COVID-19 المپیک: Hayley Wickenheiser تماس تصمیم به ادامه توکیو بازی ها در میان همه گیر ‘حساس’

آتن, مارس 18 — کمیته بین المللی المپیک رو نقد قوی از اعضا و ورزشکاران برای ادامه پیش با توکیو بازی های 2020 در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از تماس با تصمیم “حساس” و “غیر مسئولانه است.”

کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است متعهد به برگزاری توکیو بازی به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 24-Aug. 9 گفت: در روز سه شنبه پس از جلسه با فدراسیون بین المللی ورزش است که اقدامات در برابر ویروس ارائه شد نتایج.

با این حال چندین ورزشکاران می گویند که آنها تلاش کرده اند به مسافرت و یا رقابت برای قبل از بازی های مقدماتی جام جهانی به دلیل نگرانی برای دوستان و خانواده خود را سلامت و همچنین محدودیت های پیاده سازی های مختلف جهانی و مقامات بهداشت عمومی.

عضو کمیته بین المللی المپیک هیلی Wickenheiser که رقابت در پنج بازی های زمستانی در هاکی روی یخ و در سال 2000 بازی های المپیک تابستانی در سافتبال گفت: ادامه بازی به عنوان برنامه ریزی شده نادیده گرفته و چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بحران بزرگتر از حتی بازی های المپیک” Wickenheiser گفت: در بیانیه ای در توییتر. “ورزشکاران نمی تواند قطار. شرکت کنندگان نمی توانید برنامه سفر. حامیان و بازاریابان نمی تواند بازار را با درجه ای از حساسیت.”

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.”


کلاس 2019 هاکی سالن از شهرت مشمول هیلی Wickenheiser حرکت دست با سالن famers قبل از بازی بین بوستون برونز و تورنتو افرا برگها در Scotiabank عرصه است.

احسان جان Sokolowski/ایالات متحده آمریکا امروز

حاکم المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi گفت: کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت با قرار دادن ورزشکاران بهداشتی در معرض خطر ترغیب آنها برای آموزش به صورت عادی زمانی که کل کشور را تعطیل حاوی ویروس گسترش یافته است.

“وجود دارد هیچ تعویق افتادن بدون لغو. اما آن (IOC) که ما را در معرض خطر” Stefanidi گفت: در یک مصاحبه اختصاصی به رادیو فردا.

“همه ما می خواهیم توکیو اتفاق می افتد اما آنچه که در این طرح B اگر آن اتفاق نمی افتد ؟

“دانستن در مورد یک گزینه ممکن است اثر عمده ای بر آموزش من چون من ممکن است خطرات مصرف در حال حاضر که من می خواهم اگر من می دانستم که وجود دارد همچنین امکان طرح B.”


یونان کاترینا Stefanidi رقابت در پرش با نیزه در طول IAAF الماس لیگ سالگرد دو و میدانی بازی جلسه در پارک المپیک ملکه الیزابت در ورزشگاه استراتفورد در شرق لندن در جولای 9, 2017.

بن STANSALL/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جهان heptathlon قهرمان کاتارینا جانسون-Thompson, 27, بازگشت به انگلیس از آموزش های پایه در فرانسه پس از کشور رفت و به مستند. او به نام ارشاد از کمیته بین المللی المپیک گیج کننده قرار می دهد و او را تحت فشار’ به قطار با وجود شرایط فعلی.

“کمیته بین المللی المپیک مشاوره ‘به تشویق ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک بازی به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند’ با بازی های المپیک تنها چهار ماه دور اما دولت قانون اجرای انزوا در خانه آهنگ های ورزشگاه و فضاهای بسته” او به بی بی سی گفت. با وجود اینکه در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک, او می گوید: آن دشوار است برای نزدیک شدن به بازی های “وقتی همه چیز تغییر کرده است که باعث جدا از مهلت نهایی.”

“من احساس می کنم تحت فشار به آموزش و حفظ همان روال است که غیر ممکن است.”

Coronavirus تا کنون به کشته شدن بیش از 7,500 مردم و آلوده حدود 200000 با کانون در حال حاضر در اروپا است.

کمیته بین المللی المپیک خودداری کرده است برای عموم در نظر لغو و یا تعویق به عنوان گزینه های ممکن حتی به عنوان رویدادهای مهم دیگر از جمله فوتبال یورو 2020 و کوپا امریکا و فرانسه باز تنیس گرند اسلم اعلام تعویق در روز سه شنبه.

این ویروس نیز wreaked ویران کردن با المپیک صلاحیت مسابقات با ورزشکاران تلاش برای, قطار, مسافرت و یا رقابت و بسیاری از قبل از بازی های مقدماتی لغو و یا به تعویق افتاد.

توکیو قرار است میزبان برخی از 11,000 ورزشکاران و 53 درصد در حال حاضر به دست آورده نقطه خود را در بازی. باقی مانده 43 درصد خواهد پرچ محل خود را از طریق تغییر مقدماتی یا قبلی اجرای برنامه بر اساس رتبه بندی است.

در حال حاضر تحت شرایط استثنایی, کمیته بین المللی المپیک گفت: راه حل های مورد نیاز یافت می شود که مناسب بودند هر چند آنها ممکن است ایده آل برای همه ورزشکاران است.

“این یک وضعیت استثنایی استثنایی که نیاز به راه حل های” کمیته بین المللی المپیک گفت: ایسنا در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“کمیته بین المللی المپیک متعهد به پیدا کردن یک راه حل با کمترین تاثیر منفی را برای ورزشکاران در حالی که حفاظت از یکپارچگی از رقابت و ورزشکاران سلامت.

“هیچ راه حل ایده آل خواهد بود در این وضعیت این است که چرا ما در حال شمارش در مسئولیت و همبستگی ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im