کریکت-Taylor قرن راهنماهای NZ به روحیه دهنده پیروزی

WELLINGTON — راس تیلور و ایستادگی در کاپیتان تام Latham ترکیب در یک 138-اجرای غرفه راهنمای نیوزیلند به یک روحیه تقویت چهار حلقه پیروزی بر هند در یک روز بین المللی در همیلتون در روز چهارشنبه.

تیلور chaled تا قرن 21 با یک شکست نخورده 109 در حالی که Latham, deputizing برای مجروح کین ویلیامسون وزن با 69 به عنوان میزبان تعقیب هند تحمیل 347-4 عبور هدف با تقریبا دو اور به یدکی.

پیروزی بدون ترساندن ، نیوزیلند از دست داد سه ویکت سریع به عنوان آنها با نزدیک شدن به هدف بالا بردن ترس از تکرار خود کاپیتولاسیون در Twenty20 سری زمانی که آنها انداخت دور پیروزی موقعیت خود را در سه بازی گذشته به رکود به یک 5-0 شکست.

اما میچل Ratzeshof برگزار اعصاب او در پایان در 12 نه به عنوان نیوزیلند به پایان رسید هشت بازی از دست دادن رگه نیز شکست 3-0 در آزمون خود سری در استرالیا.

هند عظیم مجموع ساخته شده بود در Shreyas Iyer قبل از ازدواج یک روز بین المللی قرن. کاهش یافته و در هشت 11 و 83 او در ادامه به نمره 103 و به اشتراک گذاشته شده در قرن ایستد و با هر دو Virat Kohli (51) و KL Rahul (88 نه).

پیروزی منتشر شد برخی از فشار بر Gary جا و نیوزیلند کریکت (NZC) پس از مربی اعطا شد یک هفته مرخصی از این تیم به استراحت ترک بولینگ مربی شین Jurgensen در شارژ برای سه بازی ODI سری.

این حرکت شده بود با انتقاد توسط چندین سابق بازیکنان با NZC مجبور به توضیح این تصمیم در روز چهارشنبه.

“بازیکن و کارکنان پشتیبانی حجم کار یک مسئله بزرگ بین المللی کریکت” NZC اجرایی دیوید سفید به خبرنگاران گفت:.

“ما از دست ما آخرین مربی مایک Hesson به حجم کار و مسائل,” او اضافه شده در اشاره به Hesson ناگهانی استعفای خود در سال 2018 است. “ما می خواهیم به این نقش پایدار رفتن به جلو و به همین دلیل گری است که با داشتن یک هفته است.”

سفید گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود بیش از شش ماه پیش است و جای همواره تمایلی به یک استراحت.

“مرد کار بسیار بسیار سخت است; به طوری که مدیران ما باید مدیریت حجم کار و یا ما را فرسودگی شغلی” سفید اضافه شده است. (گزارش شده توسط گرگ Stutchbury ویرایش توسط پیتر رادرفورد و دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im