کشتی کروز آمار شیوع کروناویروس محدود برای اوکلند کالیفرنیا

کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم برگزار شد در دریا و محروم از بازگشت به سان فرانسیسکو هفته گذشته به دلیل شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی کارگردانی شده است به نزدیکی بندر اوکلند خط کروز گفت: احتمالا قرار می گیرد تحت قرنطینه.

کشتی حمل برخی از 2400 مسافر و 1100 خدمه است که با توجه به رسیدن به اوکلند در سراسر خلیج سان فرانسیسکو از آن اصلی بندر مقصد در روز دوشنبه با ورود زمان هنوز مشخص نشده است شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت.

اواخر شب اعلام پوش چهار روز از عدم قطعیت در اطراف کشتی – کشتی شده مرتبط با حداقل چهار coronavirus موارد از قبل سفر و سرنوشت 3,500 مردم از بازگشت از یک سفر دریایی به هاوایی.

شاهزاده Cruises, یک واحد از جهان پیشرو کروز اپراتور کارناوال پارسیان گفت: اطلاعات خود را در مورد کشتی تجدید نظر مقصد آمد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که هماهنگی عملیات با دولت و مقامات محلی است.

زمان بندی از این بیانیه تنها چند دقیقه پس از زودتر متوجه پیشنهاد کرد که ترتیبات باقی مانده در شار.

این شرکت برای اولین بار متوجه گفت: Grand شاهزاده بود و به “اقدام به بندر اوکلند در روز یکشنبه شروع به پیاده مهمانان حاد است که نیاز به درمان های پزشکی و بستری در بیمارستان.”

آن را در ادامه می گویند کسانی که مسافران خواهد بود “حمل و نقل به امکانات پزشکی در کالیفرنیا است.”

با استناد به اطلاعات از دفتر فرماندار از خدمات اورژانس زودتر بیانیه همچنین گفت که تمام مسافران باقی مانده خواهد این کشتی در روز دوشنبه.

مسافران از کالیفرنیا آن گفت: پس از آن رفتن به یک “فدرال اداره شده تسهیلات در کالیفرنیا برای تست و انزوا در حالی که غیر از کالیفرنیا منتقل خواهد شد توسط دولت فدرال به امکانات در کشورهای دیگر است.”

“خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی” آن را گفت.

این به روز رسانی را صادر کرد چند دقیقه بعد گفت: “CDC فقط به ما اطلاع داد که تغییرات بیشتری از این طرح لازم است” و این که کشتی می رسند در اوکلند در روز دوشنبه به جای. هیچ اشاره ای ساخته شده از قرنطینه جزئیات شرح داده شده در بخش قبلی توجه کنید.

مخمصه بزرگ شاهزاده یادآور الماس شاهزاده خانم کروز بوش نیز متعلق به کارناوال که قرنطینه کردن ژاپن در ماه فوریه و برای یک زمان بزرگترین غلظت از coronavirus موارد خارج از چین که در آن شیوع نشات گرفته است. حدود 700 نفر سرنشین که کشتی آلوده شد و شش فوت کرده اند. (گزارش شده توسط استیو گورمن در لس آنجلس; ویرایش توسط ایلین Hardcastle و علامت پاتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im