Coyolillo کارناوال, جشن آفریقایی, مکزیکی, تاریخچه

واقع در مرکز ساحلی ایالت وراکروز 30 دقیقه رانندگی از سرمایه خود را Coyolillo (نقشه های گوگل) یکی از معدود شهرهای است که طول می کشد افتخار در این کشور آفریقایی ریشه و حضور شناسایی خود را به عنوان یک Afromestizo یا “Afromixed,” شهر است. آماده شدن برای کارناوال در Coyolillo (Pulitzer Center). کارناوال در Coyolillo […] قدمت بیش از 100 سال است. […] این رویداد شناخته شده است رنگارنگ و لباس capes و ماسک حیوانات – از گاو گوزن و بز و گاو فرسوده توسط شرکت کنندگان است. مانند کارناوال یک بیان منحصر به فرد آفریقایی, مکزیکی, هنر عامیانه (نگهبان در عکس).

آفریقایی مکزیکی مبارزه برای دید و شناخت (Pulitzer Center)

Coyolillo یک شهر کوچک ساخته شده است تا از نزدیک به 4 ، 000 ساکنان است که در خدمت به عنوان یکی از چند نمونه از فعالیت در مکزیک ساحلی خارجه وراکروس. بهترین و شناخته شده برای آن نسخه از کارناوال سالانه جشنواره های سنتی آفریقایی رقص و موسیقی این شهر استقبال بازدید کنندگان با تاکید بر هویت آن: Afro-مستیزو. اصطلاح امر به یکی از مخلوط آفریقایی تبار.

Daniela لوپز Carreto به شدت شروع به شناسایی به عنوان آفریقایی مکزیکی در حالی که در اتوبوس به او دبیرستان را در شهر حدود 30 دقیقه دور از Coyolillo. او شنید یک مرد صحبت در مورد تاریخچه سیاه از شهر او را و چگونه آن را تاسیس شد. “از آنجا که من شروع به توجه بیشتر به همه است که کارناوال به عنوان این جشنواره که بیشتر به ما منشاء.”

قبل از overhearing آقایان مورخ Carreto آموخته بود کمی از تاریخ سیاه در شهر, دولت و کشور است.

این غیر معمول نیست. دولت موظف کتاب های درسی را شامل نمی شود کمک های آفریقایی-فرزندان.

بیشتر بخوانید: Afro-مکزیکی: “Afromestizos” از Prairie View A&M University; نیز سیاه پوستان مکزیک در انتخابی شناسی از دانشگاه جانز هاپکینز ،

ارسال شده توسط گه نور دزد (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>