Covid-19: بزرگ مکث

این بزرگترین هدیه ای که تا کنون بدون پوشش. نه مرگ و نه ویروس اما قابل تامل است. آن است که در یک کلمه عمیق. لطفا نمی رم از نور روشن و درخشان را از طریق پنجره. من می دانم که آن لطمه می زند و چشم خود را. آن لطمه می زند و معدن ، اما پرده باز است. چه بحران به ما داده است یک بار در طول عمر فرصت برای دیدن خودمان و کشور ما در plainest از نمایش.” آن را نیز … “..زمان مناسب برای بهترین خرید و J. Crew و Gwyneth Paltrow به من کمک کند احساس عادی دوباره… آماده شدن برای نهایی Gaslighting. در اینجا است. بزرگ آمریکایی بازگشت به حالت عادی در حال آمدن است!
ارسال شده توسط IndelibleUnderpants (4 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من این را خوانده بود ، شاید من درست نیست مخاطب اما آخرین چیزی که من در حال حاضر نیاز است که برای مردم به من بگویید “زمانی که همه چیز بهتر آنها در واقع بدتر”.
ارسال شده توسط rebent در 10:19 AM در آوریل 11 [3 علاقه]
این قطعه واقعا خوب لعنتی با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری آن.
ارسال شده توسط lazaruslong در 10:25 AM در آوریل 11 [1 علاقه]
این قطعه واقعا من باز چشم به این واقعیت است که شرکت ها با استفاده از تبلیغات برای متقاعد کردن مردم به خرید محصولات و خدمات خود را. الهامی و عمیق.
ارسال شده توسط mr_roboto در 10:30 AM در آوریل 11 [1 علاقه]
rebent: “ آخرین چیزی که من در حال حاضر نیاز است که برای مردم به من بگویید “زمانی که همه چیز بهتر آنها در واقع بدتر”.

متعجب شدم و مخالف واکنش: این قطعه احساس بیش از حد شاد و آفتابی و خوش بینانه به من; همه چیز در مورد مردم اساسا خوب و دلسوز به دلیل برخی از facebook پست ها و بزرگنمایی حوادث و در مورد چگونگی سرمایه داری است و نه اساسا بد ،
ارسال شده توسط سیگنال در 10:34 AM در آوریل 11

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de