D. Led mock draft 2.0: شاهین انتخاب فلوریدا C. J. Henderson

در راه ما به پیش نویس NFL در اینجا دوم mock draft از Atlanta Journal-Constitution شاهین ضرب و شتم نویسنده D. اورلاندو Ledbetter. پیش نویس تنظیم شده است برای مارس 23-25.

گرد و غبار حل و فصل است پس از رایگان آژانس و برخی از فهرستی وضوح برای شاهین به عنوان پیش نویس NFL, که برگزار خواهد شد از راه دور مارس 23-25 تحت سفارش از کمیسر راجر Goodell.

شاهین که انتخاب 16 به طور کلی هنوز هم باید آدرس cornerback عبور عجله و خط حمله در پیش نویس است.

شاهین unceremoniously خود را قطع شماره 1 cornerback دزموند Trufant و نمی خواهد که جایگزین او شود. اشعیا Oliver که تا به حال یک رگه دار فصل دوم و کندال شفیلد که تا به حال قوی rookie فصل به نظر نمی رسد آماده برای ارتقاء به بالا cornerback.

همین دلیل است که شاهین را انتخاب کنید فلوریدا C. J. Henderson با 16th کلی انتخاب کنید.

شاهین آدرس نیست توهین آمیز خط داد که تا 50 کیسه و 135 کارفرمایی بازدید و نمی تواند اجرا شود و توپ فصل گذشته. شاهین برش پشتیبان مقابله با Ty Sambrailo و امضا بالقوه پشتیبان گارد/مرکز جاستین McCray که همچنین برخی از چپ و راست مقابله با.

بنابراین آنها در حال شمارش را بر حق گارد کریس Lindstrom مرکز الکس مک و چپ گارد James Carpenter به همه سالم باشد. آنها در حال شمارش را بر حق مقابله با Kaleb McGary نمی شود یک گردان پس از او به لیگ پیشرو 13 کیسه فصل گذشته و در حال انتظار به سمت چپ مقابله با جیک متیوز به گام آن را کمی پس از از دست دادن هشت کیسه.

شاهین باید یک گارد/مرکز چشم انداز, اما ممکن است قادر به گرفتن LSU را Lloyd Cushenberry در دور دوم.

عبور با عجله حرکت را برای آنها انتخاب کنید تا به تلفن و تماس های David Caldwell در جکسنویل و دریافت شماره 9 را انتخاب کنید را انتخاب کنید کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw.

Jaguars انتخاب ارزش است 1,350 امتیاز در تجارت ارزش نمودار. شاهین’ انتخاب شده است به ارزش 1000 امتیاز است و 350 نقطه شکاف. شاهین در حال حاضر داد و ستد یکی از دور دوم میدارد به کلاغ. این 55 انتخاب شد ارزش دقیقا 350 امتیاز.

شاهین باقی مانده در دور دوم انتخاب (47) ارزش 430 امتیاز اما آنها نیاز به نگه داشتن که یکی به گارد/مرکز.

شاید کالدول را به یک سوم و در سال آینده دوم پس از آنها به نظر می رسد تانک برای Clemson کارفرمایی ترور لارنس.

در اینجا چگونه دور اول خواهد لرزش:

1. Cincinnati Bengals (2-14) – جو نقب زدن, QB, LSU: او به رهبری ببر به قهرمان ملی های دیدنی و فصل است.

2. Washington Redskins (3-13) – تعقیب جوان, DE, Ohio State: او را بالا تصویب حمله کننده در پیش نویس است.

3. Detroit Lions (3-12-1) – جف Okudah, CB, Ohio State: به دنبال یک تجارت اینجا. شیرها می تواند تجارت با شارژر و هنوز هم Okudah اگر شارژر به دنبال حرکت در مقابل میامی به توا Tagovailoa.

4. New York Giants (4-12) – اشعیا سیمونز LB/S, Clemson: این مدافع همه کاره می توانید بازی بیش از همه در زمینه های غول.

5. Miami Dolphins (5-11) – Tua Tagovailoa, QB, Alabama: دلفین ها’ اتهام “تانک برای توا” برنامه خواهد بود. آنها می خواهم که خود را کارفرمایی از آینده و اجازه می دهد تا او را سالم در حالی که بازی در پشت Ryan Fitzpatrick برای یک سال. او تلفظ خود را 100% سالم در ESPN SportsCenter در روز پنج شنبه.

6. لس آنجلس شارژر (5-11) – جاستین هربرت, QB, Oregon: برای حرکت کردن در اینجا. آنها به طور جدی به دنبال به بازی Tyrod تیلور فصل آینده است.

7. Carolina Panthers (5-11) – جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn: او یک نیروی در Lanier بالا و در آبرن. او می تواند کمک به لنگر Panthers’ دفاع.

