COVID-19: ترودو به کانادا: “به اندازه کافی به اندازه کافی است. رفتن به خانه و ماندن در خانه’

صحبت با رسانه ها روز دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو به حال کلمات خشن برای کانادایی ها که پیوستن به دستورالعمل های اجتماعی و فاصله در میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر شما را انتخاب کنید به چشم پوشی از آن مشاوره … شما فقط با قرار دادن خود در معرض خطر, شما در حال قرار دادن دیگران در معرض خطر بیش از حد او گفت:” در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Rideau کلبه اقامت در اتاوا.

نخست وزیر گفت که در خط مقدم کارگران در کانادا “شما نیاز به ایجاد حق انتخاب.” اجتماعی فاصله در حال حاضر در عمل گسترده در سراسر جهان نیاز است که مردم به ماندن دو متر از هم جدا و خودداری از تجمع در خوشه به طوری که ویروس گسترش می تواند کاهش.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او گفت: به کسانی که مطابق. “رفتن به خانه و در خانه بمانند.”

او گفت که دولت گرفته هر گزینه را از روی میز وقتی که می آید به اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله کنترل از جمله استفاده از اورژانس عمل می کنند اما گفت که در حال حاضر آنها با تکیه بر حسن نیت کانادایی.

دولت فدرال نیز رونمایی تبلیغات به چکش خانه اهمیت اجتماعی فاصله.

“زمانی که ما مردم را در آفتاب در گروه های بزرگ است که بسیار مربوط به” او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که نقض دستورالعمل های در حال قرار دادن افراد مسن و دیگر گروه های آسیب پذیر در معرض خطر است.

“همه ما شاهد تصاویر آنلاین از افرادی که به نظر می رسد فکر می کنم آنها شکست ناپذیر است. خوب شما نیست.”

ترودو گفت: مجلس عوام خواهد reconvene فردا به تصویب قوانین اضطراری در رابطه با بحران است.

ترودو می گوید دولت فدرال در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری $192 میلیون دلار برای کمک به ایجاد و تولید واکسن برای COVID-19.

پول توزیع خواهد شد به تعدادی از شرکت های مختلف و دانشگاه ها در درایو برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از این بیماری را گسترش.

عودت کننده گان

ترودو اعلام کرده است چندین پرواز جدید به ارمغان بیاورد رشته کانادایی خانه از خارج از کشور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ترودو می گوید که شامل سه ایر کانادا پرواز را به کانادایی ها از پرو است که در غیر این صورت بسته حریم هوایی خود را.

ترودو می گوید Air Transat, top world news و Sunwing شرکت های هواپیمایی همه پروازهای برنامه ریزی شده در این هفته.

دو ایر کانادا پرواز برای رسیدن به کانادایی ها در مراکش در روزهای آینده او می گوید.

ترودو می گوید: یک ایر کانادا پرواز به اسپانیا نیز تایید کرد در حالی که Air Transat پاک شده به صورت دو پرواز به هندوراس و هر یک به اکوادور السالوادور و گواتمالا.

نخست وزیر خواسته همه کانادایی ها در خارج از کشور به بازگشت به خانه توسط بازرگانی به معنی در حالی که گزینه های در دسترس هستند هنوز و برای ثبت نام با دولت, به طوری که آنها می تواند مناسب دریافت به روز رسانی.

“شما نیاز به انجام این کار اگر شما آن را انجام نداده اند در حال حاضر” ترودو روز دوشنبه گفت:.

اوایل روز دوشنبه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: نمی توان آن را ممکن است برای دولت به بازگرداندن همه کانادایی رشته در خارج از کشور.

در مصاحبه با CBC فعلی شامپاین گفت: چالش های دولت چهره بی سابقه ای با فرودگاه و حریم هوایی تعطیلی مرز تعطیلی و این واقعیت برخی از کشورها تحمیل حکومت نظامی.

امور جهانی کانادا تا به حال 10,000 تماس و 14,000 ایمیل در 48 ساعت گذشته, او گفت:.

شامپاین گفت: برنامه رادیویی دولت سعی خواهد کرد برای کمک به حمایت از رشته کانادایی ها به صورت محلی از طریق کانال های دیپلماتیک.

شامپاین گفت که او در حال مذاکره برای تهویه دسترسی به پرو با وجود این واقعیت کشور بسته است و آن را تحت کنترل ارتش است.

“کار من این است که برای مذاکره در مورد پایه و اساس که در آن ما یک خوشه از کانادایی ها و کانادایی که در آن می توانید در یک مکان جمع آوری,” او گفت:.

“گاهی اوقات گرفتن هواپیما است مرحله 1 و یکی از ساده ترین. سپس آن را به مطمئن شوید که ما زمین وجود دارد مطمئن شوید که ما می توانیم عبور امن برای ما خدمه عبور امن برای افرادی که می خواهند به بازگشت به خانه.”

صحبت کردن به طور جداگانه پس از ترودو معاون نخست وزیر Chrystia Freeland می گوید ترودو تماس تلفنی با premiers بعد از امروز خواهد بود و مهم برای درک وضعیت در استان های مختلف و این که آیا دولت فدرال نیاز به انجام بیشتر.

Freeland شد در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا دولت فدرال قصد دارد به استناد شرایط اضطراری عمل در این هفته است.

وزیر بهداشت Patty Hajdu نیز ترک درب باز به اجرای دقیق اجتماعی فاصله توصیف آن به عنوان “خوب نیست که” اما کاملا ضروری است.

رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam در ضمن می گوید بیش از ده نفر باقی می ماند در قرنطینه در CFB ترنتون پس از تخلیه از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در اوایل این ماه و پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19.

تام نیز می گوید عمومی-مقامات بهداشتی ادامه دارد “تماس با ردیابی دقیق” برای شناسایی هر کسی که می آید در تماس با کسی که COVID-19.

انتاریو

انتاریو برتر داگ فورد سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در این استان برای کمک به مقابله با گسترش COVID-19 او اعلام کرد در روز دوشنبه بعد از ظهر.

فورد می گوید: منظور موثر خواهد بود سهشنبه در 11:59 p. m. و خواهد بود در محل به مدت حداقل 14 روز.

فورد می گوید: او را رها لیست از کسب و کار شنبه که اجازه خواهد داشت برای باز بماند اما مواد غذایی باقی خواهد ماند در مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و مردم هنوز هم در دسترسی به دارو.

انتاریو گزارش 78 جدید COVID-19 موارد امروز آوردن کل استانی به 503.

این بزرگترین افزایش در یک روز تا کنون. کل شامل شش کشته و هشت مواردی است که باید به طور کامل حل و فصل شود. حداقل شش نفر در بیمارستان بستری هستند.

انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه نیروبخش است پدر و مادر به صورت طبیعی جدید در چه بوده است در اولین روز بازگشت به کلاس بعد از مارس شکستن.

او با صدور نامه سرگشاده ای شب گذشته گفت که دولت به دنبال راه هایی برای حفظ ترم رفتن اگر COVID-19 همه گیر مانع از کلاس های از سرگیری 6 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده.

لچه اوایل این ماه اعلام کرد که این استان با بودجه عمومی ابتدایی و متوسطه خواهد شاتر برای دو هفته دیگر زیر مارس شکستن.

در حال حاضر او می گوید که آن را ممکن است دانش آموزان را به ادامه کلاس های آنلاین در طول global outbreak.

میزبان گل سرسبد امور جاری نشان می دهد در انتاریو پخش عمومی می گوید: این شبکه است و بستن مقر آن روز بعد از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

Steve Paikin میزبان از TVO را “دستور کار” می گوید: در یک صدای جیر جیر که شبکه دفاتر در midtown تورنتو — از جمله تلویزیون اتاق کنترل — نیاز به بررسی شود.

او می گوید: تکرار قسمت از “دستور کار” را امشب هوا به عنوان یک نتیجه.

محلی مرکز تفریح و سرگرمی در اتاوا تبدیل به انزوا و مرکز درمان برای افراد بی خانمان با تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19.

مرکز افتتاح شد دوشنبه در نزدیکی شهر Byward بازار است که چند بلوک شرق پارلمان هیل. تسهیلات شده است پر از تخت و منسوجات و لوازم پزشکی و همه چیز را به کسی که نیاز به خدمت خود در انزوا دوره است.

در حال حاضر سه نفر در حال انتظار ماندن وجود دارد در انزوا در حالی که آنها در انتظار نتایج آزمون.

مرکز راه اندازی شد چرا که این طرح ملی برای مبارزه با COVID-19 صدق نمی کند به افرادی که بی خانمان هستند.


وجود صف انتظار در Carling خوش غربالگری مرکز الیزابت خیابان در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.

مایک Hensen/لندن مطبوعات آزاد/Postmedia Network

آلبرتا

آلبرتا است, اولویت خواهد بود که تست شده برای COVID-19.

گروههای در معرض بیشترین خطر از محلی قرار گرفتن در معرض و مردم در جوامع در معرض خطر هستند برای دریافت آزمون اول اگر آنها نشان می دهد علائم.

شامل خواهد شد و مردم در بیمارستان با بیماری تنفسی ساکنان در ادامه مراقبت از خانه و مسافران پس از بازگشت از خارج از کشور بین 8 مارس و آوریل 12th قبل از خود-جداسازی مورد نیاز بود.

مراقبت های بهداشتی کارگران که علائم تنفسی را نیز دریافت اولویت است.

B. C.

فقط 12 نفر از اعضای بریتیش کلمبیا مقننه خواهد بود در حال حاضر این بعد از ظهر به عنوان نشسته رزومه در ویکتوریا به در نظر گرفتن چه جدید دموکرات دولت می گوید ضروری است قوانین مربوط به COVID-19.

NDP سبز و لیبرال نمایندگان برنامه های تایید شده برای مدرج به پایین نشستن به پاسخگویی اجتماعی فاصله مورد نیاز اگر چه رسیدگی خواهد شد پخش آنلاین و از طریق قانونی تلویزیون.

تعداد انگشت شماری از سیاستمداران انتظار می رود به تصویب اصلاحات مربوط به اشتغال استانداردهای قانون در نظر گرفته شده برای ارائه بیشتر برای حفاظت از B. C. کارگران که مشاغل در معرض خطر هستند چرا که جهانی همه گیر.

B. C. اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته به حمایت از آن پاسخ به COVID-19.

نوا اسکوشیا

سیزده موارد جدید COVID-19 شناسایی شده اند در نوا اسکوشیا آوردن این استان را در مجموع به 41.

این موارد جدید بودند روز گذشته تایید کرد و اعلام کرد این صبح است.

این استان می گوید: موارد مربوط به سفر و یا پیش از آن به موارد گزارش شده.

آن را می گوید 41 افراد آسیب دیده در محدوده سنی زیر 10 تا اواسط 70s.

در این نقطه شده است وجود دارد هیچ شواهدی از گسترش در جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>