Dacula برگزار شد صاحب خانه در زور اسلحه قبل از به چالش کشیدن او را به یک fistfight. او از دست داده است.

چند روز پس از سال نو 2019, Gwinnett County police پاسخ به Buford خانه برای پیدا کردن یک مرد مچاله روی چمن جلو خونریزی از سر خود را.

پس از بررسی ماموران آموخته مصدوم مرد این حادثه آغاز شده توسط برگزاری صاحب خانه در زور اسلحه در طول یک اختلاف داخلی. مظنون پس از آن به چالش صاحب خانه به fistfight که او به سرعت و قطعی — از دست داد.

نه تنها آن را کبودی بدن انسان است و غرور اما آن نیز منجر به او را تبدیل به یک جانی.

روز دوشنبه جاناتان ریموند Rico, 37, از Dacula شد مجرم از تشدید حمله و اسلحه گرم در اختیار داشتن شارژ با توجه به Gwinnett County دفتر دادستان منطقه. او تبرئه در یک تعداد از سوم درجه کودک ظلم و ستم.

نزاع و جدال اتفاق افتاده در طول شب Jan. 5, 2019 در دا را در انتشار اخبار گفت.

صاحب خانه گفت: ماموران که ریکو به نام او پیش از آن روز گفته او در حال آمدن بود ، قربانی گفت: او فکر ریکو بود رفتن به رها کردن پرداخت اما ریکو به جای جیبش 9 میلی متر تفنگ دستی اشاره کرد و آن را در صاحب خانه سر آزادی گفت.

صاحب خانه را نامزد و 13 ساله و پسر شاهد حمله آزادی گفت. کودک زد به خانه همسایه برای دریافت کمک در حالی که دیگران التماس برای ریکو به قرار دادن تفنگ به دور است.

او در نهایت رفت و برگشت به وانت خود و کاهش یافته تفنگ اما او به زودی بازگشت به درب جلو به انتخاب یک مبارزه آزادی گفت.

چند مشت بعد ریکو باقی مانده بود خونریزی در چمن و همچنین درد و رنج را از مچ پا شکسته. قربانی به مرد زخمی یک حوله برای پاک کردن خود را در حالی که آنها منتظر پلیس می رسند.

او رزرو شده به Gwinnett County زندان جایی که او باقی مانده تا پایان ماه ژانویه با توجه به زندان سوابق. او بعدها به او اعطا $2,950 اوراق قرضه.

ریکو بود محکوم به پنج سال زندان و پس از 10 سال از آزادی مشروط آزادی گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im