Dacula انتخابات حتی به عنوان دولت و تماس آنها را اواسط شیوع

زمانی که انتخابات در سراسر مترو آتلانتا بسته اولیه رای گیری در روز شنبه دولت ساخته شده است این تصمیم بی سابقه ای برای به تاخیر انداختن تا زمانی که ممکن است ریاست جمهوری اولویت اصلی برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه. خواهد بود وجود دارد هیچ رای گیری بیشتر در میان شیوع کروناویروس.

اما در Dacula یک Gwinnett County شهر حدود 6000 نفر رای گیری رفته است.

وجود انتخابات سرپرست هدر jack and jack france تصمیم گرفت که بهتر بود به ویژه شورای شهر در انتخابات بیش از زود است. تعداد موارد تایید شده از COVID-19 پایین هستند, او گفت:. اگر انتخابات به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است که ممکن است تغییر کند.

“من احساس اگر ما منتظر طولانی تر خواهد بود وجود دارد بیشتر در معرض خطر,” او گفت:. “من نمی خواهم برای قرار دادن جمعيت سالمندان در معرض خطر است. من فکر کردم آن را در بهترین منافع شهر به حرکت رو به جلو است.”

Dacula با استفاده از برگه کاغذ و نیاز نیست وزیر امور خارجه مجوز برای برگزاری آن چوب خط حساب کردن. دفتر کاهش یافته است به نظر حکمت Dacula تصمیم اما با تاخیر خود را در سطح ایالت اولیه با توجه به نگرانی های بهداشتی. یک سخنگوی وزارت نمی دانم که چگونه بسیاری از دیگر انتخابات محلی ممکن است هنوز هم ادامه دارد.

آدرین جانسون یکی از سه نامزد در حال اجرا برای دفتر گفت که او تا به حال یک زمان سخت تصمیم گیری برای تشویق مردم به رای دادن برای او و یا برای ماندن در خانه. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که مردم به ماندن بیش از شش فوت دور از یکدیگر و جمع آوری در گروه های 10 نفر یا کمتر برای محدود کردن گسترش ویروس. او گفت که او تا به حال یک “بهداشت و ایمنی نگرانی” در مورد اینکه آیا مردم باید به پای صندوقهای رای.

“سعی کنید به مردم در کمتر از یک هفته در میان از coronavirus است نه لزوما بهترین تصمیم” جانسون گفت. “من نگران آن است.”

اگر یکی از نامزدها نمی کند که در این مسابقه برنده آشکار این شهر را برای برگزاری یک مارس 21 انتخابات.

Andra Gillespie استادیار علوم سیاسی در دانشگاه اموری گفته است که انتخابات می تواند این نگرانی واقعی. توسط مه, او گفت: وجود دارد می تواند بیشتر محدودیت های شدید در تحرک است که مانع توانایی مردم برای رای دادن.

برای روز شنبه انتخابات Gillespie گفت: نگرانی اصلی این است که ساکنان ممکن است فکر می کنم این مسابقه به تعویق افتاد, مانند دولت است. از طریق پنج شنبه, 67 نفر رای داده بودند در اوایل شهرستان jack and jack france گفت. که زود تر رای دهندگان از این شهرستان در انتخابات نوامبر هنگامی که 181 کل آرا ریخته شد.

“آیا شما واقعا می خواهید به انتخابات در میان بسیاری از سردرگمی?” گیلیسپی پرسید. “پرسش از نوری و مشروعیت مهم هستند.”

Jack and jack france گفت که او نمی خواست به تصمیم گیری برای جلوگیری از انتخابات پس از رای گیری آغاز شده بود — حتی اگر دولت بود که فقط. بهترین راه حل برای Dacula او گفته بود به پایان رای گیری قبل از اینکه اوضاع رو بدتر است.

Terrance R. نام تجاری این شهر در نظرسنجی مدیر گفت: وجود ماسک و ضد عفونی کننده دست در دسترس برای اطمینان از مردم می تواند به ایمن ماندن. نام تجاری 78 در نظر گرفته شده است آسیب پذیر به ویروس اما گفت که او احساس تهدید در همه کار خود را در پای صندوقهای رای است. او گفت: این شهرستان ساخته شده مناسب تماس بگیرید.

“من در سلامت خوب,” او گفت:. “من می توانم آب و هوا طوفان است.”

دیو Slotter نامزد دیگری گفت: او فکر می کردم این شهرستان انجام می شود ساکنان زیانی اگر آن را با تاخیر انتخابات. در حال حاضر وجود دارد هیچ کس به نمایندگی از کسانی که رای دهندگان. هنوز, او گفت که او انتظار دارد که ویروس ها و توصیه می شود فاصله اقدامات مانع مردم در انتخابات برای مسابقه. سومین نامزد شان ویلیامز نمی تواند از نظر چهارشنبه.

مردم در انتخابات است که معمولا کم برای-سال محلی نژادها اما دنیس Haynes گفت که او هنوز هم تعجب به یاد بگیرند که او تنها کسی است که رای دادند در یک روز و نیم. Haynes که واجد شرایط برای صندلی قبل از حذف از مسابقه با توجه به موضوع خانواده گفت: او معتقد بود که مسئولیت خود را به شرکت.

“این مهم است که سعی کنید به فشار رو به جلو به صورت عادی با احتیاط,” او گفت:. “من احساس امن و من احساس راحت است. تاخیر ممکن است دائم لغو, اگر آن بدتر می شود.”

نویسنده کارکنان علامت Niesse کمک به این داستان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de