COVID-19 ایتالیا: ملت عبور چین coronavirus تلفات با وجود داشتن کمتر مورد تأیید

میلان — ایتالیا مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفت که از چین که در آن ویروس پدید آمده در روز پنج شنبه به بیمارستان ها گفت: آنها در حال ضعف و دولت آماده شده به ادامه اضطراری مستند اقدامات است.

در مجموع 427 مرگ و میر ثبت شد در ایتالیا بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع در سراسر کشور شمارش به 3,405 پس از وقوع ظاهر on Feb. 21. چین ثبت کرده است 3,245 مرگ و میر ناشی از اوایل ژانویه.

اما ایتالیا به مراتب کمتر از موارد تایید شده – 41,035 که از روز شنبه در برابر 80,907 در چین است.

مقامات و کارشناسان معتقدند تعداد کل عفونت در اینجا این است که به طور قابل توجهی بالاتر با تست تا حد زیادی محدود به کسانی که پس از رسیدن به بیمارستان مراقبت. این کشور بزرگ جمعيت سالمندان که به ویژه آسیب پذیر به ویروس نیز دیده می شود به عنوان عاملی برای تعداد بالایی از مرگ و میر.

“ما در حال کار در یک حالت بسیار بالا استرس و تنش” گفت: Daniela Confalonieri یک پرستار در یک بیمارستان در میلان پایتخت ثروتمند شمال منطقه لمباردی است که کانون این بیماری همه گیر.

“متاسفانه ما نمی تواند شامل وضعیت در لومباردی. وجود سطح بالایی از سرایت و ما حتی شمارش مرده هر بیشتر,” او گفت:.

تأکید مقیاس درام, سربازان منتقل می شود بدن یک شبه از شمال شهر برگامو در شمال شرقی میلان که گورستان شده است غرق شده است.

سخنگوی ارتش گفت: 15 کامیون و 50 سربازان مستقر شده بودند به حرکت تابوت به کشور همسایه افغانستان ، پیشتر مقامات محلی تا به حال درخواست برای کمک با cremations به عنوان خود را در کوره های جسد سوزی نمی تواند مقابله با حجم کار بزرگ.


گشت پلیس از استیا کمیساریای چک اگر راننده یک ماشین است که احترام به قرنطینه در 15 مارس سال 2020 در رم ایتالیا. Ostias خیابان یکی از رم محله بودند به طرز مرموزی آرام در چهارمین روز از سراسر کشور شده است.

گتی ایماژ

“نگاهی به اخبار که بیرون آمدن از ایتالیا و توجه داشته باشید از آنچه وضعیت را واقعا دوست دارم. آن را غیر قابل تصور و گفت:” میلان, پرستار, Confalonieri.

ایتالیا رفت و به مجازی مستند قبل از کشورهای دیگر در اروپا اما با موارد هنوز هم در حال افزایش, دولت است و با توجه به حتی سخت تر اقدامات که بیشتر محدود کردن مقدار محدود از حرکت در حال حاضر مجاز است.

لوکا Zaia فرماندار منطقه ونتو همسایه لومباردی خواستار قوی تر محدودیت هایی از رم از جمله بسته شدن تمام مغازه ها در روز یکشنبه گفت: “اگر آنها نمی گذشت او را در نظر عبور از یک منطقه ای فرمان.

“من امیدوارم که وجود دارد به زودی اقدامات لازم برای محدود کردن مردم آهسته دویدن و یا رفتن برای پیاده روی. من متاسفم در مورد آن, اما جایگزین مراقبت های ویژه بستری و سرایت,” او گفت:.

در انتهای دیگر این کشور در سیسیل منطقه ای فرماندار گفت که ارتش در حال حاضر کمک به پلیس را نقطه چک برای اطمینان از تنها مردم با دلایل قانونی بودند.


پزشکی کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و کت و شلوار در درمان یک بیمار مبتلا به بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک واحد مراقبت های ویژه در اوییو Po بیمارستان در کرمونا, ایتالیا, مارس 19 سال 2020 است.

Flavio Lo Scalzo / ایسنا

پلیس در سراسر ایتالیا را متوقف کرده اند و بیش از 1.2 میلیون نفر طی هفته گذشته و رزرو برخی از 51,000 برای نقض قوانین وزارت کشور گفت: در روز پنج شنبه.

Corriere della Sera روزنامه به نقل از نخست وزیر جوزپه کونته عنوان کرد و گفت دولت خواهد تمدید مهلت قوانین اضطراری بسته شدن مدارس و بسیاری از کسب و کار.

این اقدامات در حال حاضر به منظور اکثر مغازه ها برای ماندن بسته حداقل تا مارس 25 و مدارس تا آوریل 3. او نگفت چه مدت مدارس را بسته باقی می ماند.

وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت SkyTG24 تلویزیون است که مدارس را بازگشایی تنها زمانی که وجود دارد “یقین مطلق ایمنی” و اضافه کرد که تا پایان سال تحصیلی امر بستگی دارد که چگونه به خوبی درس آنلاین رفت و در هفته های آینده.

این سرایت نیز به شدت آسیب رساندن به اقتصاد ایتالیا که در حال حاضر شده است در آستانه رکود اقتصادی قبل از ویروس زده ماه گذشته و دولت تحمیل سراسر کشور سرکوب باعث بسیاری از کسب و کار خرد کردن را متوقف کند.


کارکنان کار بر روی محافظ ماسک صورت خط تولید در Miroglio مد Srl ستاد است که تغییر خط تولید خود را از تولید زن لباس و لوازم جانبی را برای ایجاد ماسک در البا, ایتالیا, روز پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

فرانسیسکا Volpi/ایسنا

وزارت خزانه داری اعلام کرده است 25 میلیارد یورو ($26.84 میلیارد دلار) بسته از اقدامات برای حمایت از شرکت ها و کارگران و منابع گفت که با توجه به گسترش تضمین وام های بانکی برای کمک به شرکت های ضربه توسط سقوط در سفارشات. ($1 = 0.9315 یورو) (Crispian Balmer گزارش این داستان در رم. گزارش اضافی توسط الویرا Pollina و Agnieszka توپخانه ضد هوایی در میلان آنجلو Amante در رم ریکاردو Bastianello در ونیز ویرایش توسط Gareth Jones and Angus MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im