D. Led mock draft 1.0: شاهین انتخاب LSU را Lloyd Cushenberry

در راه ما را به این پیش نویس در اینجا اولین پیش نویس ساختگی از Atlanta Journal-Constitution شاهین ضرب و شتم نویسنده D. اورلاندو Ledbetter. پیش نویس NFL برای مارس 23-25.

از طریق فاز اول رایگان آژانس شاهین موفق به آدرس خود را در خط حمله که به 50 کیسه 135 کارفرمایی بازدید و نمی بلوک خوبی در اجرای بازی به عنوان آنها به طور متوسط لاشی 3.8 متری در هر حمل (25 32 در لیگ).

شاهین نمی تواند رفتن به فصل بعدی با همان گروه انتظار نتایج متفاوت است.

به همین دلیل با 16 انتخاب در پیش نویس آنها را پیش نویس دیگر, داخلی, تهاجمی, LSU را Lloyd Cushenberry بالا داخلی چشم انداز در پیش نویس است. Cushenberry می تواند بلافاصله پلاگین در در سمت چپ گارد و خدمت به عنوان یک البدل به الکس مک برای یک سال و دو قبل از او طول می کشد در مرکز.

به عنوان چیز ایستاده شاهین باید جانبازان James Carpenter, Jamon قهوه ای و مت Gono به عنوان چپ گارد نامزدها. نجار ترجیح استارت فصل گذشته صدمه دیده بود و شروع فقط 11 بازی. خود بازی بود بالا و پایین.

براون تلاش و وقتی که شاهین تا به حال شانس به بازی Gono آنها انتخاب برای شروع وس شوایتزر پایین کشش.

شوایتزر امضا شده با واشنگتن در آژانس رایگان.

با Cushenberry در سمت چپ گارد ماک در مرکز و فصل گذشته در دور اول انتخاب کریس Lindstrom در سمت راست گارد شاهین می تواند به رخ کشیدن از یک شرکت جیب داخلی که اجازه می دهد کارفرمایی مت رایان به گام به او می اندازد.

در اینجا چگونه دور اول خواهد لرزش:

2020 پیش نویس NFL سفارش

1. Cincinnati Bengals (2-14) – جو نقب زدن, QB, LSU: او به رهبری ببر به قهرمان ملی های دیدنی و فصل است.

2. Washington Redskins (3-13) – تعقیب جوان, DE, Ohio State: او را بالا تصویب حمله کننده در پیش نویس است.

3. Detroit Lions (3-12-1) – جف Okudah, CB, Ohio State: به دنبال یک تجارت اینجا. شیرها می تواند تجارت با شارژر و هنوز هم Okudah اگر شارژر به دنبال حرکت در مقابل میامی به توا Tagovailo.

4. New York Giants (4-12) – جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn: او یک نیروی در Lanier بالا و در آبرن. او می تواند کمک به لنگر غول’ دفاع.

5. Miami Dolphins (5-11) – Tua Tagovailoa, QB, Alabama: دلفین ها’ اتهام “تانک برای توا” برنامه خواهد بود. آنها می خواهم که خود را کارفرمایی از آینده و اجازه می دهد تا او را سالم در حالی که بازی در پشت Ryan Fitzpatrick برای یک سال.

6. لس آنجلس شارژر (5-11) – جاستین هربرت, QB, Oregon: برای حرکت کردن در اینجا. آنها به طور جدی به دنبال به بازی Tyrod تیلور فصل آینده است.

7. Carolina Panthers (5-11) – اشعیا سیمونز LB/S, Clemson: این مدافع همه کاره می توانید بازی بیش از همه در این زمینه برای Panthers.

8. Arizona Cardinals (5-10-1) – اندرو توماس, OT, Georgia: او برنده SEC Jacobs مسدود کردن جایزه یوگا اولین دریافت کننده این جایزه در 21 سال است. او همه SEC اول-انتخاب تیم توسط مربیان و آسوشیتد پرس. او یک بازیکن کلیدی در گرجستان تیم که برنده 11 یا بیشتر بازی های سه فصل متوالی برنده سه دوره متوالی در ثانیه شرقی بخش عناوین و بازی در سه روز متوالی در سال جدید شش کاسه بازی (2018 رز 2019 شکر 2020 شکر). او انتخاب شد به عنوان یک عضو از AJC سوپر 11 توسط مجله آتلانتا قانون اساسی در سال 2016.

