جنایی ماماها

“Catlin ماهر محترم credentialed ماما. او در خدمت یک روستایی, محروم, بیمه جمعیت. او همه چیز را از دولت می خواهم در یک ارائه دهنده مراقبت. اما با توجه به چند دهه مبارزه سیاسی بیش از که مجوز می تواند به عنوان یک ماما او را به شکستن قانون است.”
ارسال شده توسط Lycaste (8 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من خیلی نا امید با این مقاله. صفحه اصلی تولد است که به عنوان امن برای نوزاد به بیمارستان تولد. که ممکن است یک معاوضه زنان در حال حاضر به دلیل آن را بهتر از جایگزین به هر دلیلی. اما وجود دارد بدون نیاز به پنهان کردن حقیقت یا عمل زایمان در خانه خوب است به جز انسان این است که نگه داشتن آن را. در ایالات متحده ما با سهل انگاری و مقررات آن است که بسیار خطرناک است. این مقاله استدلال برای deregulating آن را حتی بیشتر. آن را غیر مسئولانه است.

کم خطر وجود برخی از نوزادان فقط زنده نمی تولد. حتی در سوئد کشور, در بالای لیست از جمله بهداشت عمومی اقدامات دست می دهد 2 نوزاد در هر 1000 تولد زنده است. وجود مطلق خطر به زندگی جدید است, که بدان معنی است که نتایج مایه تاسف خواهد بود بخشی از هر OB یا ماما حرفه ای.

مرگ نوزاد به دلیل زایمان-موضوع خاص است که در واقع بسیار نادر در ایالات متحده اگر چه نه به نادر به عنوان آن را باید. این نوع از “اوه برخی از نوزادان زنده نمی تولد” نگرش منعکس نمی کند واقعیت است. این مرزی اصلاح نژاد. همچنین کرون آمار شامل فوق العاده بالا-خطر تولد, نمی, نوع تولد است که باید در خانه با یک ماما با بسیار کمی آموزش رسمی.

در سال 2017, یک جانباز یوتا ماما شروع به خدمت 180 روز حبس (دادستان خواسته بود برای حداکثر 15 سال) پس از یک هیئت منصفه او را به جرم قتل نفس در مرگ یک دوقلو به دنیا زودرس در طول یک توفان برف.

این باعث می شود این صدا نجیب و قهرمانانه. اما در آنجا صفر است دلیل یک ماما باید حضور دوقلوها با برنامه ای برای تولد در خانه. تا کنون.

ماماها که در انجام یک بررسی دقیق دریافتند که Catlin حمل و نقل مناسب و می تواند باعث مرگ شود.

این داوری است نه یک چیز واقعی; آنها نه پاتولوژیست یا آموزش دیده در اطفال. آنها به ظاهر حتی نمی دانند چه چیزی باعث اختلال انعقادی است که منجر به مرگ است. می توان آن را “احتمالا به علت عفونت” از گفتن طولانی مدت زايمان و پس از پاره غشاء اما آن را نیز می تواند ناشی از IUGR که یک ماما نمی توانید انتخاب کنید تا با یک داپلر. و یا هر چیزی. اما آنها نمی دانند که آنچه در آن است اما آنها نمی دانند که آن را تقصیر او است.

توسط من حامله, Cynthia نقل مکان کرده بود به ویسکانسین که در آن او در نهایت او را CPM و می تواند تمرین بدون محدودیت. او با حضور در اطراف 4,200 تولد به تاریخ و یک چهارم از آنها شده اند دوقلو و یا نوزادان در breech موقعیت. در سیستم پزشکی این “خطر بالا” — breech معمولا به صورت خودکار سزارین دوقلوها اغلب so — اما برای آنها تغییرات طبیعی است که نیاز به مهارت های خاص است که او پس از فقط 2 درصد از مشتریان خود را تا پایان نیاز به C-بخش.

