COVID-19 پیش بینی برای بیمارستان استفاده از منابع

COVID-19 پیش بینی برای آمریکا, دولت, توسط دولت موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی از دانشگاه واشنگتن ارائه کرده است این ابزار برای کمک به بیمارستان ها پیش بینی آنچه که استفاده از منابع خواهد بود بیش از چند هفته آینده. شماره در حال به روز رسانی روزانه.
ارسال شده توسط Quietgal (7 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
برو KY.

برو موز.
ارسال شده توسط جوان Kullervo در 6:32 PM در مارس 2

من در واشنگتن زندگی می کنند و هر کس را نگه می دارد به من گفتن که خوب به دنبال اعداد در اینجا است چرا که “ما در حال انجام چیزهای راست” اما ما هنوز تست boatloads از افرادی که احتمالا آن را داشته باشد و من بسیار شک و تردید است که همه چیز در حال شدن است که بسیار بهتر است که بسیار به سرعت برای کشور ما مهم نیست که چقدر من امیدوارم.

شما هنوز هم نمی توانید آزمایش مگر اینکه شما در گروه های در معرض خطر علائم سر در گم می شود. واقعا برای من سخت به این باور آن است به اندازه کافی برای مسطح کردن منحنی آنجا که UW است که پیش بینی آن پهن شده است.
ارسال شده توسط deadaluspark در 6:40 PM در مارس 2 [1 علاقه]

این IHME بینی مورد بحث قرار گرفت در موضوع دیگر.

TL;DR به نظر می رسد که این پیش بینی ها را بسیار خوش بینانه فرض است.
ارسال شده توسط aneel در 6:42 ب. ظ در مارس 2

نیز وجود دارد Covid کنند در حال حاضر که مجموعه ای متفاوت از پیش بینی. من مطمئن نیست که چگونه بسیاری از پادکست ها حمایت خود را از مدل آماری.
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 6:42 ب. ظ در مارس 2
نکته مهم: این صرفا یک منحنی اتصالات ورزش. آن را نمی کند ترکیب هر واقعی مکانیکی اپیدمیولوژیک مدل:

“چه روش واقعا انجام شده است با استفاده از مشتق دوم از روند زمان بر روی ورود به سیستم در مقیاس برآورد که در آن ما در منحنی. هنگامی که مشتق دوم منفی به طوری که رشد نمایی است که کاهش این مدل این را به عنوان شواهدی وجود دارد که نرخ رشد در ورود به سیستم در مقیاس خواهد شد به سرعت در حال ادامه برای رفتن به سمت صفر و سپس منفی است.” -اندرو گلمن (March 29th, 2020)

این به این معنی است که عدم اطمینان منعکس شده در اینجا به معنای واقعی کلمه نمی تواند تصور کنید که احتمال موج دوم (به عنوان مثال اگر اقدامات احتیاطی آرامش قبل از موعد مقرر) که به معنی طولانی مدت رکود خطا میله های راه راه خیلی خود رای. بنابراین این یک ابزار مفید برای هم بودن را تقریبی پیش بینی, اما بدترین سناریو مورد بسیار بسیار بدتر از این مدل نشان میدهد.
ارسال شده توسط belarius در 6:43 PM در مارس 2 [3 علاقه]

belarius – عذر خواهی. اما می تواند شما را ساختگی-پایین اندرو Gelman نقل قول برای ما و آنچه شما به عنوان “منحنی اتصالات ورزش” و “مکانیکی اپیدمیولوژیک مدل”? من می خواهم به فکر می کنم من یک مرد هوشمند, اما من فکر می کنم نسبت به درک خود را از علم, من احتمالا نه. و من کمی نگران به من پیشنهاد این سایت به دیگران است. همچنین شما باید برخی از پیش بینی سایت/مرجع شما توصیه می کنم چیزی به عنوان برتر?
ارسال شده توسط WCityMike در 6:59 PM در مارس 2
برای هوشمند نقد از این مدل من پیشنهاد می کنم از خوراک توییتر از کارل Bergstrom خصوص این موضوع است.

یک نکته مهم او این است که طیف وسیعی از مقادیر نشان داده شده در این مدل نیست بهترین سناریو در مقابل بدترین سناریو مورد. آن را نشان می دهد که طیف وسیعی از شرایط ممکن می تواند حتی در بهترین سناریو مورد. در این مورد بهترین سناریو این است که هر دولت به سرعت پیاده سازی بسیار تنگ محدودیت در جنبش (اگر آنها در حال حاضر نیست) نگه می دارد و آنها را در محل از طریق پایان از همه گیر است که مردم به دنبال آنها که در سیستم های بهداشتی دریافت نمی ضعف و لوازم اجرا و که همه چیز را پیشرفت آنها در ووهان با توجه به دولت چین آمار رسمی (که ممکن است به طور قابل توجهی کم بها دادن به همه چیز).
ارسال شده توسط Tsuga در 6:59 PM در مارس 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im