COVID-19 همه گیر در انتاریو قله های اولیه کمتر مردم از مرگ می ترسید

این COVID-19 همه گیر به نظر می رسد به اوج خود رسید در انتاریو چند هفته جلوتر از پیش بینی های قبلی و بیمارستان ها را تا حد زیادی موفق به فرار می ترسید افزایش شدت بیمار, بیماران, سلامت استان, مقامات روز دوشنبه گفت:.

کانادا می تواند از طریق بدترین بیماری همه گیر در پایان ماه آوریل است. نرخ رشد در حال کاهش سراسر کشور است.

تازه مدل سازی داده ها منتشر شد در انتاریو یکی از بدترین ضربه استان در روز دوشنبه. در حالی که قبلا ترسناک مدل های پیش بینی اوج در مواردی ممکن است “پناهگاه در محل” و دیگر دستورات بهداشتی “شتاب اوج به حال” با توجه به داده های تازه.

مقامات ولایتی تاکید بر این معنا نیست که این بیماری تا “گذشت.” بدون واکسن این ویروس همه گیر است و انتظار می رود به گردش برای یک سال یا بیشتر طول بکشد. “این فقط بدان معنی است که زمان مجموعه ای از مداخلات در حال هل دادن پایین میزان عفونت به این معنی که ما شروع به دیدن کمتر و کمتر موارد به عنوان آنها به همراه” Adalsteinn (Steini) قهوه ای, رئیس دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی گفت: رسانه های توجیهی.

کل موارد برای این span از شیوع بیماری در حال حاضر به احتمال زیاد کمتر از 20,000, کاملا پایین تر از بدترین سناریو از 300,000 یا حتی 80,000 انتظار می رود موارد ثابت با مدل های قبلی.

اما گسترش COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه در حال رشد است و تلاش برای کند کردن گسترش آن در میان آسیب پذیرترین باید دوباره در برابر مقامات گفت.

اما این نرخ رشد در بستری کاهش پیدا کرده است و در این استان در حالی که تعداد زیادی از مردم در ICU باقی مانده است نسبتا ثابت در طول هفته گذشته.

“صرف نظر از این مدل استفاده می کنیم, ما به دنبال در یک قله است که در حال حاضر برای جامعه انتقال COVID-19” براون گفت.

در حالی که آمار منتشر شده در روز شنبه نشان ندهید واقعی, اوج, به دنبال افت شدید و بیماری های فراگیر دنبال آنچه به نام فار قانون, او گفت:, “به این معنی که آنها در اصل یک شکل متقارن. و بنابراین به عنوان شما می آیند تا شما را به اوج و سپس امیدوارم موارد کاهش پایین سمت دیگر آن است. این مهم است که هنگامی که ما صحبت در مورد اوج. ما در حال حاضر به امید دیدن یک کاهش در موارد به عنوان ما به همراه.”

“قله ها نه تنها در روز” براون افزود: “قله نیست خوب تنها نوع سنبله. آنها می تواند یک کمی پر از دست انداز. آنها طولانی می تواند برای یک دوره از زمان به خصوص با توجه مداخلات بهداشت عمومی. اما ما که در دوره اوج در حال حاضر.”

تحت انتاریو گریم مدل سازی منتشر شده در اوایل این ماه “بهترین حالت” سناریو قرار داده شده بود تعدادی از COVID-19 افراد مبتلا به در بخش مراقبت های ویژه در حدود 1200 عنوان از دوشنبه.

با توجه به دولت انتاریو داده بودند 247 نفر در بخش مراقبت های ویژه در صبح روز دوشنبه 193 نفر از آنها در هواکش.

قبلی پیش بینی کرده بود نیز نامیده می شود برای 1,600 مرگ و میر در آوریل 30, 80,000 موارد است. همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 584 گزارش مرگ و میر 11,184 مورد تأیید و 802 نفر در بیمارستان است.