“تغییرات طبیعی” 100% نیست و در این مورد ، که کاملا پوچ است. آنها به صورت خودکار C, اما آنها نیاز به نظارت دقیق. یک داپلر آن را قطع نمی کند. Breech…اما آن است که هنوز هم ارزشمند به فولاد برای حمایت از breech تحویل فقط در مورد. در حالت ایده آل که فولاد پشتیبانی در سایت, بنابراین شما لازم نیست که سعی کنید برای رسیدن به بیمارستان در پشت یک ماشین با یک کودک حلق آویز نیم خارج از مهبل (واژن) خود و گرفتن اکسیژن است. با عرض پوزش به گرافیک اما این چیزی است که ما در اینجا به دنبال اگر این را اشتباه می رود. “حمل و نقل به بیمارستان” .

آنها دیگر نمی تواند حضور breech یا دوقلو; آنها به چالش کشیده شده در VBAC; و چند در حال بررسی توسط هیئت دولت غرق در هزینه های قانونی بی اعتبار برای نتایج که نمی توانید یک نگاه دوم در بیمارستان تنظیمات.

دوباره مزخرف. بچه ها نمی میرند در هنگام زایمان و پس از آن هر کس پرسم و می گوید: “هر چه.” OB-GYNs دریافت شکایت کرد. زیادی است.

او به من گفت که پس از سیراکیوز او رونق برای چندین سال به عنوان یک حقوقی CPM در Rutland, ورمونت, جذب پیچیده مشتریان و کشیدن در شش رقمی است. به عبارت دیگر او رقابت سختی….اما پس از آن یک نتیجه ضعیف شبیه به Catlin را تبدیل به یک طرح دعوی در دادگاه.

ضعیف نتیجه به معنی یک نوزاد مرده فقط روشن شود. او “رقابت سختی” اما من نمی بینم که چگونه است که مربوط به او شکایت کرد که توسط یک مشتری است که دوباره چیزی است که اتفاق می افتد به OBs, بیش از حد.

اما ما شده ایم نیمه موردی تا به حال, بنابراین اجازه دهید نگاهی به مطالعات نویسنده در ارتباط با این ادعا که زایمان در خانه فقط به عنوان امن به عنوان بیمارستان تولد. این یکی را امتحان کنید:

زیادی مطالعه بین المللی به رهبری دانشگاه مک مستر را نشان می دهد که کم خطر زنان باردار که قصد زایمان در خانه هیچ افزایش شانس تولد نوزاد تولد یا مرگ نوزادی در مقایسه با دیگر کم خطر زنانی که قصد زایمان در یک بیمارستان است.

کلمه “قصد” است که انجام بسیاری از کار در اینجا. بنابراین است که “کم خطر است.” شما با ريسك بالا ، برخی از کشورها اجازه نمی دهد شما تولد در خانه با اولین نوزاد خود را. و…. و به قصد خانه تولد است نه داشتن یک خانه تولد. اگر یک عامل خطر توسعه—در بسیاری از مکان ها, مانند breech موقعیت–شما خواسته خواهد شد که برای زایمان در یک بیمارستان بدون در نظر گرفتن قصد اصلی.

در اینجا یکی دیگر با همان ویژگی ها: برنامه ریزی خانه برنامه ریزی شده در مقابل بیمارستان. حدود 25 درصد از برنامه ریزی خانه تولد در واقع به پایان رسید تا در بیمارستان است. در انتاریو breech و دوقلو هستند به نمایش در خارج از منزل. آنها نه به عنوان “تغییرات طبیعی است.” این مطالعه همچنین منابع مطالعه دیگری از انگلستان:

انگلستان زادگاه مطالعه نشان داد که افزایش قابل توجهی در شانس نوزادان عوارض یا مرگ در میان برای اولین بار مادرانی که برنامه ریزی یک خانه تولد در مقایسه با کسانی که برنامه ریزی برای زایمان در یک واحد obstetric

سوم مطالعه مرتبط یک مطالعه توسط CPM (ذخیره کردن ماما) حرفه ای جامعه مانا بزرگ نیست و این شامل این آمار نگران کننده برای تولد آغاز شده است که در خانه به پایان رسید و در بیمارستان:

5‐نمره آپگار دقيقه 7f 69 (4.5%).

