مسافران کشتی کروز ترک Dobbins سربازان در جای دیگر نظارت

بیش از 120 Grand شاهزاده مسافران کشتی کروز در قرنطینه Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا در میان coronavirus همه گیر شد و برنامه ریزی برای بازگشت به خانه به دلاور ایندیانا و ایلینویز در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت.

در همه 124 تنظیم شد ترک Dobbins ترک حدود 160 در ارتش نصب و راه اندازی. است که از نزدیک به 500 که آورده بودند در آنجا پس از کشتی کروز خود زده بود با این بیماری است. همه از 31 گرجی که آورده بودند به دابینز به خانه بازگشت روز شنبه, کمپ گفت.

“آنها در حال بازگشت به خانه خود و قرنطینه و نظارت خود را در بخش بهداشت محلی,” کمپ گفت.

بیشتر: نزدیک به 500 کشتی کروز مسافران وارد شده اند در گرجستان

بیست و یک نفر سرنشین کشتی آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید این ماه است. از کسانی که 19 شد خدمه و دو مسافر.

کمپ روز شنبه اعلام کرد که گرجستان داده شده بود اجازه فدرال شروع به بازگشت دولت به ساکنان خانه های خود را از Dobbins. او همچنین مجاز تماس به عنوان بسیاری از 2,000 گرجستان ملی Guardsmen به وظیفه فعال برای کمک به آنها را به خانه.

برخی از مسافران قرنطینه در پایگاه نظامی شکایت کرده اند از شرایط غیر بهداشتی گم توشه و محدود کردن دسترسی به غذا و دارو و سایر ملزومات.

در همین حال یک سخنگوی در فورت استوارت-شکارچی ارتش در نزدیکی فرودگاه گرجستان ساحل گفت: حدود 25 در ایالات متحده و اعضای گروه ارتش غیرنظامیان هستند “تحت احتیاطی 14 روز مشاهده و نظارت بر دوره در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل.”

“اکثر کسانی که پرسنل آمد به فورت استوارت-شکارچی ارتش فرودگاه از خارج از کشور مکان و در هر دو در و خارج از پست مکان داد.” سرهنگ پاتریک Husted سخنگوی 3rd پیاده نظام تقسیم است که در فورت استوارت. Husted گفت که او نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر در مورد آنها با استناد به فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی.

چهار سرباز از فورت گوردون در منطقه آگوستا تکمیل دو هفته قرنطینه در روز چهارشنبه پس از بازگشت از کره جنوبی گفت: Buz Yarnell, یک سخنگوی نظامی نصب و راه اندازی.

مانند فورت گوردون و فورت استوارت, Fort Benning گفت: آن را بدون تایید موارد COVID-19. یک سخنگوی Benning که نشسته در نزدیکی کلمبوس گفت: مسئولان وجود دارد چک کردن دمای استخدام و درخواست از آنها در مورد سفر خارجی و قرار گرفتن در معرض بالقوه به افراد آلوده. کسانی که پس از رسیدن به Benning از “مناطق پر خطر” می تواند قرار داده شده در زیر یک 14-بعد از مشاهده برنامه برای محدود کردن حرکت خود را و نظارت بر سلامت خود گفت: Ben Garrett سخنگوی Benning.

“ما به طور مستمر در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامت نیروی و حفظ آمادگی عملیاتی,” گرت گفت: “ما به طور جدی انجام روش های غربالگری.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>