نرخ جرم و جنایت, دستگیری رها سراسر مترو آتلانتا به عنوان مردم بیشتر در خانه بمانند

همانطور که بیشتر مردم به ماندن در خانه در میان coronavirus همه گیر سازمان های اجرای قانون در سراسر مترو آتلانتا گزارش کاهش شدید در نرخ جرم و جنایت.

علاوه بر این اکثر ادارات باید دستور ماموران به موضوع خشونت پرهیزی مجرم نوشته شده استناد در هر زمان ممکن است در تلاش برای کاهش جمعیت اهل بیت در زندان های محلی.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

در Cherokee County نمایندگان خود را دیده اند حجم تماس رها به شدت در هفته های اخیر, کلانتر, سخنگوی سروان. جی بیکر گفت: AJC.com.

“آن فاجعه بار خواهد بود اگر این رو به مرکز بازداشت” بیکر در روز جمعه گفت.

بین 9 مارس و آوریل 27 تعداد 226 نفر رزرو به Cherokee County زندان کاهش عمده از 388 دستگیری نمایندگان در همین بازه زمانی در سال گذشته است. و در یک هفته پایان دوره دوشنبه, Cherokee, نمایندگان حتی کمتر دستگیری, دستگیری فقط 79 مردم نسبت به 199 دستگیری ساخته شده بیش از همان هفت روز در سال 2019.

“ما باید گام های مهمی برای کاهش شانس ابتلا به این ویروس از ورود ما مقر و مرکز بازداشت” بیکر گفت که کلانتر است و همکاری نزدیک با اطراف سازمان به “مورد مداقه قرار دادن که دستگیر می شود و رزرو به امکانات ما.”

صحنه های مشابه در حال بازی در سراسر مترو آتلانتا به عنوان یک تعداد زیادی از شهرها و استان ها تحمیل کرده اند stay-at-home سفارشات در تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری بسیار مسری. سپس در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد او این است که نصب یک پناهگاه در محل سفارش برای کل دولت آغاز جمعه و نگه داشتن گرجستان مدارس طریق بسته های باقی مانده از سال تحصیلی.

مرتبط با: گرجستان فرماندار به منظور پناهگاه در محل برای جلوگیری از coronavirus

گله ایمنی آتلانتا مستقر در شرکت نصب و در عمل خوانندگان پلاک استفاده شده توسط سازمان های اجرای قانون گزارش می دهد که بازدید می خواستم رانندگان و اتومبیل به سرقت رفته کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اواسط ماه مارس که بیشتر مردم در داخل باقی بماند.

در Gwinnett County, تعداد مارس دستگیری کاهش یافت و حدود 23.6 درصد سال گذشته از 2,436 رزرو در ماه مارس 2019 به 1,922 ماه گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط کلانتر, چهارشنبه. تعداد Gwinnett دستگیری نیز کاهش یافته در هر یک از این دو ماه گذشته از 2,371 رزرو در ماه ژانویه است.

آتلانتا پلیس نیز گزارش کمتر دستگیری. بخش آخرین داده های جرم و جنایت پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد تعداد زیادی از مردم دستگیر بین مارس 22 مارس 28 پایین بود حدود 9 درصد از سال گذشته است.

در این بخش نیز شاهد یک کاهش در تعداد مربوط به جرم و جنایت خواستار خدمات بیشتر Atlantans توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی و باقی می ماند در داخل خانه.

مرتبط: کودک آزاری گزارش در گرجستان توسط نیمی از مدارس بسته در میان ویروس

با مردم کمتر در جاده ها, تعداد ترافیک متوقف می شود انجام شده توسط آتلانتا افسران کاهش 36% از همان هفت روز دوره در سال گذشته با توجه به آخرین داده ها. به طور کلی نقض ترافیک شد پایین 55%.

اما نه همه جرم و جنایت را در آتلانتا. با مدارس بسته شده و پلیس را دیدم 900% افزایش در نقض مقررات که در هفته-مدت دوره. بیش از گذشته 28 روز نقض مقررات مربوط به نوجوانان هستند تا 460 درصد نسبت به مارس 2019.

در مصاحبه ماه گذشته آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر گفت که او انتظار می رود برای دیدن یک قطره در خودرو wrecks و افزایش تعداد تماس های تلفنی مربوط به نوجوانان به عنوان همه گیر بدتر.

“ما قطعا شاهد کاهش — تا حد زیادی در جنایات املاک — که اعتقاد ما بر این است که به طور مستقیم مربوط به COVID-19,” آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت. “متعدد خرده فروشی بسته شدن به طور چشمگیری کاهش می یابد دزدی از مغازه تماس و تعداد پارکینگ خالی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع کاهش می یابد ماشین نمیتوانیم.

مطلب: چک های پس زمینه برای خرید تفنگ فزاینده در ایالات متحده با توجه به FBI

“ما در حال بدست گرفتن متعدد اقدامات احتیاطی برای اطمینان از افسران ما در حال تحصیل در ویروس ها و محافظت در هنگام درگیر شدن و ما همچنان به کار برای اطمینان از ایمنی شهر و شهروندان است.”