8. Arizona Cardinals (5-10-1) – اندرو توماس, OT, Georgia: او برنده SEC Jacobs مسدود کردن جایزه یوگا اولین دریافت کننده این جایزه در 21 سال است. او همه SEC اول-انتخاب تیم توسط مربیان و آسوشیتد پرس. او یک بازیکن کلیدی در گرجستان تیم که برنده 11 یا بیشتر بازی های سه فصل متوالی برنده سه دوره متوالی در ثانیه شرقی بخش عناوین و بازی در سه روز متوالی در سال جدید شش کاسه بازی (2018 رز 2019 شکر 2020 شکر). او انتخاب شد به عنوان یک عضو از AJC سوپر 11 توسط مجله آتلانتا قانون اساسی در سال 2016.

“مطلب: اندرو توماس قصد دارد به خاطر ساخت موسیقی در NFL

9. Jacksonville Jaguars (6-10) – Javon Kinlaw DT, South Carolina: Kinlaw که 6 پا-6 و 309 پوند می توانید تمام نقاط در امتداد خط دفاعی. او احتمالا بیش از حد بزرگ به رها کردن به پوشش به عنوان یک 3-4 خارج linebacker ، “او را همه کاره چرا که او را بسیار بزرگ و ورزشی” ارشد کاسه مدیر اجرایی جیم Nagy گفت. “شما می توانید او را در همه جا.”

“همچنین: Kinlaw می بیند نور در انتهای تونل

10. کلیولند براونز (6-10) – تریستان Wirfs OT, Iowa: The Browns امضا جک Conklin در رایگان آژانس, اما هنوز هم نیاز به یکی دیگر از مقابله با.

11. New York Jets (7-9) – Mekhi Becton OT لویی: او در بحث از ترکیب با سرعتی 40-حیاط داش زمان. در 364 پوند او زد 40 yard dash در یک دنباله دار 5.1 ثانیه است.

12. لاس وگاس اظهارات (7-9) – جری Jeudy WR, Alabama: اظهارات حل و فصل بحث در فیلم گیرنده در پیش نویس Jeudy یا اوکلاهما را CeeDee بره. “من فکر می کنم شما می توانید یک مورد برای هر مرد” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “جری Jeudy شما در حال رفتن به یک کمی بیشتر جدایی. شما در حال رفتن به یک کمی بیشتر مسیر لهستانی که شما می توانید می گویند که متناسب با (لاس وگاس مربی جان) weather underground واقعا خوب است. من فکر می کنم او برای بازی در درجه اول در داخل. من فکر می کنم او برای رفتن به یک اسلات.”

13. San Francisco 49ers (از 7-9 Indianapolis Colts) – هنری Ruggs WR, Alabama: The 49ers باید به جای امانوئل ساندرز که در حال اجرا بود عمیق و راه را برای آنها در فصل گذشته. 49ers مربی Kyle Shanahan می دانید که چگونه به استفاده از Ruggs’ سرعت.

14. Tampa Bay Buccaneers (7-9) – خاویر McKinney, S, Alabama: سابق رزول بالا standout نام تمام تیم دوم آمریکا توسط آمریکایی مربیان فوتبال, انجمن ورزشی, اخبار و والتر کمپ. او به عنوان انتخاب سوم تیم آمریکایی در ایمنی توسط آسوشیتد پرس و طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. او به پایان رسید و فصل گذشته در 10 SEC در تکل با 95 بیش از 13 بازی. او نامگذاری شد 2016 گرجستان کلاس AAAAAAA دفاعی بازیکن سال توسط مجله آتلانتا قانون اساسی.

15. Denver Broncos (7-9) – Jedrick ویلیس, OT, Alabama: بزرگ fella (6-4, 312) تا به حال 34.5 پرش عمودی در سراغ ترکیب.

16. Atlanta Falcons (7-9) – C. J. Henderson, DB, فلوریدا,: شاهین باید به جای Trufant. هندرسون راحت بازی man-to-man پوشش. “ما بازی های برگزار شده است که بسیاری پشت فلوریدا” هندرسون گفت. “مطبوعات شد اصلی ما رفتن به. به طوری که چیزی است که من هستم خیلی راحت با.” او تحت سابق گرجستان دفاعی هماهنگ کننده تاد Grantham در فلوریدا. “او با مخلوط کردن مقدار زیادی از پوشش” هندرسون گفت. “پس از آن بسیار متفاوت بود برای ما در مقایسه با سال اول بیشتر یک پوشش است. پس از آن بسیار متفاوت بود.”

“نقد و بررسی: تمام توماس Dimitroff را Falcons پیش نویس میدارد

17. Dallas Cowboys (8-8) – اعطای Delpit, S, LSU: او نهمین بازیکن در LSU تاریخ به نام اتفاق آرا اول تیم آمریکایی و برای اولین بار تمام تیم-SEC انتخاب با 74 پردازد (9.5 برای از دست دادن پنج کیسه) کنفرانس-پنج interceptions و نه تصویب breakups. Delpit شهرت او کمک کرد تا برنده جیم تورپ جایزه به عنوان به خوبی به عنوان تیم دوم مربوط به فشار آمریکا و تیم اول همه-کنفرانس افتخارات در سال 2019.

