خدمه راز وندی که در آن پلیس کشته بروکس چند وجود دارد به آن را ببینید

صدای یک بالون زدن در باد با پیام “شما خیلی خاص!” شد چیره شنبه با بیل و backhoes تخریب یک سوخته وندی رستوران بود که تبدیل به یک نماد از آتلانتا در ناآرامی های مدنی.

بالون بود برای Rayshard بروکس 27 ساله پدر به ضرب گلوله کشته شدند و توسط شرکت اخراج آتلانتا افسر پلیس است.

کشتار تنظیم کردن شدید تظاهرات علیه نژاد مبتنی بر خشونت های پلیس در حالی که سوخته رستوران شد محل تجمع تظاهر کنندگان — که برخی از آنها مسلح خود و تهدید دیگران در حالی که اشغال این سایت برای چند روز در پایان.

اشغال به پایان رسید جولای 4, زمانی که 8 ساله Secoriea ترنر ضرب گلوله کشته شد در سراسر خیابان را از رستوران در حالی که در صندلی عقب خودرو ،

بخوانید | Brooks کشتار سایت ‘شعله ور اندازی’ بعد از پلیس اجازه مسلح اشغال

دو روز بعد شهر پاک اموال و مجبور معترضان کردن سایت در خیابان دانشگاه و پریر جاده ها است.

Secoriea به خاک سپرده خواهد شد چهارشنبه.

“نماز من باقی می ماند با بروکس و ترنر خانواده. امید من این است که امروز دیگر معنی دار قدم در سفر درمانی برای کل جامعه” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک بیانیه کتبی روز سه شنبه.

یک وندی سخنگوی نوشت: در یک ایمیل که ساختمان خواهد بود نشانید “در یک متفکر راه با ایمنی به عنوان اولویت و در همکاری با شهر مقامات.”

معلوم نیست چه چیزی را تبدیل به اموال و وندی سخنگوی پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های آینده برای این سایت.

“تخریب ساختمان و هر آینده تصمیم گیری در مورد اموال هستند که از مالک — نیست در شهر” گفت: سخنگوی شهردار.

معترضان که بسیج در سراسر وندی می خواهید مالکیت خصوصی برای تبدیل شدن به یک مرکز جامعه تجلیل بروکس.

خالد Kamau یک عضو از جنوب شهرستان فولتن شورای آمدن به بازدید از سایت جمعه تنها به پیدا کردن آن تخریب شده است. او گفت که او نا امید شده بود عمومی نبود اطلاع از teardown در مورد مردم می خواست برای یک لحظه بسته شدن در بسیاری.

“تخریب این ساختار است که قصد ندارم به تخریب این حرکت آغاز شده در اینجا به تصور دوباره پلیس در آتلانتا گفت:” Kamau.

دو روز پس از Secoriea کشته شد آتلانتا شورای شهر به تصویب چندین پلیس اقدامات اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و گسترش شهروند مدیره بررسی قدرت.

با توجه به آن شده است این سایت از یک حادثه که موجب آنقدر گسترده خشم و انزجار چند وجود دارد تا شاهد تخریب. اما 17 ساله Derante ویلکینز های اخیر کارور دبیرستان فارغ التحصیل گفت: او در راه رفتن در اطراف هنگامی که او تصادفا آن است.

با درجه حرارت در حال حاضر به خوبی به 80s 9:30 صبح ویلکینز خریداری برخی از گوزن آهنگ های بستنی و نارنجی فانتا و نشستم خارج از بسته فروشگاه در سراسر خیابان را به یک نظر. به دنبال گذشته فروشگاه پارکینگ که در آن Secoriea به ضرب گلوله کشته شد ویلکینز batted مگس دور به عنوان او را تماشا ساختمان پایین آمده است.

او گفت که او نگران تخریب را هم بزنید تا تظاهرات دوباره. وقتی پرسیده شد که در مورد راه حل, نوجوان گفت: او بخواهد افسران تا به حال بیشتر آموزش پزشکی در مورد آنها با استفاده از خشونت است.

در آن صحنه عجیب آرام سهشنبه در مقایسه با چگونه آن را از 12 ژوئن هنگامی که ex-cop گرت Rolfe شات بروکس ، بروکس بود که بازجویی مظنون DUI پس از به خواب رفتن در درایو-از طریق خط در رستوران. یک مبارزه شکست به عنوان افسران سعی کردم به جای بروکس تحت بازداشت است. او فرار کرد با یک افسر تیزر و اخراج از دستگاه به سمت ماموران به او زد فقط قبل از Rolfe او را به گلوله بست.

بخوانید | عزاداران دعا, پلیس به دنبال پاسخ در 8 ساله تیراندازی مرگ

کمتر از 24 ساعت بعد پلیس می گویند یک زن که می دانستند بروکس, ناتالی هانا سفید با استفاده از یک فندک و به نوعی می تواند به سوزاندن رستوران. او متهم شده است با درجه اول آتش سوزی است اما در اوراق قرضه. Rolfe شده است به اتهام قتل جنایت و نیز در پیوند است.

سایت میزبانی تظاهرات مسالمت آمیز اما مسلح اشغالگران وندی همچنین تهدید مردم است.

Secoriea شد در یک SUV با مادر خود را زمانی که آنها خارج شد و بر روی خیابان دانشگاه در مدت کوتاهی قبل از 10 p. m. در جولای 4, پلیس گفت:. معترضان برگزاری یک بلوک. زمانی که خودرو در آن Secoriea بود سعی کردم به نوبه خود به بسته فروشگاه پارکینگ آنها مواجه شد توسط یک “گروه مسلح افرادی که مسدود شده بود ورودی” محققان گفت. چهار عنوان بسیاری از غیرنظامیان مسلح به ضرب گلوله به SUV, پلیس گفت:.

Mawuli دیویس یک وکیل به نمایندگی از خانواده گفت: این پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت $50,000. او گفت: خانواده صرف سهشنبه دریافت تسلیت از بازدید کنندگان به خانه خود را.

بسیاری از سوال چرا اشغالگران اجازه داده شد به ماندن در وندی سایت.

کف گفت: در طول یک AJC هیئت تحریریه جلسه هفته گذشته که پلیس در حال برنامه ریزی برای تعطیل کردن سایت هفته قبل از عکسبرداری است. اما شهردار گفت که او اجازه آتلانتا شهر Councilwoman جویس Sheperd زمان بیشتری برای مذاکره با تظاهر کنندگان. سازمان دهندگان می خواهید برای تبدیل مالکیت خصوصی به یک مرکز جامعه تجلیل بروکستقاضا مسئولان شهرستان نمی تواند انجام برسانند.

به دنبال در سایت شنبه, ویکی لین Buckley-امین گفت که او در آینده شده است وجود دارد در اعتراض به پس بروکس کشته شد. 57 سال بود و همچنین در حال حاضر شب Secoriea کشته شد.

“خدا رفتن به آنها را دریافت کنید,” او گفت: از Secoriea شدند. “این که چگونه می توان یک جنگجو.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de