع

“مایکل بنت دفاعی مقابله با عامل رایگان

تیم های ویژه

“Younghoe کو, placekicker – امضا قرارداد یک ساله تمدید $660,000 در فوریه. 18.

9. نمودار عمق: با علاوه بر این از cornerback جاش هاوکینز و تپه امضای خود را $2.1 میلیون محدود رایگان-عامل مناقصه شاهین’ نمودار عمق به عنوان پیش نویس این شرکت است.

تحلیل نمودار عمق امتیاز به شاهین اضافه کردن یک cornerback چپ گارد/مرکز چشم انداز نوسان مقابله با نامزد دفاعی lineman (مقابله و یا لبه), linebacker و شاید در حال اجرا در پیش نویس است.

پیش نویس است و تاریخی غنی در گیرنده گسترده و شاهین می تواند یک بروشور در یکی دیر.

در اینجا نگاهی به شاهین’ به روز رسانی نمودار عمق:

جرم

WR 11 خولیو جونز, 13 مسیحی بلیک, 19 Devin خاکستری 80 Laquon Treadwell
LT 70 جیک ماتیوز 75 جان Wetzel
ال جی 73 مت Gono, 77 James Carpenter, 64 شان هارلو
C 51 الکس مک و 65 جاستین McCray, 64 شان هارلو
RG 63 کریس Lindstrom 68 Jamon قهوه ای 65 جاستین McCray
RT 76 Kaleb McGary
TE 81 هیدن هرست, 86 Khari لی 87 Jaeden گراهام 85 کارسون Meier
WR 18 Calvin ریدلی, 83 راسل Gage, 17 Olamide Zaccheaus, 15 براندون پاول
QB 2 Matt Ryan, 8 مت Schaub, 6 Kurt Benkert, 16 دنی Etling
RB 21 تاد Gurley, 25 Ito اسمیت 30 Qadree Ollison, 23 برایان هیل, 42 کریگ رینولدز
FB 40 Keith Smith

دفاع

د 56 دانته فاولر 53 Austin لارکین
DT 97 Grady Jarrett, 50, جان Cominsky
DT 96 Tyeler Davison, 94 Deadrin Senat
د 93 آلن Bailey, 55 استیون معنی
د 98 Takk McKinley 91 یعقوب Tuioti مارینر
LB 54 Foyesade Oluokun, 46 ادموند رابینسون 52 احمد توماس
LB 45 Deion جونز, 55 LaRoy رینولدز
RCB 26 اشعیا الیور 29 جاش Hawkins, 39 C. J. Reavis,
LCB 20 کندال شفیلد 33 Blidi Wreh-ویلسون 28 اردن میلر
NCB 37 ریکاردو آلن 34 Chris Cooper
اس اس 22 کیانو نیل 35 جمال کارتر
FS 27 Damontae Kazee, 37 ریکاردو آلن 41 Sharrod Neasman

متخصصان

K 7 Younghoe کو
KO 7 Younghoe کو
P 9 Ryan Allen, 9 سام اروین-Hill
LS 47 جاش هریس
ثانیه 9 Ryan Allen
KOR 15 براندو پاول 17 Olamide Zaccheaus
روابط عمومی 15 براندون پاول 17 Olamide Zaccheaus

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escort