طوفان هارولد مسطح خانه به ارمغان می آورد آسیب ها در فیجی در

سیدنی — قدرتمند tropical cyclone کتک اقیانوس آرام جنوبی کشور جزیره فیجی در چهارشنبه شاهدان گفت: از بین بردن ساختمان ها و باعث صدمات در سووا پایتخت, فشار جمعیت در حال حاضر نیروبخش برای شیوع کروناویروس.

طوفان هارولد آن قدرت رتبه در بالاترین رده از پنج گذشت بیش از فیجی در جنوب و در حدود ظهر, سیما خانه ها و خوراکی ارتباطات لینک در الجزایر که اتخاذ کرده است محدودیت هایی در جنبش برای مهار ویروس.

“ما دیده ایم گزارش از صدمات” Vasiti سکو مدیر ملی مدیریت بحران گفت با تلفن.

“به تعداد و همچنین شدت صدمات که هنوز مشخص نشده است.”

وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر در, اما در مورد 10 خانه در سووا گزارش شد نابود سکو اضافه شده است.

آب گرفتگی خیابان های وحشی بادها و خراب ساختمان در جزیره اصلی این کشور خانه برای سووا ویژه در نبرد تصاویر و عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

مقامات اورژانس در تقلا بودند به برقراری تماس با جزیره جنوبی Kapavu پس از طوفان قطع ارتباطات با آن سکو اضافه شده است.

وحشی طوفان قطع شده است یک مسیر را از طریق اقیانوس آرام است که در حال حاضر در بالا هشدار برای شیوع آنفولانزا مانند ویروس است که آلوده به 1.4 میلیون نفر در سطح جهان و کشته 82,000.

اگر چه فیجی است فقط 15 عفونت و مرگ نخست وزیر فرانک Bainimarama را ممنوع کرده است غیر ضروری تجمع بیش از 20 نفر در میان دیگر محدودیت.

Bainimarama خواست همه Fijians به ماندن در خانه مگر اینکه گفته به تخلیه.

“ما مراکز تخلیه امن هستند, آنها در حال بررسی و نظارت برای اطمینان از آنها نه پیش افتادن از ظرفیت او گفت:” در رسانه های اجتماعی ارسال در روز چهارشنبه.

“کسانی که تحت قرنطینه با توجه به تهدید coronavirus را مخلوط نیست با دیگران است.”

این طوفان که به کشته شدن ده ها تن در جزایر سلیمان قبل از از بین بردن ساختمان ها در وانواتو شد و انتظار می رود به ایجاد راه خود را به تونگا در روز, پیش بینی آب و هوا گفت. (گزارش شده توسط بایرون Kaye; ویرایش توسط کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de