آداب و رسوم عامل در زمان نزدیک به 18 کیلو کوکائین به آتلانتا فرودگاه فدرال می گویند

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی افسر وظیفه با متوقف کردن مواد مخدر مجرم شناخته شد در اتهام فدرال پس از مقامات یافت نزدیک به 18 کیلوگرم کوکائین در حمل توشه در Hartsfield-Jackson International Airport, دادستان گفت.

ایوان ون Beverhoudt که مستقر در جزایر ویرجین ایالات متحده دستگیر شد, در ماه ژانویه پس از توقف در آتلانتا در راه خود را به Baltimore, وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار.

در آن زمان 40 ساله شد حمل خود را دولت صادر سلاح که به او اجازه دور زدن عادی فرودگاه غربالگری, مقامات گفت. زمانی که او فرود آمد در آتلانتا CPB افسران بازرسی مسافران در پرواز خود را با یک K-9 واحد. سگ هشدار کنترل آن به ون Beverhoudt دو حمل در کیف است.

در سنت توماس یکی از وظایف خود را به بازرسی پرواز و جلوگیری از حرکت کنترل شده مواد در هواپیما دادستان فدرال گفت.

مرتبط با: آتلانتا فرودگاه ماموران گمرک متوقف کردن 4 کوکائین قاچاق کالا و ارز تلاش توقیف 20 پوند

در یک اتاق مصاحبه در آتلانتا فرودگاه مامور گمرک ادعا کرد او از سفر به مریلند برای دیدار با دکتر هر چند “او نمی تواند شناسایی و یا توضیح دهید که چگونه دکتر را در آخر هفته و بدون قرار ملاقات های پزشکی,” دادستان گفت.

مقامات کیسه های خود را جستجو و کشف 14 بسته های کوکائین در یک و دو در دیگر و در مجموع به 17.8 کیلوگرم با توجه به انتشار.

“یک نشان و یک تفنگ باید مورد استفاده قرار گیرد برای حفاظت از مردم و نه برای دور زدن امنیت برای فعال کردن فعالیت های جنایی” گفت: نماینده ویژه رابرت چکش که مسئول نظارت بر امنیت داخلی بازرسی عملیات در جورجیا و آلاباما. “فساد در اجرای قانون را تضعیف اعتماد عمومی را می سازد و همه شغل ما سخت تر است.”

ون Beverhoudt مجرم شناخته شد در ماه گذشته به اتهام وارد کردن کوکائین در اختیار داشتن کوکائین به قصد توزیع و در اختیار داشتن اسلحه گرم در پیشبرد قاچاق مواد مخدر است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im