COVID-19: فدرال اعلام 75 درصد کاهش اجاره برای کسب و کارهای کوچک نهفته ویروس

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است قابل توجه اجاره برای کمک به کسب و کار است که نمی توانیم به پرداخت خود را صاحبخانه در زمانی که عملیات خود را در حال تعطیل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

فدرال کمک به انتظار کاهش اجاره 75 درصد برای تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک ارائه خواهد شد در همکاری با استان ها و مناطق که صلاحیت بیش از اجاره.

کانادا اضطراری تجاری اجاره کمک برای کسب و کارهای کوچک ارائه خواهد شد بخشایش وام به مقدماتی صاحبان ملک تجاری برای پوشش 50 درصد از سه ماهانه پرداخت اجاره بها قابل پرداخت توسط واجد شرایط کسب و کار کوچک مستاجران در حال تجربه مشکلات مالی در مه و ژوئن.

وام بخشوده خواهد شد و اگر اموال مرتهن مالک موافقت خود را با کاهش واجد شرایط کسب و کار کوچک مستاجرین اجاره حداقل 75 درصد برای سه مربوط به ماه تحت اجاره بخشش توافق خواهد شد که شامل یک تعهد به اخراج مستاجر در حالی که توافق در محل است.

کسب و کار کوچک مستاجر را پوشش باقی مانده تا 25 درصد از اجاره.

تحت تاثیر قرار کسب و کار کوچک مستاجر هستند کسانی که پرداخت کمتر از 50000 دلار در هر ماه در اجاره و کسانی که به طور موقت عملیات خود را متوقف و یا تجربه کرده اند حداقل 70 درصد کاهش در قبل از COVID-19 درآمد.

فدرال وام مسکن کانادا Corp. را اداره و ارائه برنامه.

استان ها و مناطق توافق کرده اند که به سهم هزینه کل هزینه ها و اطمینان از اجرای برنامه. آنها را پوشش میدهد تا 25 درصد از هزینه ها منوط به شرایط و ضوابط موافقت نامه با اتاوا.

انتظار می رود این برنامه جدید عملیاتی خواهد شد در اواسط ماه مه با صاحبان ملک تجاری کاهش اجاره خود را کسب و کار کوچک مستاجر قابل پرداخت برای ماه های آوریل و مه عطف به ماسبق و برای ماه ژوئن.

تقاضاهای مصرانه

کوچک و متوسط کسب و کار بسیاری از آنها توقیف از اواسط ماه مارس تا به حال شده است تقاضاهای مصرانه برای امداد به عنوان آوریل 1 مهلت بعدی خود پرداخت اجاره بافندگی.

کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل جمهور Dan کلی گفته بود مجلس عوام کمیته مالی در روز پنج شنبه که 70 درصد از CFIB را 30,000 اعضای پرداخت اجاره ماهانه را برای محل کسب و کار و کسانی که 55 درصد گزارش می دهند که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت اجاره خود را در ماه آینده.

کلی گفت: در تلاش کسب و کار نیاز به یک غیر پس دادنی اجاره یارانه نه وام و یا تعویق در پرداخت اجاره.

او امیدوار بود که او گفت که دولت فدرال را انتخاب کنید تا تب برای حداقل 75 درصد از اجاره ماهانه بدهکار توسط کسب و کار است که مجبور شده اند به یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش مرگبار کروناویروس که باعث COVID-19.

کلی حال از دولت خواست به اجاره امداد “به طور گسترده قابل اجرا” به همه کوچک و متوسط کسب و کار بدون تحمیل یک مقدار دست و پا گیر معیارهای واجد شرایط بودن که او پیش بینی می شود برخی از صاحبان کسب و کار به “را.”

“اگر ما انجام این کار, من فکر می کنم ما شانس مبارزه برای داشتن اکثریت نه همه اما اکثر ما از کسب و کار کوچک جامعه آن را در سراسر اضطراری فاز از این (همه گیر)” او گفت: این کمیته است.