و این یکی برای همه تولد

5‐نمره آپگار دقيقه 7

پایین تر از 7 نمره آپگار در 5 دقیقه همراه با افزایش قابل توجهی در فلج مغزی و دیگر رشد و نمو چالش است. در سوئد این نوع از 5 دقیقه آپگار اتفاق می افتد در تعداد بسیار کم از تولد; مطالعات من در حال پایین آپگار مثل این برای .7% از همه تولد و .5% از همه تولد. این .7% مطالعه تا به حال در معرض خطر بيمارستان تولد دوقلوها شما نام آن را.

اما مانا مطالعه نشان داد که تولد خانه که منتقل دیدم یک آپگار کمتر از 7 در 4.5% از تولد با وجود این واقعیت است که آن را یک کم خطر همگروهی. که بدان معنی است که حتی آمار خود را نشان می دهد افزایش نرخ محرومیت از اکسیژن. کلی رای از مانا مطالعه 1.5%. دوباره برای کم خطر همگروهی. کسانی که نوزادان ممکن است در حال مرگ, اما آنها به خاطر محروم بودن از اکسیژن است. که از ماما مطالعه با midwifes خود گزارش.
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 7:14 PM در مارس 12 [19 علاقه]

ببخشید که آخرین آمار باید, برای, تمام, تولد, در این مطالعه:

5‐نمره آپگار دقيقه < 7 (1.5%)
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 7:27 PM در مارس 12 [3 علاقه]

اگر Metafilter نگران بد توصیه های پزشکی در, سبز, چرا این نوشته اینجا ؟
ارسال شده توسط Ideefixe در 7:54 PM در مارس 12
داشتن نقد آن به طور کامل می توانم بگویم که من می خواهم به جای آن در اینجا نیست. این استدلال وجود دارد آنها بسیار قانع کننده اگر شما لازم نیست که زمان و یا پس زمینه برای حفاری در کمی بیشتر است و ارزش آن بحث در مورد آنها.
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 7:56 PM در مارس 12 [1 علاقه]
من شک و تردید از دولت اخذ مجوز طرح در بسیاری از زمینه ها. پزشکان به طور کلی نه در میان کسانی که در زمینه های. شاید وجود دارد بحث شود که اعتبار خواستار برای مامایی در برخی از کشورهای در حال بیش از حد طاقت فرسا. آنها ممکن است بسیار خوب بود. مقاله نیمه رقص در اطراف این ایده اما واقعا آن را دنبال و آن را دشوار است به واقعا همدردی. مطمئن, دولت, صدور پروانه قوانین کثیف معجونی سیاسی گروه های خودی و لابی گر چه هنر قوانین خود را به پایان. اما این مقاله باعث می شود هیچ استدلال قانع کننده است که نتایج در اینجا در حال آسیب رساندن به هر کسی غیر از ماماها که تمرین بدون مجوز. است که انتظار می رود. :shrugs:
ارسال شده توسط 2N2222 در 9:07 PM در مارس 12
پس از آن وجود دارد این استدلال که زنان باید حق کنترل بدن خود و به هنگام تولد از کجا و چگونه *آنها* تصمیم بگیرید.

طولانی استدلال فوق تنها در مورد رفاه کودک, هرگز این مادر را. من می دانم که برخی از زنان و شخصا به عنوان خوانده شده در مورد HELLA بیشتر که به طور دائم زخم خورده از لحاظ جسمی و عاطفی از چیزهایی مانند, مجبور, C-بخش تایید نشده episiotomies انتظار برای shithead پزشکان که نمی تواند زحمت به نوبه خود تا آنجا که آنها در حال بازی یک بازی گلف ، و غیره.

من آن را عمیقا توهین آمیز که پزشکی مردم و یا کل “کشور” را وادار به گفتن زنان شرایط که تحت آن آنها خواهد بود و به هنگام تولد. باید آن را از حق زنان برای تعیین آن است. این پدر سروری در اینجا نشان داده شده است که نفرت انگیز است.

