جرم و جنایت و ریاضی و ربات جنسیتی احساسات

Murder by Numbers [YouTube] [Trailer] این بازی است که اساسا چه اتفاقی می افتد اگر شما له شده جذابیت و سبک Ace Attorney (قبلا؟) با نینتندو ارجمند پازل سری Picross . (قبلا.)

  • در قتل توسط شماره شما حل جرم و جنایت با ریاضی [آستانه]

    برای نوع خاصی از بازیکن این سناریو ایده آل. این ترکیب را ندارد زیادی حس narratively اما به عنوان یک فن از هر دو Phoenix Wright و Picross تجربه احساس سفارشی طراحی شده برای من. اما این تغییرات می تواند نامطلوب. همیشه عجیب و غریب کشیده شود وضعیت به صرف 20 دقیقه تیک تاک جعبه در شبکه غول. اگر شما واقعا به پازل, آن را احتمالا ارزش این تلاش را به عنوان خوب به عنوان داستان است. اما اگر شما با صدا غذا خوردن در وسط نمودار ون از “افرادی که شماره های عشق” و “افرادی که می خواهید برای حل خارق العاده انیمیشن قتل” واقعا وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند قتل توسط اعداد.

  • سایه Picross و Phoenix Wright مخلوط با هم در این بعید است اما کاملا دوست داشتنی نوع mash-up. [یوروگیمر]

    بازیگران خود را به همان اندازه متنوع و رنگارنگ. من هنوز هم مطمئن نیستید که چه چیزی را از K. C. و Fran دومی [این] ملکه کشیدن نوار مالک در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از استقبال, پیام های مثبت در مورد پذیرش و مسائل همجنسگرایان در اینجا مقدار زیادی از آن گره خورده است تا در دندان-clenching کلیشه و “با تشکر از STREISAND شما وجود ندارد”s که طبع مثبت ، نیز وجود دارد یک نه چندان ظریف, موضوع در مورد قدرت و سوء استفاده احساسی بافته شده در سراسر افتخار داستان هم طوری بود هشدار داد; آن را فقط به قتل و ضرب وشتم شما باید به خودتان را کنترل کنید برای.

  • Picross رمز و راز گیج قتل توسط شماره در حال آمدن است در ماه مارس [Rock Paper Shotgun]

    اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند Ace Attorney و به نظر می رسد مانند Hatoful Boyfriend خوب شما رو تیز چشم و گوش. Murder By Numbers دارای شخصیت طرح توسط پرنده دوستیابی سیم کارت تالیا کهنه هاتو معا و دارای گونه های برامده قبل از aughts آهنگ آس دادستان آهنگساز Masakazu Sugimori.

ارسال شده توسط تلخی و خشونت (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de