COVID-19: Ontario برتر داگ فورد اعلام وضعیت اضطراری $300 میلیون صندوق امداد

انتاریو برتر داگ فورد اعلام وضعیت اضطراری در سراسر استان سه شنبه با استناد به یک کمی استفاده می شود اساسنامه به کمک مالی دولت قدرت های گسترده ای برای مقابله با گسترش COVID-19 شیوع.

در یک اتفاق نادر در اوایل صبح کنفرانس مطبوعاتی در پارک ملکه فورد دستور داد تفریح مراکز عمومی و کتابخانه های مدارس خصوصی daycares میله, رستوران ها, تئاتر, سالن های کنسرت و سینما به دید و بلافاصله بسته باقی می ماند تا 31 ماه مارس در اولین.

“در حال حاضر ما نیاز به انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش COVID-19” یک دارای رنگ خاکستری به دنبال فورد گفت. “ما باید قاطعانه عمل کند. ما نباید به تاخیر بیاندازد.”

فورد سفارش سهشنبه بود و آخرین در یک اقدام بی سابقه و گسترده به طور فزاینده ای تلاش عمومی در به حداقل رساندن و به تأخیر انداختن اوج شیوع. هدف این است که به سرعت انتقال این ویروس است که باعث COVID-19 و جلوگیری از نوع سنبله در مواردی که غرق بیمارستان در شمال ایتالیا که منجر به بی حد و حصر تعداد قابل پیشگیری مرگ و میر. به روز سه شنبه وجود دارد که 180 مورد از این رمان coronavirus در انتاریو — در هر استان است. در سراسر کشور, موارد پیشی گرفته اند 420 با چهار مرگ و میر در, B. C.

“این یک تصمیم گیری است که ساخته شده بود و نه به آرامی” فورد گفت. “ضروری است ما حفاظت از هر فرد در هر خانواده در سراسر این استان است.”

فورد به منظور تحت مدیریت اضطراری مدنی و قانون حمایت از شنبه شد به منع در تمام سازمان مجامع عمومی از 50 نفر یا بیشتر از جمله رژه حوادث و خدمات در خانه از عبادت است.

او تاکید کرد که منظور این است که نه به معنای تعطیل انتاریو اقتصاد است.


Graciela وگل می پوشد ماسک و دستکش را به عنوان او منتظر یک دوست می رسند در منطقه مهاجران در در فرودگاه بین المللی Trudeau, مونترال, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است.

رایان Remiorz / کانادا پرس

“اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار از جمله کسانی که حیاتی ترین برای زندگی روز به روز خواهد شد نمی شود,” او گفت:. فروشگاه های مواد غذایی, راحتی, فروشگاه ها, ساخت, امکانات مهم خدمات عمومی ساخت و ساز و ساختمان های اداری تمام خواهد شد و همچنان به کار گیرند.

فورد همچنین اعلام کرد روز سه شنبه اولین مرحله از آنچه که انتظار می رود به یک نسل بزرگ اقتصادی طرح امداد. $300 میلیون “مرحله اول” بسته امداد را به کمک های مالی جهت مبارزه با COVID-19 از جمله 75 مهم تر مراقبت های تخت 500 بیشتر مراقبت حاد تخت 75 بیشتر COVID-19 دیدگاه در مراکز و یک میزبان از شخصی جدید تجهیزات حفاظتی.

“ما هیچ هزینه لوازم یدکی برای حمایت از انتاریو” فورد گفت.

تحت اورژانس قانون استانی دولت قدرت را به حد شخصی سفر نزدیک کردن ساختمان های دولتی و خصوصی و ثابت قیمت کالا برای جلوگیری از بی دلیل تورم است.

برتر از طریق ستوان فرماندار می توانید سفارش اولیه وضعیت اضطراری برای یک دوره تا 14 روز. این دوره را می توان پس از آن برای تمدید اضافی 14 روز بدون تصویب قانونی. هر بیشتر سفارش فراتر از آن دوره نیاز به یک رای در قوه مقننه است.

“در روزهای آینده انتاریو را به چالش کشیدن بار” فورد گفت. “ما باید گرد هم می آیند به عنوان یک استان. هر Ontarian باید از یکدیگر حمایت کنند.”

روز دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام جارو محدودیت های مسافرتی در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج Rideau کلبه جایی که او و خانواده اش شده اند و در انزوا از همسرش سوفی Grégoire ترودو قرارداد این ویروس در هفته گذشته است.

شروع پنج شنبه همه بازدید کنندگان بین المللی به کانادا خواهد شد در اطراف فرودگاه به غیر از آمریکایی ها دیپلمات ها و خدمه پرواز.

مرز آمریکا باز باقی خواهد ماند و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای محدود کردن پروازهای داخلی. کانادایی و دارندگان اقامت دائم اجازه خواهد داشت به خانه بازگشت اما هشدار داده شده است به انجام این کار به سرعت.

با فایل های از رایان ywca canada.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de