مقامات گفتند که مدل های قبلی بودند و معقول است که ترسناک داده می تواند مردم را به تغییر رفتارهای خود. مدل های طراحی شده برای برنامه ریزی برای آنچه که می تواند اتفاق می افتد. اما بیشتر از پیش بینی بیشتر از عدم قطعیت در پیش بینی. براون گفت: این سخت است برای نتیجه گیری در مورد مرگ و میر. در حالی که انتظار در حال حاضر این است که انتاریو را ببینید کاهش تعداد مرگ و میر کلی را تا سطح شیب دار از موارد در دراز مدت مراقبت از خانه “بدیهی است که باعث می شود آن را سخت برای پیش بینی تعداد واقعی مرگ و میر.”

همه گیر منحنی در خانه های سالمندان (در حال شیوع در 127 دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو به تنهایی) پناهگاه بی خانمان ها و دیگر مکان های که در آن بسیاری از مردم به ارمغان آورد نزدیک به هم است که هنوز هم در حال شتاب گرفتن به سمت بالا.

اما انتاریو, منحنی, بسیاری استانی منحنی و حتی ملی منحنی در حال نشان دادن نشانه هایی از خم براون گفت. “ما ممکن است در یک محل که در آن ما شاهد تقریبا به همان تعداد از موارد هر روز به عنوان ما صحبت در مورد اوج.” بحث در حال حاضر اتفاق می افتد در مورد آوردن برخی از روش انتخابی برگشت آنلاین در حالی که حفظ ramped تا ظرفیت بیمارستان به عنوان یک بافر زمانی که اقتصاد و جامعه بازگشایی “ما باید به طور تصادفی بازگشت به دوره, جامعه, گسترش, گفت:” متی اندرسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بهداشت انتاریو.

بریتیش کلمبیا است که در حال حاضر گذشته اوج عفونت های جدید, Alberta در حال نزدیک شدن به اوج خود و انتاریو و کبک “بدترین ضربه استان باید خود را رسیدن به قله در روز” اریک Hoskins, انتاریو و وزیر بهداشت سابق به تازگی نوشت: در جهان و ایمیل. “اکثر سیستم های سلامت, تحمل نیست کمبود PPE (personal protective equipment) در بسیاری از حوزه های قضایی باقی می ماند به طور کامل قادر به پشتیبانی از بستری COVID-19 بیماران,” او اضافه شده است.

Hoskins افزود که جلوگیری از هر گونه تغییر چشمگیر در این بیماری همه گیر از آن خواهد شد مناسب برای شروع با احتیاط شل شدن محدودیت در اوایل ممکن است.

حدود نیمی از COVID-19 مرگ و میر در کانادا رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه.

این بیماری طعمه بر افراد مسن تر از قبل موجود بیماری است. “ما در حال دیدن این بازی در پیک در دراز مدت مراقبت از امکانات,” دکتر گفت: راس Upshur, یک پزشک و bioethicist با Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی. ما رو تریاژ عقب او گفت:. “ما فکر کردیم که بهترین چیز برای رفع این بود که برای حفاظت از سیستم مراقبت های بهداشتی است و هرگز هدف از یک بیماری همه گیر طرح است.

“هنگامی که شما صاف منحنی فشار شما همه چیز را به جامعه و در جامعه وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مستعد ابتلا به COVID-19 بیماری و آنها در حال تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ.”

همانطور که مردم فکر می کنم از طریق امکانات برای راه اندازی مجدد اقتصاد بسیاری از منافع رقابت خواهد سطح Upshur گفت. “چگونه می توانم به شما در تنظیم یک سیستم که در آن شما می توانید عمدی این چیزها را در یک راه عادلانه و بدون غارنوردی به کسانی که بیشترین قدرت یا نفوذ؟”

“ما هنوز یک دموکراسی که بدان معنی است که ما باید به منافع و نگرانی های هر شهروند در ذهن داشته باشند.”

ملی پست

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>