COVID-19 دوراهی: این بیماری همه گیر ساخت طلاق بزرگتر کابوس ؟

پسر عمو Zezulka تورنتو طلاق مادر دو تا به محل اقامت اولیه 10 و 13 ساله. این کودکان دیدار پدر خود در روزهای چهارشنبه و هر آخر هفته.

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین گشوده Zezulka بود قادر به پیدا کردن هر گونه اطلاعات و توصیه هایی برای کودکانی که رفتن به عقب و جلو بین دو خانه.

“هیچ کس فکر می کند در مورد کودکان و نوجوانان با داشتن دو خانه و… این نوع مانند داشتن یک sleepover. و شما قرار نیست به یک sleepover. آن را سخت بدانید که چه خط ایمنی است.

“من فقط اساسا داشتن انگشتان من گذشتند که [شوهر سابق من] در همان صفحه هستند.”

حتی اگر Zezulka گرفتن محتاط رویکرد نگه داشتن کودکان در خانه و با تمرکز بر دوره های آنلاین او نامشخص است در مورد شوهر سابق خود را در سطح از انزوا.

Zezulka همچنین نگران است که با هیچ مقام رسمی هدایت خاص “بایدها و نبایدها” برخی از اقدامات پدر و مادر او اجرا, بدون, تاریخ بازی ممکن است باعث مشکلات برای طلاق پدر و مادر که نمی موافقت با هر یک از دیگر.

“هیچ کس واقعا هر نشانه ای روشن. کسی نیاز به گام تا و می گویند ” این خوب است. این کار را انجام نمی. که نمی کنند.'”

Zezulka است تنها یکی از بسیاری از جدا کردن یا طلاق زوج ها هستند که به دنبال راهنمایی در این زمان دشوار است. و بازداشت ترتیبات که به راحتی نمی تواند افتخار بود فقط آغاز است.

با توجه به 2014 و تحلیل مقاله توسط اداره آمار کانادا در حدود 1.2 میلیون کانادایی که از هم جدا شده یا طلاق گرفته در 20 سال گذشته تا به حال حداقل یک کودک در سن 18 سال یا جوانتر. در حالی که این گزارش شده بود که تنها 9 درصد از این کودکان به اشتراک گذاری برابر با زندگی زمان بین دو پدر و مادر و خانه و 44 درصد از کودکانی که با یکی از والدین هنوز زمان صرف شده است.

هاردکور, بئب, یوسفی, یک, ونکوور, وکیل خانواده, می گوید: بیشتر مشکلات مربوط به کروناویروس بحران تا کنون باید با پدر و مادر ترتیبات اگر چه او پیش بینی می کند که وجود خواهد داشت درخواست برای تغییر حمایت از کودک و خانواده پشتیبانی پرداخت در آینده است.

یوسفی توصیف یک زن و شوهر که توافق کردند که پدر یک فعال وظیفه پلیس گروهبان, آیا ورزش خود را فرزند زمان از طریق تلفن FaceTime و اسکایپ به طوری که کودکان در معرض Covid-19 می تواند به حداقل برسد.

یوسفی همچنین کمک به پدر از کار خلبان را افزایش می دهد پدر و مادر زمان در حال حاضر که او در خانه است ،

“جای تعجب است که همه شرکت عامل. همه کار برای یک هدف بالاتر. این دیگر شخصی است. در برخی از راه [طلاق یا طلاق زوج] متحد می گوید:” یوسفی.

اما هنوز هم وجود دارد برخی غیر منطقی مردم است.

یوسفی می گوید: او می داند که یکی از سابق زن و شوهر که هر دو کار از خانه. مادر نمی خواهند فرزندان خود را برای رفتن به پدر چرا که او احساس می کند آن را بیش از حد خطرناک برای کودکان خانه را ترک و در همه.

یوسفی می گوید که خطر از چیزی فاجعه بار اتفاق می افتد با قرار دادن کودکان در خودرو و در نظر گرفتن آنها به پدر و مادر دیگر خانه کوچک است. “ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته. وجود خواهد داشت چهار یا پنج ماه از تماس [بین پدر و فرزندان]?”

یوسفی می گوید او ممکن است نیاز به یک دادگاه برای مقابله با این مسئله به عنوان یک موضوع فوری در صورت عدم توافق رسیده است.

الیزابت Hyde تورنتو وکیل و پدر و مادر هماهنگ می گوید او دریافت سوالات از والدین که کودکان را در سفر و یا هنوز در سفر با سابق خود را-همکاران. او می گوید: برخی از والدین نگران فرزندان خود نشده اند به خانه آورد و با وجود مشاوره های مسافرتی و برخی نمی دانم که آیا کودکان باید رد و بدل می شود اگر یکی از والدین بیمار است.

