D. Led Mock draft 3.0: شاهین انتخاب کارولینای جنوبی Javon Kinlaw

در راه ما به پیش نویس NFL در اینجا سومین پیش نویس ساختگی از Atlanta Journal-Constitution شاهین ضرب و شتم نویسنده D. اورلاندو Ledbetter. پیش نویس تنظیم شده است برای مارس 23-25.

پس از بسته بندی تا رایگان آژانس خریدهای شاهین مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین خطاب به فهرست بازنگری شده و تابیده برخی از نور را در خود پیش نویس نیاز دارد.

شاهین وارد خواهد شد پیش نویس به دنبال زمین کمک کند در طول دفاعی خط cornerback چپ گارد و پشتیبان گیری نوسان مقابله با.

در حالی که آنها مانند پایان دفاعی استیون معنی خواهد شد و استفاده از جان Cominsky در افزایش نقش آنها می دانند که آنها نیاز بیشتر به خط دفاعی کمک کند.

آنها در مجموعه linebacker پس از کوین گفت که “می داند” که Foye Oluokun آماده است تا بیش از ده’Vondre کمپبل در linebacker.

در آخرین mock draft, South Carolina دفاعی مقابله با Javon Kinlaw ورقه به شاهین در شماره 16.

“با علاوه بر این از دانته (Fowler) به گروه ما مانند آن است که به رهبری” کوین گفت: در حالی که شاید اوج کردن بیشتر وجود دارد کار را به انجام. “که بسیاری از تکرار و جرقه بزند (1,656 دفاعی جرقه بزند از دست دادن از فصل گذشته) که شما فقط نشان داد آن دسته از بچه ها که بازی معنی دار جرقه بزند در طول چند سال گذشته.”

فاولر به معنی و Cominsky می تواند بسیاری از جرقه بزند با از دست دادن ویک Beasley, Adrian Clayborn و جک کرافورد. از آنجا که هیچ پاس rushers شایسته انتخاب در 16 شاهین می توانید سعی کنید به بهبود عبور راش با گرفتن Kinlaw و قرار دادن او در کنار دفاعی مقابله با Grady جارت. آنها دوباره امضا دفاعی مقابله با Tyeler Davison به بازی را اجرا کنید.

یک پاس عجله مقابل فاولر Jarrett, Kinlaw و Takk مک کینلی (جراحی شانه) برخی از توانایی های بالقوه خود.

Dimitroff دوباره تکراری که شاهین یک نیاز بر اساس پیش نویس تیم. بازیکن آنها را باید یک “مناسب است.” آنها نمی خواهد به سادگی نشستن در 16 و بهترین بازیکن با بالاترین درجه.

“ما اعتقاد داریم قطعا این نیاز و مناسب که برای ما مهم است” Dimitroff گفت. “بهترین بازیکن در هیئت مدیره کار می کند اگر شما دو یا سه موقعیت است که شما نیاز دارید امیدوارم شما با رفتن به بهترین بازیکن در این موقعیت از مواردی است که به طور کامل بی ربط راه اندازی به این معنی اگر ما نیاز به یک موقعیت نمایی بیش از دیگر موقعیت و ما نبودند با رفتن به بهترین بازیکن در موقعیت دیگری.”

شاهین طرح نیست به پیش نویس یک کارفرمایی اگر او بالاترین امتیاز بازیکن زمانی که آنها در حال چیدن چرا که آنها لازم نیست که یک نیاز در آن موقعیت است.
“البته ما می تواند یک بازیکن وجود دارد که کارفرمایی که در هیئت مدیره زمانی که ما هنوز هم چیدن و که ممکن است پیچیده تصمیم” Dimitroff گفت. “از آن است که نیاز به مطمئن شوید که اما آن را بهترین بازیکن در آن موقعیت نیاز است که دوباره می تواند بیش از یکی است.”

شاهین تا به حال پیش نویس قوی در سال 2016 اما آخرین زن و شوهر شده اند و بدون زرق و برق. آیا درس های آموخته از 2016 پیش نویس که تولید ایمنی کیانو نیل (one Pro کاسه), linebacker Deion جونز (one Pro کاسه) تنگ آستین هوپر (دو نرم افزار کاسه) و کمپبل (سرب تیم در تکل در سال 2018 و 2019) و ذخیره گارد وس شوایتزر.

فقط هفتمین دور Devin فولر گسترده گیرنده/returner هرگز یک بازی را از که پیش نویس است.

“خوب, من معتقدم که ما احساس ما تا به حال بسیاری از واقعا خوب ورزشکاران در این پیش نویس” Dimitroff گفت. “ما احساس می کنیم آنها را در این زمینه حق دور. ما بازی آنها را. ما قابل درک است که آنها رفتن به کاستی های خود را در طول راه.

