COVID-19: شهر نیویورک در نظر به طور موقت دفن و به عنوان تلفات

به عنوان شهر نیویورک مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید افزایش می دهد و تهدید به پایمال کردن این شهر ظرفیت تحمل مرده مقامات را آغاز کرده اند به نظر توسل به طور موقت دفن.

“به زودی شروع می کنیم ‘به طور موقت تدفين.’ این به احتمال زیاد می تواند انجام شود با استفاده از یک NYC پارک برای تدفین” شهر عضو شورای مارک لوین رئیس آن کمیته بهداشت و درمان ارسال شده در توییتر. مرگ و میر در خانه در حال حاضر به طور متوسط 200 تا 215 در روز در مقایسه با میانگین 20 تا 25 روز لوین گفت.

یک شهر پیش نویس پروتکل در سال 2008 پیشنهاد تدفين راه حل در این رویداد یک فاجعه در نتیجه بیش از حد بسیاری از مرگ و میر در شهر سردخانه به رسیدگی است. این معاینات پزشکی برنامه ریزی سند نیست ذکر است پارک به عنوان یک پتانسیل سایت دفن اما مقامات شهرستان را مورد بحث و محل موقت دفن زمینه را در “نسبتا کم-قاچاق پارکها و فضاهای باز” Levine در مصاحبه ای گفت:.

“ما بسیار کامل بر ظرفیت در موقت morgues و ذخیره سازی فریزر در حال حاضر پس از آن می تواند قریب الوقوع خواهد بود مگر اینکه ما یک کاهش قابل توجه در تعداد مرگ و میر و یا افزایش ظرفیت” لوین گفت.

این شهرستان گزارش 64,955 موارد COVID-19 و 2,472 مرگ و میر به عنوان از آوریل 5.

این شهر احتمالا ایجاد موقت تدفين در جزیره هارت در Long Island Sound off the Bronx, شهردار, بیل د Blasio گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه. باقی می ماند بیش از یک میلیون نفر از مردم به خاک سپرده شد وجود دارد. آن استفاده شده است به عنوان یک اتحادیه مدنی, جنگ, زندان اردوگاه روانپزشکی موسسه سل آسایشگاه های هری پاتر, زمینه, سرپناه بی خانمان های پسران كانون یک زندان و مواد مخدر مرکز توانبخشی.

“ما باید از این ظرفیت اما آن را می شود بسیار دشوار است. من نمی خواهم برای رفتن به جزئیات چون من فکر نمی کنم این یک چیز بزرگ به صحبت کردن در مورد علنا” de Blasio گفت. “ما در حال همکاری نزدیک با دولت فدرال به مطمئن شوید که ما باید از این ظرفیت است. بله وجود خواهد داشت و تاخیر به دلیل محض شدت این بحران است. ما در حال رفتن به سعی کنید به درمان هر خانواده با عزت و احترام مذهبی نیازهای کسانی که مؤمن.”

هارت جزیره می تواند مشکل ساز هر چند لوین گفت: از آنجا که آن را دشوار است برای خانواده ها برای رسیدن به. علاوه بر آن مسائل مربوط به امنیت به عنوان یک ملک مدیریت توسط گروه شهرستان اصلاحات که با استفاده از زندان و زندانیان به عنوان کارگران وجود دارد.

فرماندار نیویورک اندرو کومو در سخنرانی خود در روزانه خود را در خبری در این بیماری همه گیر گفت که او آگاه از جایگزین تدفين برنامه و یا هر گونه نیاز به آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im