COVID-19: چین تعلیق محاکمه remdesivir بالقوه ضد ویروسی عامل به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی بیمار بیماران

یک دادگاه در چین تست Gilead Sciences Inc را ضد ویروسی داروی remdesivir در کسانی که با علائم خفیف از COVID-19 متوقف شده است با توجه به عدم بیماران واجد شرایط با توجه به یک وب سایت که توسط دولت ایالات متحده.

جلعاد سهام که افزایش یافته است نزدیک به 20% در سال از طریق پنج شنبه نزدیک شد پایین 3% در $75.27

قبلا یکی دیگر از محاکمه در چین آزمایش این دارو در کسانی که با شدید COVID-19 متوقف شد چرا که هیچ واجد شرایط بیماران می تواند ثبت نام.

چین که در آن شیوع اعتقاد بر این است که نشات گرفته شده است قادر به کنترل آن از طریق اقدامات سخت مانند مستندات.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus که آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

این مطالعه توسط محققان در چین و تعلیق شد ارسال شده در چهار شنبه در clinicaltrials.gov یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط آمریکا و موسسه ملی بهداشت (NIH).

معیارهای اجزاء در این مطالعه شامل یک مثبت COVID-19 آزمایشگاه آزمون بستري با تب و سرفه و کمتر از هشت روز پس از شروع بیماری.

جلعاد که در حال انجام خود را آزمایش دارو را بلافاصله در پاسخ به رویترز’ درخواست برای اظهار نظر در مورد جدیدترین سیستم تعلیق.

داده های منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که بیش از دو سوم از شدت بیمار COVID-19 بيمار دیدم وضعیت خود را بهبود پس از درمان با remdesivir.

که تحلیل در بیمار مشاهده و نویسندگان این مقاله گفته بود آن را دشوار است به تفسیر به دلیل آن را شامل نمی شود مقایسه با گروه کنترل بود.

جلعاد انتظار آمار اولیه از آن آزمایشی از این دارو شدید بیماران در پایان مارس و داده ها از تست های آزمایشی آن در بیماران با وزش علائم ممکن است.

— گزارش معناس Mishra در بنگلور; ویرایش توسط Sriraj Kalluvila

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im