“به یاد داشته باشید کسب و کار شده اند دستور داد به تعطیل به منظور حفاظت از جامعه و آن را عمیقا ناعادلانه است که آنها را مجبور به انتخاب کنید تا هزینه های نگهداری املاک و مستغلات باز و پرداخت صورتحساب آن در حالی که آنها اساسا قادر به کسب درآمد.”

مستاجرها

مقامات فدرال نیز به دنبال راه هایی برای به دست آوردن پول به جامعه مسکن ارائه دهندگان و کشور مستاجرها که ممکن است در سخت ترین ضربه شوک اقتصادی ناشی از COVID-19 و هشدار هر کسی که در حال حاضر دریافت مسکن بودجه را به خودداری از اخراج.

ارائه دهندگان که بودجه فدرال موافقت نامه هستند گفت آنها نمی بینم کاهش به آنها کمک مالی از اتاوا به معاملات پایان می رسد در هفته های آینده گفت: یک منبع دولتی که مجاز به صحبت علنی در مورد این اقدامات است.

مقامات با توجه به مالی backstop برای دیگر ارائه دهندگان به طوری که آنها می تواند پوشش هزینه های عملیاتی اگر مستاجر نمی تواند از پرداخت اجاره به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گفت: یک منبع با آگاهی از این بحث که خواست نامش فاش نشود به جزئیات مکالمات خصوصی.

یکی دیگر از منبع دولتی که مجاز به جزئیات پشت صحنه مذاکرات گفت: وجود مداوم فشار با حداقل شش استان به سرعت برای ثبت نام جدید اجاره مکمل برای جلوگیری از اخراج صدها هزار نفر از خانواده های که اجاره.

برای بسیاری از تلاش های در جریان نتایج را هم به شکل میگیرد. بنابراین لیبرالها تاکید دارد که اقدامات آنها انتظار برای دریافت تایید شنبه زمانی که دولت می خواهد احزاب مخالف به سرعت در حال تصویب $27 میلیارد هزینه بسته بندی با بیشتر از $55 میلیارد معافیت مالیاتی و اعتبار در دسترس است.

مجلس سنا قرار است برای مقابله با این قانون در روز چهارشنبه.


نشانه هایی دیده می شود در خارج از توقیف کسب و کار در کلگری در مارس 4.

برندان میلر/Postmedia

مراقبت از خانه

در ضمن انتاریو روز جمعه گزارش 57 مرگ و میر بیشتر در دراز مدت مراقبت از امکانات آن گفت: به طور کلی آن را COVID caseload رشد کرده بود توسط پنج درصد حتی اگر تعداد موارد جدید بود که در یک روز رکورد 640. در کل بیش از 13,500 موارد گزارش شده در این استان با 763 از آنها کشنده است.

ترودو برنامه ریزی شده است به صحبت کردن با استانی و ارضی premiers جمعه که در آن او می رود به بحث در مورد “بسیار نگران” وضعیت اتفاق می افتند در understaffed دراز مدت مراقبت از خانه و به خصوص در انتاریو کبک و بریتیش کلمبیا.

تماس با خانه سالمندان وضعیت “غیر قابل قبول” ترودو وعده داده شده از بالا تا از دستمزد به کارگران خط مقدم در سالمندان, امکانات, اما گفت که این امر باید انجام شود تا در مشورت با استان.

هر دو کبک و انتاریو باید درخواست کمک نظامی برای مراقبت از ساکنان در خانه های پرستاری و ترودو گفت: درخواست شده بود تایید شده است.

“ما در حال شناسایی آنچه باید انجام شود و نقشه برداری از مراحل بعدی” ترودو گفت. “(اما) این است که یک راه حل دراز مدت.”

ترودو گفت: این مهم خواهد بود را به یک نگاه در دراز مدت مراقبت از وضعیت پس از بحران فوری را تصویب کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>