آتن یکی از اولین گرجستان شهرستانها برای تحمیل یک پناهگاه در محل سفارش خود دیده است 33 درصد کاهش در جرم و جنایت از مارس 17, سرهنگ John Radford گفت. اما این شهر است گزارش افزایش جنایات املاک و کسب و کار نمیتوانیم.

پس از پناهگاه-در-محل فرمان به اثر رفت, آتن, افسران پلیس را دیده اند 79 درصد افزایش در منازل به قصد سرقت و 25% افزایش در ورود خودکار تماس.

“ما اعتقاد داریم که افزایش در منازل به قصد سرقت در نیمه دوم از ماه رانده است تجاری منازل به قصد سرقت” ردفورد گفت. “پس از پناهگاه در محل بود که تصویب شده در مارس 17, تجاری, منازل به قصد سرقت که با افزایش 175 درصد نسبت به دو هفته قبل از 17th. از لحاظ تاریخی, تجاری, منازل به قصد سرقت در آتن-کلارک کانتی را تا 17% از کل منازل به قصد سرقت. از مارس 17, تجاری, منازل به قصد سرقت را ساخته اند تا 42 درصد … ما نیز دیده می شود 25 درصد افزایش ورود خودرو.”

مطلب: هشدار پلیس در مورد ساکنان scammers رفتن درب به درب ارائه coronavirus آزمون

هر چند بسیاری از آژانس های سراسر کشور شاهد کاهش جرم و بخش های مختلفی هستند و هشدار داد که کلاهبرداران با استفاده از بحران بهداشت عمومی را به استفاده از مردم را به ترس و سرقت پول خود را.

شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از مردم رفتن درب به درب در مناطق روستایی بیشتر از دولت و درخواست از ساکنان اگر آنها آزمایش شده برای COVID-19. برخی به نظر می رسد پس از اطلاعات شخصی در حالی که دیگران به نظر می رسد بهره گیری از بهداشت جهانی همه گیر در تلاش برای ساختن یک جفتک سریع, مقامات گفت.

 

در شهرستان Wayne 38 ساله دستگیر شد هفته گذشته پس از نمایندگان گفت که او و دو نوجوانان رفت و به همسایگان خانه های پوشیدن “قرنطینه مناسب” و ادعا می شود با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

همچنین: جنوب گرجستان مرد با پوشیدن ‘قرنطینه کت و شلوار’ ادعا می شود با CDC نمایندگان می گویند

به طور کلی با این حال سازمان های اجرای قانون در سراسر مترو آتلانتا فرستاده اند و کمتر جرم و جنایت مربوط به اخبار منتشر شده در هفته های اخیر و اکثریت قریب به اتفاق از اطلاعات ارسال شده به خود را در حساب های رسانه های اجتماعی است coronavirus مرتبط است. در حالی که هنوز هم وجود دارد قتل و بثورات جلدی از افسر-درگیر تیراندازی ماه گذشته جرایم مانند پلیس تعقیب و سرقت به نظر می رسد در اکثر حوزه های قضایی است.

به عنوان ویروس وارد دیواره های گرجستان زندان و زندان چندین کلانتر ادارات در سراسر منطقه در حال گام برداشتن به آزادی برخی زندانیان زود در حالی که محدود کردن تعداد بازداشت.

در Fulton County, مثلا, نمایندگان نیست, دستگیری برخی از مجرمین در تلاش برای کاهش پتانسیل برای ازدحام در زندان, کلانتر, سخنگوی تریسی فلاناگان گفت. Fulton, نمایندگان نیست, دستگیری نفر با حکم برجسته از کشورهای همسایه مگر اینکه آنها را متهم به یکی از “هفت گناه مرگبار” او گفت:. در گرجستان کسانی که جرایم شامل قتل عمد و تجاوز به عنف و سرقت مسلحانه, آزار جنسی کودکان, لواط و باتری جنسی.

برای کاهش خطر COVID-19 پخش كردن, در زندان های, Fulton و سالن شهرستانهای استان نیز اقدامات برای آزادی بدون خشونت مجرم.

تا کنون 53 نفر بوده است در حبس Fulton, در حالی که سالن بوده و حتی تهاجمی تر انتشار 200 زندانیان AJC.com قبلا گزارش شده است.

“مرتبط با: سالن Fulton شهرستانهای انتشار بدون خشونت مجرم اوایل به عنوان ویروس بافندگی

سازمان های اجرای قانون در سراسر سالن نیز به نظر می رسد ساخت کمتر دستگیری با مجموع تعداد رزرو در شهرستان کاهش از 971 در مارس 2019 به 570 ماه گذشته, مقامات گفت.

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش در گرجستان روشن است که سازمان های اجرای قانون و رسیدگی به آنها در همه چیز متفاوت است.

“افسران خواسته شده است که برای به تصویر بزرگتر نگاه و درک کنند که اکثر دادگاه عامل بر روی یک اسکلت خدمه اگر آنها در حال حاضر تعطیل,” ماریتا سخنگوی پلیس افسر چاک McPhilamy گفت. “زمانی که ممکن است ما در حال پرسید: برای رسیدگی به همه چیز از طریق استناد به جای وادار سازد بازداشت. من فکر می کنم این تنها حس مشترک است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de