‘دیوانه … نمی تواند درست’ | ماوریکس’ Mark Cuban, رسانه های اجتماعی واکنش نشان می دهد به NBA تعلیق

Mark Cuban, NBA, طرفداران در سراسر رسانه های اجتماعی احساس درد خود را.

کوبا صاحب NBA دالاس ماوریکس بود که در دوربین گرفتار در واکنش به اخبار NBA به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به کوروناویروس.

کوبا مانند NBA بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان واکنش نشان داد و با ناباوری و حیرت.

“این دیوانه” کوبا ESPN گفت: در حالی که ماوریکس زمان در دنور ناگتس. اخبار تعلیق را شکست در حالی که بازی هنوز ادامه داشت.

“این است که تا کنون خارج از قلمرو واقعیت است که آن را احساس می کند بیشتر شبیه به یک فیلم” کوبا گفت.

رسانه های اجتماعی به توافق رسیدند.

لیگ اعلام کرد اخبار زیر که رودی Gobert از یوتا جاز تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

نتیجه آزمون های NBA گفت: گزارش شده در مدت کوتاهی قبل از برنامه ریزی tip-off زمان برای یوتا در شهر اوکلاهما بازی در شب چهارشنبه نامیده می شد ، بازیکنان بر روی زمین بودند برای warmups و tip-off شد لحظه های دور زمانی که به آنها گفته شد به بازگشت به اتاق های قفل.

حدود 30 دقیقه بعد طرفداران گفته شد این بازی به تعویق افتاد “با توجه به شرایط پیش بینی نشده.”

کسانی که شرایط لیگ بدترین سناریو در حال حاضر — یک بازیکن تست مثبت است. دوم کسی که صحبت می کرد به AP خواست نامش فاش نشود گفت: این لیگ انتظار خاموش کردن به گذشته حداقل دو هفته اما هشدار داد که در بازه زمانی بسیار سیال است.

برخی از طرفداران به نظر می رسید به پشتیبانی از لیگ و کمیسر آدم نقره در تصمیم گیری.

هر NBA, بیانیه, لیگ “را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این لیگ در حال حاضر با توجه به بازی بازی های بدون طرفداران در حضور یک گام NCAA اعلام کرد و آن را برای آینده مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که یک بیماری همه گیر در چهار شنبه افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

آن شده است یک مسئله در سراسر جهان برای چند هفته. و در حال حاضر این آمار NBA.

این آخرین تحول مهم در یک فصل دشوار است.

لیگ از دست داد تا آنجا که 400 میلیون دلار درآمد پس از یک شکاف با چین آغاز شده بود در ماه اکتبر زمانی که هوستون مدیر کل Daryl Morey توییتی حمایت از معترضان در هنگ کنگ است.

سابق NBA کمیسر دیوید استرن درگذشت و در ژانویه همان ماه که به زودی به Hall of Famer کوبه برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر. و در حال حاضر یک بیماری همه گیر — که همچنین می تواند هزینه لیگ صدها میلیون نفر در درآمد از دست رفته بسته به چه مدت آن طول می کشد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im