اگر پزشکان و بیمارستان ها نمی خواهند زنان زایمان در خانه و یا تحت مراقبت ماما شاید آنها در واقع می تواند بله می دانم بهبود مراقبت و احترام زنان در هنگام زایمان در بیمارستان.
ارسال شده توسط nirblegee در 9:09 PM در مارس 12 [1 علاقه]

این داوری است نه یک چیز واقعی; آنها نه پاتولوژیست یا آموزش دیده در اطفال.

که یک موقعیت مناسب. اما شایان ذکر است که حرفه پزشکی رفته به بزرگی طول نیاز به انواع مشابه نظیر برای بررسی قصور مناسب در بسیاری از ایالات آمریکا (برای مثال نیاز است که یک مجروح شاکی قادر به ارائه شهادت نشان دادن نقض استاندارد مراقبت از واجد شرایط عضو همان حرفه پزشکی و تخصصی به عنوان متهم).

هدف از این نوع از الزامات البته به عنوان هر گونه قصور وکیل مدافع را به شما بگویم پس از چند آبجو ربطی به پیشرفت و عدالت است. بلکه هدف این است که آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای نگه غفلت پزشکان پاسخگوی اقدامات خود را به دلیل آن خواهد شد به طور کلی دشوار یا غیر ممکن است (به عنوان مثال) پیدا کردن اطفال آسیب شناس که سرمایه گذاری دهه دشوار کار در رسیدن به موقعیت فعلی خود را در این زمینه که مایل به قرار دادن تمام است که اعتباری کار به مشعل با شهادت در دادگاه علیه یک حرفه ای همکار.

دوچرخه سواری به عقب به موضوع اصلی — حداقل در ما به وضوح تصمیم گرفت به عنوان یک جامعه که چنین wagon-گردان کاملا درست و مناسب از برخی پزشکی حرفه ای. آن را برای من روشن نیست که چرا باید آن را در نظر گرفته و نامناسب و یا قابل پذیرش نیست که ماماها انجام آن است.
ارسال شده توسط: نه چیزی در 9:21 PM در مارس 12

طولانی استدلال فوق تنها در مورد رفاه کودک, هرگز این مادر را.

در واقع. من همچنین فکر می کنم که زنان باید قادر به انتخاب زایمان واژینال در شرایطی که آنها امن تر برای مادر اما کمتر امن برای نوزاد کمتر از سزارین است (که اغلب مورد).

اما من همچنین فکر می کنم زنان شایسته دریافت اطلاعات دقیق. زنان نه انتخاب خود را اگر آنها دروغ گفته می شود. من هم فکر می کنم زنان سزاوار کافی صدور مجوز طرح–اگر دولت در حال رفتن به قرار دادن تمبر خود را در آن دیدار باید حداقل استانداردهای ایمنی. بسیاری از این “ماماها” اساسا از دادن اطلاعات بد این ادعا آن را امن تر از آن است و این ادعا آنها توانایی های آنها ندارد. تولد اغلب به خوبی می رود و به عنوان یک نتیجه از آن را به عنوان آشکار است که آنها در حال دروغ گفتن به عنوان آن را با افرادی که دروغ می گویند و توانایی خود را برای درمان سرطان است. اما آن را یک شبیه پویا. این درست نیست فقط به این دلیل که زنان در ارتباط با طبیعت و از آنجا که ما بدست وحشتناک مراقبت های پزشکی قبل از به شمع بر روی یک دسته از عرفانی مزخرف و وانمود مانند آن چیزی نیست.

در ایالت نیویورک تمرکز این مقاله خبره پرستار ماماها (متفاوت مدارک تحصیلی از یک شرح داده شده در بالا) هستند از آنچه که من می دانم به طور کامل قادر به حضور در خانه تولد. بحث در این مقاله این است که عمدتا در مورد های مختلف مدارک که نمی آید با همان آموزش است.
ارسال شده توسط کلاهبرداری اینترنتی کارآگاه تیم ایستگاه شماره 9 در 9:21 PM در مارس 12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im