دا: پلیس پاک پس از ضرب تیراندازی مردی که به قتل خواهر خود را کشته و 3 سگ

یک وکیل منطقه پاک است چندین افسران و نمایندگان از هر خطا پس از آنها به ضرب گلوله یک مرد در سال گذشته که به قتل خواهر خود را کشته و سه سگ.

دادستان منطقه گیاه کرنفورد گفت: لاگرانژ افسران پلیس و Troup شهرستان نمایندگان شد در توجیه استفاده از زور با توجه به انتشار اخبار. این مرد شناسایی شده که 65 ساله سام برت بود دیده می شود اشاره اسلحه در اجرای قانون افسران لحظات قبل از آنها به ضرب گلوله کشته شد او دا اضافه شده است.

این حادثه در محل سپتامبر. 5 در رودخانه لین خانه 68 ساله سالی هریسون بود که برت خواهر. او زندگی در زیر زمین پس از او درگیر شد در اسلحه گرم مربوط به اختلاف با برخی از همسایگان خود را در آلاباما کرنفورد انتشار گفت.

فقط قبل از 2:50 بعد از ظهر هریسون به نام 911 و گفت: همسر او شده بود به ضرب گلوله توسط Burt انتشار گفت. هریسون شوهر انجام CPR در زن تا امدادگران وارد شده است.

آنها تلفظ او در صحنه مرده. او به ضرب گلوله کشته شده بود سه بار از جمله یک بار در سر.

قبل از مقامات وارد برت فرار از خانه و رفت و به نزدیکی غرب نقطه دریاچه همراه با سه سگ آزادی گفت. افسران و نمایندگان در بر داشت برت در یک حوض که در آن آنها گفت: او را به نشان می دهد دست خود را.

برت حاضر و شروع به راه رفتن به سمت آنها در حالی که هنوز برگزاری یک تفنگ انتشار گفت. او تا به حال به ضرب گلوله هر سه سگ اما هنوز زنده بود.

برت گفت: مأموران اجرای قانون که او نیاز به قرار دادن که در گذشته سگ پایین است که زمانی که او خود را مطرح تفنگ انتشار گفت. دا گفت: وی با اشاره به اسلحه گرم به سوی نمایندگان است که زمانی که آنها را به ضرب گلوله چند بار.

برت سقوط به دریاچه و نمایندگان با عجله به آب به او آزادی گفت. اما او قبل از امدادگران وارد شده است.

این GBI نامیده می شد در بررسی افسر-درگیر تیراندازی, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: GBI: پلیس به ضرب شلیک مردی که کشته, خواهر در Troup شهرستان

عوامل بهبود برت handgun در صحنه و انجام خود را کالبد شکافی. این نشان داد که او تا به حال یک سطح الکل خون از .15 است که نزدیک به دو برابر حد قانونی برای رانندگی در گرجستان است.

این GBI بیش از یافته های آن به کرنفورد در ماه سپتامبر و او منتشر شده تصمیم خود را به اتهام نیست اجرای قانون افسران جمعه.

“دادستان منطقه در می یابد که این افسران که با استفاده از نیروی مرگبار علیه برت توجیه شد در دفاع از خود و هر یک از دیگر از برت پس از او با اشاره تفنگ خود را در جهت” دا گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de