هاید می گوید: او گفت: مشتریان خود را که موجود جدایی موافقت نامه ها و دستور دادگاه هنوز حکومت و توصیه آنها به دنبال مشاوره از معتبر معتبر و اشخاص ثالث مانند خانواده خود پزشکان است.

به عنوان پدر و مادر در حال رفتن به صرف زمان زیادی را با کودکان در خانه هاید تاکید می کند که در حال حاضر زمان برای پدر و مادر به همکاری با یکدیگر. او را تشویق می کند تا پدر و مادر به درخواست هر یک از دیگر کمک کند: آن را OK به درخواست پدر و مادر دیگر به کودکان در حالی که حتی اگر آن نیست که پدر و مادر پدر و مادر برنامه ریزی زمان است.

Vindy تجا یک ونکوور طلاق مربی نشان می دهد که این می تواند مفید برای والدین شامل فرزندان خود را در بحث در مورد مقابله با COVID-19 محدودیت; کودکان دریافت اطلاعات در مدرسه و از منابع دیگر و ممکن است با قدردانی از مشارکت در برخی از تصمیم گیری. تجا که سهام سرپرستی او 16 ساله, دختر با شوهر سابق او می گوید دخترش به طور مستقل تصمیم به خودداری کردن از رخصتی بهار, سفر به هاوایی.

تورنتو طلاق مربی دایان Horsman می گوید بسیاری از مشتریان خود را که هنوز در حال مذاکره با جدایی موافقت نامه نیز دچار افزایش سطح استرس. به طور خاص نوسان بازار سهام ساخته شده است که برخی قبلا مذاکره معاملات دشوار به افتخار.

“بازار سهام است توفنده و مردم توانایی پرداخت است به خطر بیافتد. آنها نمی توانند خود را به توافق.”

این مشکلات را تشدید وضع اسفناک جدا زوج هایی که هنوز به اشتراک گذاری یک خانه خانواده.

Horsman می گوید آن را در حال حاضر ممکن است مشکل تر برای تضمین یک توافق برای یک مشتری است که هنوز هم زندگی را با او شریک زندگی سابق او ممکن است قادر به حرکت کردن به جدا بودن محل اقامت او در بر داشت.

“او زندگی در برزخ است. این یک زمان بسیار دشوار است.”

یوسفی موافق است که شهرستان گسترده قفل فراز خوب نیست برای جدا زوج هایی که نیاز به باقی می ماند در همان خانه به خصوص برای افراد مبتلا به سوء استفاده کلامی با هیچ قریب الوقوع آسیب فیزیکی: آنها احتمالا مواردی است که پلیس یا دادگاه رسیدگی در این زمان.

یوسفی توصیه می کند که مردم در این شرایط تعیین مرزهای محدود کردن ارتباطات به متن و به مسائل است که فقط مربوط به فرزندان خود را. “منطقی باشید.”

یوسفی همچنین تشویق والدین به بحث و توافق در مورد دستورالعمل برای آنچه که آنها می توانند یا نمی توانند در معرض کودکان: باید دوستان بازدید از خانه ؟ باید با این کودکان دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود را? باید آنها را به پارک ؟

حتی اگر برخی از دادگاه ها ممکن است باقی می ماند باز برای مسائل فوری این است و به راحتی به خانواده هایی که منتظر ماه ها و سال ها برای دریافت بسته از فروپاشی ازدواج خود را.

“مردم شده اند و انتظار مدت زمان طولانی در مقابل یک قاضی و یا که آنها پیش بینی شده است سفارشات در همه چیز از جمله بازداشت دسترسی و یا پشتیبانی. اضطراب می آید از هیچ پایانی برای حل و فصل پرونده خود می گوید:” Horsman.

Horsman توصیه به زوج های طلاق بیمار و افزایش ارتباطات است. او برجسته این به عنوان یک فرصت برای زوج های درگیر در مذاکره و میانجی که می تواند از راه دور انجام می شود.

وقتی که می آید به توسل به دادگاه هاید می افزاید: “منابع محدود هستند. فوری به معنی فوری است. اگر آن را نمی فوق العاده, فوری, هیچ کس در حال رفتن به خوشحال می شود برخورد با آن است.

“اجازه بدهید تمرکز بر گام های کودک روز به روز هفته به هفته. همه چیز خواهد آمد و مردم را مجبور به انعطاف پذیر باشد.”

Horsman مبالغ آن را در یک جمله.

“نشستن تنگ و مراقبت از بچه ها,” او می گوید.

ژوزفین وانگ ونکوور وکیل با متمرکز عمل در قانون خانواده و قانون صدمه شخصی. او یک همکار در دانشگاه تورنتو جهانی روزنامه نگاری برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>