18. Miami Dolphins (از 8-8 پیتسبورگ) – D’Andre سویفت, RB, Georgia: Swift شد پنجم در حال اجرا پشت در یوگا تاریخچه به عجله برای بیش از 1000 متری در back-to-back فصل است. او 1,218 متری عجله و 216 دریافت و با مجموع هفت touchdowns. کسانی که بالغ شده اند بسیار بالاتر بود Swift نه مجروح شده است در پایان این فصل است. او محدود به شش لمس و هشت مجموع نقش خود را در دو بازی آخر به دلیل مصدومیت به عنوان کبود شانه. سریع به سمت چپ مدرسه با 2,885 متری عجله و 666 متری دریافت. او در رتبه هفتم در گرجستان تمام وقت عجله لیست فقط پشت لارس تیت (3,017) و فقط جلوتر از سفید مورنو (2,734).

همچنین: سویفت دارای رقابت بالا “بازگشت” در پیش نویس

19. لاس وگاس اظهارات (از 8-8 شیکاگو) – کنت موری, LB, Oklahoma: اظهارات برخی از دفاعی کمک کند.

20. Jacksonville Jaguars (از 9-7 قوچ) – لوید Cushenberry, C, LSU: او اندازه گیری 6-3 و وزن 312 پوند در ترکیب. او 40 yard dash در 5.27 ثانیه و نیمکت فشرده 225 پوند 25 بار. “شروع کالیبر مرکز با دست, سلاح های طولانی و خوب قدرت هسته ای برای مطابقت با قدرت در قدرت زمانی که مورد نیاز” NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein گفت.

21. Philadelphia Eagles (9-7) – CeeDee بره, WR, Oklahoma: عقاب برخی از گیرنده گسترده ای برای کمک به کارفرمایی کارسون Wentz.

22. وایکینگها مینه سوتا (از 10-6 بوفالو) – سه راهی هیگینز WR Clemson: وایکینگ ها باید جایگزین Stefon Diggs.

23. میهن پرستان جدید انگلستان (12-4) – اردن عشق, QB, Utah State: با عشق هنوز در هیئت مدیره میهن پرستان یک شات در گرفتن تام بردی جایگزینی.

24. New Orleans Saints (13-3) — جاستین, Jefferson, WR LSU: پرستاران می تواند جفت او را با تازگی امضا امانوئل Sanders.

25. وایکینگها مینه سوتا (10-6) – پاتریک, ملکه, پوند, LSU: وایکینگ ها همچنان به ساخت تا خود را در حال حاضر-stout دفاع.

26. Miami Dolphins (از 10-6 هوستون) – جاشوا جونز, OT, هوستون: پس از انجام معاملات Laremy Tunsil فصل گذشته دلفین ها باید به مقابله با موقعیت.

27. Seattle Seahawks (11-5) – Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State: مانند شاهین Seahawks به دنبال تصویب-راش کمک کند.

28. Baltimore Ravens (14-2) – جاناتان تیلور, RB, Wisconsin: بسیار سازنده در حال اجرا به عقب زد 40 yard dash در 4.39 ثانیه در ترکیب.

29. Tennessee Titans (9-7) – Denzel میمس, WR بیلور: در 6-3 و 207 پوند میمس زد 40 yard dash در 4.38 ثانیه است.

30. Green Bay Packers (13-3) – K’Lavon Chaisson, LB/د LSU: Chaisson اندازه گیری 6-پا-3 و وزن 253 پوند در ترکیب. “همانطور که شما تماشا او را از طریق فصل شما شروع به دیدن او واقعا آن را انتخاب کنید و بهتر” ارمیا گفت.

31. San Francisco 49ers (13-3) — Ross Blacklock, DT, TCU: 6-پا-3, 290-کوبنده کمک می کند تا 49ers پر کردن یک نیاز در خط دفاعی به عنوان آنها باید جایگزین DeForest Buckner. Blacklock زد 40 yard dash در 4.9 ثانیه در سراغ ترکیب و دریافت 6.4 درجه از NFL.com که بدان معنی است که او پیش بینی می شود NFL استارت در دو سال اول در لیگ.

32. Kansas City Chiefs (12-4) – A. J. Terrell, CB, Clemson: در دو سال به عنوان یک نویسنده به او کمک کلمسون به 29-1 رکورد. این Westlake بالا گراد به پایان رسید با 107 حرفه پردازد و 20 پاس breakups شش interceptions و دو ازدست بیش از 1,827 جرقه بزند در 44 بازی ها (30 شروع می شود). او گل اول نقاط کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی بازی در یک انتخاب-شش برابر آلاباما در سال 2019. او پیش بینی می شود NFL استارت.او انتخاب شد به عنوان کلاس AAAAAAA بازیکن سال در گرجستان توسط مربیان کانون. او به تیم اول تمام دولت توسط مجله آتلانتا قانون اساسی در سال 2016.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im