کوبا میله ورود به گردشگران خارجی در تلاش برای شامل coronavirus گسترش

هاوانا — کوبا خواهد نوار بازدید کنندگان خارجی از ورود به کشور برای یک ماه شروع روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در این جزیره کارائیب رییس جمهور میگوئل دیاز-Canel گفت: در روز جمعه.

این کشور ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا کوبا و ساکنان خارجی ورودی, اگر چه آنها را مجبور به رفتن به قرنطینه به مدت 14 روز در یک بهداشتی موسسه به محض ورود او به یک میزگرد تلویزیونی. بازدید کنندگان خارجی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه و تجارت اجازه خواهد داشت.

کوبا یکی از آخرین کشورهای منطقه برای تحمیل نوعی از مرز بسته به شدت بیماری مسری طول می کشد نگه دارید در امریکا لاتین و کارائیب است.

“این باید ما را قادر به متوقف کردن (واردات) موارد و تمرکز بر تشخیص آن وجود دارد در این کشور و توقف انتقال” دیاز-Canel گفت:, و اضافه کرد که این محدودیت می تواند تمدید شود با توجه به وضعیت.

گردشگری یکی از کوبا درآمد بالا اگر چه ورود در حال حاضر شروع به کاهش در روزهای اخیر به عنوان کشورهایی که در حال بالا منابع از بازدید کنندگان به این جزیره آغاز شده مشاوره در برابر سفر.

“در حال حاضر هواپیماهای عمدتا از آمدن به انتخاب کنید تا بازدید کنندگان بسیاری می رسند خالی مانند کسانی که از کانادا” کوبا نخست وزیر مانوئل ماررو گفت: در این میزگرد. “احتمالا همه هتل ها خواهد شد.”

تعداد تایید coronavirus موارد در کوبا افزایش به 21 روز جمعه – 10 از کسانی که خارجی ها – با 716 نفر در بیمارستان بستری ظن داشتن این بیماری با توجه به وزارت بهداشت.

یک زن 61 ساله, ایتالیایی, گردشگری که یکی از اولین موارد به تایید در کوبا نه روز پیش نیز اول شد coronavirus مرگ و میر در این هفته.

دیاز-Canel به نام برای کوبا برای شروع تمرین های اجتماعی فاصله اجتناب از جمعیت و سفر, حمل و نقل عمومی در ساعت اوج و لغو اجتماعی گردش.

“چیزی بسیار دشوار است با توجه به کوبا’ طبیعت, اما بسیار لازم است حذف effusive, سلام,” او گفت:. “هیچ بوسه یا در آغوش گرفتن و تبریک در یک محتاطانه فاصله تا اپیدمی می گذرد.”

رئیس جمهور گفت: این کشور می تواند “شدید” اقدامات در آینده روز یا حتی چند ساعت بسته به گسترش ویروس.

داخلی وزیر بازرگانی بتسی دیاز گفت: 151 کارگاه های در حال حاضر ساخت ماسک صورت و به نام شهروندان برای کمک به تولید کمک پارچه. بسیاری از کوباییها در حال ساخت خود ماسک صورت در خانه. (گزارش شده توسط سارا مارش ویرایش توسط کریس ریس و سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im