COVID-19 زندگی می کنند به روز رسانی: ترودو می گوید یارانه دستمزد شامل همه شرکت ها می پرسد و آنها را به rehire گذاشته و کارکنان

صحبت خود را به طور منظم COVID-19 آدرس به ملت و رسانه ها دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو ارائه جزئیات بیشتر در مورد اورژانس یارانه دستمزد که برای اولین بار هفته گذشته اعلام کرد.

او گفت که اگر یک کسب و کار و درآمد را کاهش حداقل 30 درصد آنها خواهد بود واجد شرایط برای طرح نجات. آن را اعمال می شود به غیر انتفاعی و خیریه و همچنین شرکت های بزرگ و کوچک است.

اگر شما برای یک شرکت که تحت تاثیر دولت را پوشش تا 75 درصد در اولین $58,700 دلار است که شما کسب درآمد تا حداکثر $847 یک هفته عقب مورخ 15 مارس ترودو گفت. ترودو می گوید: اندازه شرکت را تحمل نمی کند در اینکه آیا آن را واجد شرایط برای کمک به.

در دوشنبه, Newfoundland and Labrador گزارش اول خود را coronavirus مرگ است. این اولین COVID-19 مربوط به مرگ گزارش شده در آتلانتیک کانادا.

انتاریو گزارش 351 جدید COVID-19 موارد امروز بزرگترین روز افزایش تا کنون.

ترودو گفت که او در نظر گرفتن اندازه گیری رضایت از نشانه های اولیه است که کانادا COVID-19 caseload است در همان مسیر که در ایالات متحده است.

در حالی که تاثیر کانادا در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش نخواهد بود روشن برای یک هفته دیگر یا دو ترودو می گوید او افتخار است که کانادایی ها به نظر می رسد مصرف به طور جدی نیاز به ماندن در خانه و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

شما می توانید تمام به روز رسانی های زنده از در خانه و خارج از کشور ما در وبلاگ زیر.

Coronavirus به روز رسانی های زنده


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de