کووتا مرد مورد آزار جنسی 5 دختران جوان پس از 1990s می شود 40 سال در زندان

یک Coweta County مردی که متهم به سوء استفاده جنسی جوان خود و بستگان در 1990s در حال رفتن به زندان برای 40 سال بعد از محکومیت به جمعه, مقامات گفت.

راسل ادوارد Middendorf و 50 بود به جرم کودک آزاری و ترفند, کووتا قضایی مدار دادستان منطقه گیاه کرنفورد گفت: AJC.com. پنج قربانیان بین سنین 4 و 9 در زمان سوء استفاده صورت گرفت که در سراسر چندین دهه است.

خانواده تماس گرفته و اجرای قانون در اوایل ’90s پس از اولین اتهام حادثه اما کرنفورد مطمئن بود که چرا در مورد پیشرفت هرگز در زمان. در آن زمان یکی دیگر از قربانی های آینده رو به جلو در دهه های بعد به زمین Middendorf پشت میله های زندان.

در ماه اوت سال 2016 قربانی گفت: او مشاور مورد سوء استفاده و سوء استفاده از چهار اقوام دیگر در طول سال. مشاور و سپس گزارش آن را به بخش خانواده و خدمات کودکان که تماس های اجرای قانون.

Middendorf مجرم شناخته شد اما تنها برای سوء استفاده از یکی از پنج قربانیان به دلیل گرجستان اساسنامه محدودیت ها در رابطه جنسی, جنایت کرنفورد گفت. او دستگیر شد Jan. 16, 2019 با توجه به زندان شهرستان سوابق.

کیفرخواست گفت: Middendorf استفاده از اعتماد از بستگان خود را برای به دست آوردن دسترسی به قربانیان زمانی که آنها باقی می ماند بیش از دیگر اعضای خانواده ، AJC.com است آشکار Middendorf خاص نسبت به قربانیان به منظور حفاظت از هویت خود است.

داوران بازگشت یک حکم گناه در کمی بیش از یک ساعت. قاضی تراویس Sakrison به Middendorf به حداکثر مجازات حبس از 40 سال در زندان است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de