“من مؤمن بزرگ در آن است. من می دانم دن (Quinn) است. ما باید به فکر زمانی که ما بچه های جوان در, آنها در حال رفتن به کامل ، آنها در حال رفتن به معایب خاص خود را. اما ما نیاز به آنها را در عمل از حق دور و به کمک آنها تکامل به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم در جهان امروز در این لیگ است. من فکر می کنم ما واقعا یک کار خوب با در ’16.”

در اینجا چگونه دور اول خواهد لرزش:

1. Cincinnati Bengals (2-14) – جو نقب زدن, QB, LSU: او به رهبری ببر به قهرمان ملی های دیدنی و فصل است.

2. Washington Redskins (3-13) – تعقیب جوان, DE, Ohio State: او را بالا تصویب حمله کننده در پیش نویس است.

3. Detroit Lions (3-12-1) – جف Okudah, CB, Ohio State: به دنبال یک تجارت اینجا. شیرها می تواند تجارت با شارژر و هنوز هم Okudah اگر شارژر به دنبال حرکت در مقابل میامی به توا Tagovailoa.

4. New York Giants (4-12) – Jedrick بخواهد OT, Alabama: غول را به آدرس خود را در خط حمله و دریافت برخی از حفاظت برای کارفرمایی دانیل جونز. بخواهد باعث می شود یک پرش بزرگ از 15 نقطه

5. Miami Dolphins (5-11) – جاستین هربرت, QB, Oregon: دلفین ها به اندازه کافی مهمات به حرکت می کند تا به شماره 1 به جو نقب زدن اما Bengals ممکن است گوش دادن.

6. لس آنجلس شارژر (5-11) – Tua Tagovailoa, QB, Alabama: تیم ها می دانند که Tagovailoa می توانید اما باید تعیین اگر او می تواند سالم بماند. میامی هرالد تایید یک گزارش مخفی شکسته مچ دست آسیب است.

7. Carolina Panthers (5-11) – جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn: او یک نیروی در Lanier بالا و در آبرن. او می تواند کمک به لنگر Panthers’ دفاع.

8. Arizona Cardinals (5-10-1) – تریستان Wirfs OT, Iowa: کاردینالز نیاز به برخی از حفاظت برای کارفرمایی Kyler موری.

“مطلب: اندرو توماس قصد دارد به خاطر ساخت موسیقی در NFL

9. Jacksonville Jaguars (6-10) – اشعیا سیمونز LB/S, Clemson: این مدافع همه کاره می توانید بازی بیش از همه زمینه ها برای پلنگ.

10. کلیولند براونز (6-10) – Mekhi Becton OT لویی: این Browns امضا جک Conklin در رایگان آژانس, اما هنوز هم نیاز به خط حمله کمک کند. Becton بود صحبت از ترکیب با 40-حیاط داش زمان. در 364 پوند او زد و آن را در یک دنباله دار 5.1 ثانیه است.

11. New York Jets (7-9) – جری Jeudy WR, Alabama: او به طور متوسط 19 متری پذیرش بیش از کار خود را. جت شروع به اجرا در گسترده ای داشته باشد.

12. لاس وگاس اظهارات (7-9) – CeeDee بره, WR, Alabama: اظهارات انتخاب کنید این بازی بزرگ-ساخت گیرنده.

13. San Francisco 49ers (از 7-9 Indianapolis Colts) – هنری Ruggs WR, Alabama: The 49ers باید جای امانوئل ساندرز که در حال اجرا بود عمیق و راه را برای آنها در فصل گذشته. 49ers مربی Kyle Shanahan می دانید که چگونه به استفاده از Ruggs’ سرعت.

14. Tampa Bay Buccaneers (7-9) – اندرو توماس, OT, Georgia: او برنده SEC Jacobs مسدود کردن جایزه یوگا اولین دریافت کننده این جایزه در 21 سال است. او با بازی در سرعت آکادمی.

15. Denver Broncos (7-9) – خاویر McKinney, S, Alabama: سابق رزول بالا standout نام تمام تیم دوم آمریکا توسط آمریکایی مربیان فوتبال, انجمن ورزشی, اخبار و والتر کمپ. او به عنوان انتخاب سوم تیم آمریکایی در ایمنی توسط آسوشیتد پرس و طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. او به پایان رسید و فصل گذشته در 10 SEC در تکل با 95 بیش از 13 بازی. او نامگذاری شد 2016 گرجستان کلاس AAAAAAA دفاعی بازیکن سال توسط مجله آتلانتا قانون اساسی.

16. Atlanta Falcons (7-9) – Javon Kinlaw DT, South Carolina: Kinlaw که 6 پا-6 و 309 پوند می توانید تمام نقاط در امتداد خط دفاعی. “او را همه کاره چرا که او را بسیار بزرگ و ورزشی” ارشد کاسه مدیر اجرایی جیم Nagy گفت. “شما می توانید او را در همه جا.” او به خوبی در کنار جارت و نگه داشتن نگهبانان خاموش میانه linebacker Deion جونز.

