COVID-19 کانادا: نیروهای خواست به دنبال کمک به استفاده از mental-خدمات بهداشتی و درمانی بازدید ‘all-time low’

اتاوا — کانادا بالا افسر نظامی است که خواست نیروهای نظامی خود را به رسیدن برای کمک به صورتی که نیاز به استفاده از mental-خدمات سلامت برای پرسنل نظامی رسیده است یک زمان کم است.

رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس می گوید در نامه سرگشاده ای به همه نیروهای مسلح کانادا اعضای که وجود دارد ممکن است به دلایل قانونی کمتر از آنها خواستار کمک نظامی و یا دسترسی روانی-بهداشت حرفه ای.

اما او می گوید کسانی که نیاز به چنین کمک هایی باید برسد با توجه به اضافه استرس و اضطراب است که توسط بسیاری از مردم احساس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

کاهش در استفاده از روان-خدمات سلامت توسط پرسنل نظامی در تضاد با گزارش افزایش تقاضا در غیر نظامی بحران و مراکز دیگر روان-سلامت سازمان است.

ونس نامه نیز می آید تنها چند هفته پس از کانادا پرس گزارش داد که 20 نفر از نیروهای مسلح در زمان زندگی خود را در سال گذشته بیشترین تعداد نظامی خودکشی پس از 2014.

ونس دستور داده است تا اکثریت کانادا پرسنل نظامی برای منزوی کردن در خانه به اطمینان حاصل شود که آنها سالم باقی می ماند برای هر زمان که نیروهای خواسته برای کمک به با این بیماری همه گیر و یا یک فاجعه طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de