“مطلب: Andrew Thomas برنامه ای برای حفظ و ساخت موزیک در NFL

9. Jacksonville Jaguars (6-10) – Javon Kinlaw DT, South Carolina: Kinlaw که 6 پا-6 و 309 پوند می توانید تمام نقاط در امتداد خط دفاعی. او احتمالا بیش از حد بزرگ به رها کردن به پوشش به عنوان یک 3-4 خارج linebacker ، “او را همه کاره چرا که او را بسیار بزرگ و ورزشی” ارشد کاسه مدیر اجرایی جیم Nagy گفت. “شما می توانید او را در همه جا.”

“همچنین: Kinlaw می بیند نور در انتهای تونل

10. کلیولند براونز (6-10) – تریستان Wirfs OT, Iowa: The Browns امضا جک Conklin در رایگان آژانس, اما هنوز هم نیاز به یکی دیگر از مقابله با.

11. New York Jets (7-9) – Mekhi Becton OT لویی: او در بحث از ترکیب با سرعتی 40-حیاط داش زمان. در 364 پوند او زد 40 yard dash در یک دنباله دار 5.1 ثانیه است.

12.لاس وگاس اظهارات (7-9) – جری Jeudy WR, Alabama: اظهارات حل و فصل بحث در فیلم گیرنده در پیش نویس Jeudy یا اوکلاهما را CeeDee بره. “من فکر می کنم شما می توانید یک مورد برای هر مرد” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “جری Jeudy شما در حال رفتن به یک کمی بیشتر جدایی. شما در حال رفتن به یک کمی بیشتر مسیر لهستانی که شما می توانید می گویند که متناسب با (لاس وگاس مربی جان) weather underground واقعا خوب است. من فکر می کنم او برای بازی در درجه اول در داخل. من فکر می کنم او برای رفتن به یک اسلات.”

13. San Francisco 49ers (از 7-9 Indianapolis Colts) – هنری Ruggs WR, Alabama: The 49ers باید به جای امانوئل ساندرز که در حال اجرا بود عمیق و راه را برای آنها در فصل گذشته. 49ers مربی Kyle Shanahan می دانید که چگونه به استفاده از Ruggs’ سرعت.

14. Tampa Bay Buccaneers (7-9) – خاویر McKinney, S, Alabama: سابق رزول بالا standout نام تمام تیم دوم آمریکا توسط آمریکایی مربیان فوتبال, انجمن ورزشی, اخبار و والتر کمپ. او به عنوان انتخاب سوم تیم آمریکایی در ایمنی توسط آسوشیتد پرس و طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. او به پایان رسید و فصل گذشته در 10 SEC در تکل با 95 بیش از 13 بازی. او نامگذاری شد 2016 گرجستان کلاس AAAAAAA دفاعی بازیکن سال توسط مجله آتلانتا قانون اساسی.

15. Denver Broncos (7-9) – Jedrick ویلیس, OT, Alabama: بزرگ fella (6-4, 312) تا به حال 34.5 پرش عمودی در سراغ ترکیب.

16. Atlanta Falcons (7-9) – لوید Cushenberry, C, LSU: او اندازه گیری 6-3 و وزن 312 پوند در ترکیب. او 40 yard dash در 5.27 ثانیه و نیمکت فشرده 25 پوند 25 بار. “شروع کالیبر مرکز با دست, سلاح های طولانی و خوب قدرت هسته ای برای مطابقت با قدرت در قدرت زمانی که مورد نیاز” NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein گفت. “Cushenberry نیست سفت و سخت و یا سفت اما او باید برخی از محدودیت های جانبی با سرعت که نشان می دهد تا در برابر ورزشی لبه rushers و با پتانسیل اجرای بازی محدودیت در فضا است. او را بسیار دشوار است برای گاو-راش و به ندرت مورد ضرب و شتم به پانچ در تصویب مجموعه است.”

“نقد و بررسی: تمام توماس Dimitroff را Falcons پیش نویس میدارد

17. Dallas Cowboys (8-8) – اعطای Delpit, S, LSU: او نهم بود بازیکن در LSU تاریخ به نام اتفاق آرا اول تیم آمریکایی و برای اولین بار تمام تیم-SEC انتخاب با 74 پردازد (9.5 برای از دست دادن پنج کیسه) کنفرانس-پنج interceptions و نه تصویب breakups. Delpit شهرت او کمک کرد تا برنده جیم تورپ جایزه به عنوان به خوبی به عنوان تیم دوم مربوط به فشار آمریکا و تیم اول همه-کنفرانس افتخارات در سال 2019.

