COVID-19: کانادا که مشاور سازمان دفاع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم آن بودن “چین محور”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت به انتقاد از سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه آن را متهم بودن بیش از حد تمرکز بر چین و صدور بد مشاوره در این کروناویروس جدید شیوع و گفت: او را نگه دارید در ایالات متحده سرمایه گذاری برای سازمان است.

“W. H. O. واقعا آن را منفجر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال. “برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است. خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه؟”

اما دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل دفاع از U. N. آژانس را در ارتباط با چین توضیح داد که کار خود را با پکن مقامات مهم بود به درک شیوع آغاز شد که در ووهان.

“این کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است برای دریافت بر روی زمین و کار با چینی ها برای درک این,” او گفت. “این چیزی است که ما با هر ضربه کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار اتهامات علیه سازمان ملل و سازمان بهداشت در کاخ سفید, اخبار جلسه بعد در روز سه شنبه اظهارات به قطع ایالات متحده کمک های مالی به این گروه است.

“آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا — آنها از دست رفته تماس” رئیس جمهور گفت:. “و ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول به چه کسی است. ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به.”

آمریکا کمک به کسانی که در سال 2019 بیش از 400 میلیون دلار تقریبا دو برابر 2 بزرگترین عضو دولت سهم. چین در مقابل کمک $44 میلیون.

دکتر هان Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفت: در حال حاضر خواهد بود زمان بد به کاهش در بودجه به عنوان “ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر.”

U. N. سخنگوی استفان نواز را رد کرد انتقاد از کسانی که به رهبری مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“برای دبیر (آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ) روشن است که تحت رهبری دکتر Tedros انجام داده کار فوق العاده ای در COVID در حمایت از کشور با میلیون ها قطعه از تجهیزات در حال حمل کردن بر کمک به کشورهای با آموزش در ارائه جهانی دستورالعمل – که نشان دادن قدرت بین المللی سلامت, سیستم,” او گفت.

نواز اضافه شده که بود که او نیز به تازگی انجام “کار فوق العاده ای” در قرار دادن کارکنان خود را در خط مقدم برای موفقیت در مبارزه با ابولا عفونی و بیماری اغلب کشنده در جمهوری دموکراتیک کنگو.

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن قول وجود دارد خواهد بود هر گونه کمک های مالی برای کسانی که در آینده تخصیص بودجه سنا لایحه.

“من مسئول کمیته فرعی تخصیص بودجه. من قصد ندارم برای حمایت از بودجه که در آن زمان رهبری است. آنها بوده ام فریبنده آنها بوده است آهسته و آنها بوده ام, چینی, مدافعان,” گراهام گفت: در مصاحبه با Fox News Channel.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian خواست در روز چهارشنبه در مورد تهمت سخنان در یک جلسه توجیهی روزانه در پکن نیست به طور مستقیم آدرس این انتقادات اما گفت Tedros نقش مهمی در ترویج همکاری های بین المللی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“چین ادامه خواهد داد برای حمایت از کار که در هماهنگی تلاش های بین المللی برای مقابله با ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکا و توقف پرداخت به چه کسی می توانست تاثیر منفی بر روی “جهانی مبارزه با ویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نیز متهم ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزارت بازرس کل تولید یک “جعلی پرونده” در بیمارستانهای آمریکایی مبتلا به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس. تهمت نمی ارائه هر گونه دلیلی برای بازجویی این گزارش در کسانی که کمبود.

در Jan. 31 این که توصیه کشورها برای حفظ مرزهای باز با وجود شیوع اگر چه آن اشاره کرد که کشور تا به حال حق را به اتخاذ اقدامات برای سعی کنید برای محافظت از شهروندان خود. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد محدودیت در سفر از چین است.

آمریکا ناپدید شده اند به طور فزاینده ای با انتقاد از کسانی که در طول همه گیر جهانی گفت: با تکیه بر داده های معیوب از چین درباره شیوع کروناویروس.

هفته گذشته سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو خواستار استعفای Tedros گفت: “او اجازه پکن به استفاده از که برای گمراه کردن جامعه جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de