“همچنین: Kinlaw می بیند نور در انتهای تونل

17. Dallas Cowboys (8-8) – C. J. Henderson, DB, فلوریدا,: کابوی ها نیاز به کمک در ثانویه است.

18. Miami Dolphins (از 8-8 پیتسبورگ) – D’Andre سویفت, RB, Georgia: Swift شد پنجم در حال اجرا پشت در یوگا تاریخچه به عجله برای بیش از 1000 متری در back-to-back فصل است. او 1,218 متری عجله و 216 دریافت و با مجموع هفت touchdowns فصل گذشته. او در رتبه هفتم در گرجستان تمام وقت عجله لیست فقط پشت لارس تیت (3,017) و فقط جلوتر از سفید مورنو (2,734).

همچنین: سویفت دارای رقابت بالا “بازگشت” در پیش نویس

19. لاس وگاس اظهارات (از 8-8 شیکاگو) – کنت موری, LB, Oklahoma: اظهارات برخی از دفاعی کمک کند.

20. Jacksonville Jaguars (از 9-7 قوچ) – K’Lavon Chaisson, LB/د LSU: Chaisson اندازه گیری در 6-3 و وزن 253 پوند در ترکیب. “همانطور که شما تماشا او را از طریق فصل شما شروع به دیدن او واقعا آن را انتخاب کنید و بهتر” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت.

21. Philadelphia Eagles (9-7) – جاستین, Jefferson, WR LSU: عقاب ناامید هستند در گیرنده گسترده. او گرفتار 111 عبور برای ببرها در فصل گذشته.

22. وایکینگها مینه سوتا (از 10-6 بوفالو) – سه راهی هیگینز WR Clemson: وایکینگ ها باید جایگزین Stefon Diggs.

23. میهن پرستان جدید انگلستان (12-4) – اردن عشق, QB, Utah State: با عشق هنوز در هیئت مدیره میهن پرستان یک شات در گرفتن تام بردی جایگزینی.

24. New Orleans Saints (13-3) — پاتریک, ملکه, پوند, LSU: پرستاران می توانید اضافه کردن به خود را در حال حاضر-stout دفاع.

25. وایکینگها مینه سوتا (10-6) – Denzel میمس, WR بیلور: در 6-3 و 207 پوند میمس زد 40 yard dash در 4.38 ثانیه است.

“نقد و بررسی: تمام توماس Dimitroff را Falcons پیش نویس میدارد

26. Miami Dolphins (از 10-6 هوستون) – جاشوا جونز, OT, هوستون: پس از انجام معاملات Laremy Tunsil فصل گذشته دلفین ها باید به مقابله با موقعیت.

27. Seattle Seahawks (11-5) – Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State: مانند شاهین Seahawks به دنبال تصویب-راش کمک کند.

28. Baltimore Ravens (14-2) – جاناتان تیلور, RB, Wisconsin: بسیار سازنده در حال اجرا به عقب زد 40 yard dash در 4.39 ثانیه در ترکیب.

29. Tennessee Titans (9-7) – برندن Aiyuk WR Arizona State: پس از رفتن به کالج او با بازی دو فصل برای خورشید شیاطین به پایان رسید و با 98 جلب برای 1,666 متری و 11 touchdowns. او بسیار عالی در گرفتن متری پس از گرفتن و تبدیل پاس کوتاه به بلند برندگان.

30. Green Bay Packers (13-3) – اعطای Delpit, S, LSU: او نهمین بازیکن در LSU تاریخ به نام اتفاق آرا اول تیم آمریکایی و برای اولین بار تمام تیم-SEC انتخاب با 74 پردازد (9.5 برای از دست دادن پنج کیسه) کنفرانس-پنج interceptions و نه تصویب breakups.

31. San Francisco 49ers (13-3) — Ross Blacklock, DT, TCU: این 6-3, 290-کوبنده کمک می کند تا 49ers پر کردن یک نیاز در خط دفاعی به عنوان آنها باید جایگزین DeForest Buckner. Blacklock زد 40 yard dash در 4.9 ثانیه در سراغ ترکیب.

32. Kansas City Chiefs (12-4) – A. J. Terrell, CB, Clemson: در دو سال به عنوان یک نویسنده به او کمک کلمسون به 29-1 رکورد. این Westlake بالا گراد به پایان رسید با 107 حرفه پردازد و 20 پاس breakups شش interceptions و دو ازدست بیش از 1,827 جرقه بزند در 44 بازی ها (30 شروع می شود).

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | Top 10 QBs

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10 RBs

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت در مخلوط به بالا, تنگ پایان | Top 10 TEs

توهین آمیز نگهبانان/مراکز: جزایر Kindley امیدوار به افزایش پیش نویس تخته | Top 10 C/Gs

بخش 5: خط حمله (تکل)
قسمت 6: گسترده گیرنده
بخش 7: دفاعی در مقابله با
قسمت 8: پایان دفاعی
قسمت 9: Linebackers
بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im