18. Miami Dolphins (از 8-8 پیتسبورگ) – D’Andre سویفت, RB, Georgia: Swift شد پنجم در حال اجرا پشت در یوگا تاریخچه به عجله برای بیش از 1000 متری در back-to-back فصل است. او 1,218 متری عجله و 216 دریافت و با مجموع هفت touchdowns. کسانی که بالغ شده اند بسیار بالاتر بود Swift نه مجروح شده است در پایان این فصل است. او محدود به شش لمس و هشت مجموع نقش خود را در دو بازی آخر به دلیل مصدومیت به عنوان کبود شانه. سریع به سمت چپ مدرسه با 2,885 متری عجله و 666 متری دریافت. او در رتبه هفتم در گرجستان تمام وقت عجله لیست فقط پشت لارس تیت (3,017) و فقط جلوتر از سفید مورنو (2,734).

همچنین: سویفت دارای رقابت بالا “بازگشت” در پیش نویس

19. لاس وگاس اظهارات (از 8-8 شیکاگو) – کنت موری, LB, Oklahoma: اظهارات برخی از دفاعی کمک کند.

20. Jacksonville Jaguars (از 9-7 قوچ) – C. J. Henderson, DB, فلوریدا,: Jaguars باید به جای Jalen رمزی.

21. Philadelphia Eagles (9-7) – CeeDee بره, WR, Oklahoma: عقاب برخی از گیرنده گسترده ای برای کمک به کارفرمایی کارسون Wentz.

22. وایکینگها مینه سوتا (از 10-6 بوفالو) – Jalen Reagor WR, TCU: وایکینگ ها باید جایگزین Stefon Diggs.

23. میهن پرستان جدید انگلستان (12-4) – اردن عشق, QB, Utah State: با عشق هنوز در هیئت مدیره میهن پرستان یک شات در گرفتن تام بردی جایگزینی.

24. New Orleans Saints (13-3) — جاستین, Jefferson, WR LSU: پرستاران می تواند جفت او را با تازگی امضا امانوئل Sanders.

25. وایکینگها مینه سوتا (10-6) – پاتریک, ملکه, پوند, LSU: وایکینگ ها همچنان به ساخت تا خود را در حال حاضر-stout دفاع.

26. Miami Dolphins (از 10-6 هوستون) – جاشوا جونز, OT, هوستون: پس از انجام معاملات Laremy Tunsil فصل گذشته دلفین ها باید به مقابله با موقعیت.

27. Seattle Seahawks (11-5) – Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State: مانند شاهین Seahawks به دنبال تصویب-راش کمک کند.

28. Baltimore Ravens (14-2) – جاناتان تیلور, RB, Wisconsin: بسیار سازنده در حال اجرا به عقب زد 40 yard dash در 4.39 ثانیه در ترکیب.

29. Tennessee Titans (9-7) – Denzel میمس, WR بیلور: در 6-3 و 207 پوند میمس زد 40 yard dash در 4.38 ثانیه است.

30. Green Bay Packers (13-3) – K’Lavon Chaisson, LB/د LSU: Chaisson اندازه گیری 6-پا-3 و وزن 253 پوند در ترکیب. “همانطور که شما تماشا او را از طریق فصل شما شروع به دیدن او واقعا آن را انتخاب کنید و بهتر” ارمیا گفت.

31. San Francisco 49ers (13-3) — Ross Blacklock, DT, TCU: 6-پا-3, 290-کوبنده کمک می کند تا 49ers پر کردن یک نیاز در خط دفاعی به عنوان آنها باید جایگزین DeForest Buckner. Blacklock زد 40 yard dash در 4.9 ثانیه در سراغ ترکیب و دریافت 6.4 درجه از NFL.com که بدان معنی است که او پیش بینی می شود NFL استارت در دو سال اول در لیگ.

32. Kansas City Chiefs (12-4) – A. J. Epenesa DE Iowa: او تنومند در 6-6 و 280 پوند است. او یک ستاره پنج استخدام بیرون آمدن از مدرسه بالا است. او اضافه کردن فله به خط دفاعی و توانایی به عجله داخل در برخی از موقعیت ها. او نمی آزمون به خوبی در ترکیب.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>