فال روزانه دوشنبه 29 ژوئن 2020

محتوای مقاله

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 8:45 صبح تا 7 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا امروز (5:45 صبح تا 4 PM PDT). پس از آن که ماه در حرکت از ترازو به برج عقرب.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار به خصوص در سواحل شرق که در آن آنها خواهد شد وجود دارد در تمام طول روز! احتیاط در برخورد با همکاران و دوستان نزدیک و اعضای عموم مردم است. در صبح, همه چیز آسان در اواخر روز – بسیار است. صبر و شکیبایی است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

بهره وری خود را در محل کار تحت تاثیر قرار خواهد شد ماه هشدار امروز. انتظار می رود کمبود و تاخیر. بدیهی است که این یک فقیر روز برای تصمیم گیری های مهم و یا صرف پول در چیزی غیر از مواد غذایی و گاز است. بهترین از این روز است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این است که یک روز خلاق برای شما دلیل این که در طول یک ماه هشدار شما می توانید فکر می کنم در خارج از جعبه. پس پیش بروید و انجام تحقیقات و رویا تا ایده اما توافق به هیچ چیز تا فردا. افزایش مسئولیت با کودکان و نوجوانان رخ می دهد ممکن است اواخر امروز

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این روز به پیله در خانه. شما می توانید خودتان را به یک آخر هفته ؟ بسیاری از این بعد یک ماه هشدار. خوشبختانه صبح امروز کاملا خوش بین است. توسط شب, شما ممکن است در تقابل با کسی. آن را آسان.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

مراقب باشید چرا که تفکر خود را پراکنده است امروز با توجه به ماه هشدار. بنابراین خود را بنویسید ایده های هوشمندانه اما صبر کنید تا فردا به عمل می کنند. امروز صبح شما احساس خوش بینانه توسط شب, این تغییر ممکن است. همه چیز توهم است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

آیا مراقب باشید چرا که امروز ماه در یکی از پول خود را در خانه ها و در عین حال از آن است که یک ماه هشدار. این یک فقیر روز به فروشگاه برای هر چیزی غیر از مواد غذایی و گاز است. اگر شما باید برخی از خلاق, ایده های پول در آوردن صبر کنید تا فردا به دیدن اگر آنها هنوز هم پرواز.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

امروز ماه در علامت خود را: وجود دارد یک ماه هشدار برای بسیاری از این روز است. (به خصوص در سواحل شرق.) بنابراین رفتن با جریان. هیچ تصمیم گیری های مهم. امروز باید آن نشیب و فراز زندگی است که به معنی شما را مجبور به رفتن همراه به همراه.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما ترجیح می دهند برای حفظ مشخصات پایین امروز که این هفته آغاز می شود. شما حتی ممکن است می خواهم به بازی پر از قلاب و پنهان در خانه. دلیل این است که امروز یک ماه هشدار, در علاوه بر این به که ماه امروز “پنهان” را در نمودار خود را. این می تواند شما را به چالش بهره وری و بهره وری. (اوه آره.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما لذت بردن از schmoozing با یک دوست امروز برخی از سرگرم کننده با محبت و تعامل اجتماعی با یک زن. شما ممکن است در اطراف ایده های هوشمندانه در مورد پتانسیل اهداف برای خودتان. به هر صورت نگه داشتن به تف-balling و تصمیم خود را فردا. نه امروز.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما ممکن است درگیر با پدر و مادر و کارفرمایان و معلمان و افراد برجسته امروز که کمی لمس کنید و به خاطر این است که یک فقیر روز برای تصمیم گیری. قطعا نمی داوطلب برای هر چیزی در طول ماه هشدار. رسیدگی به تعاملات خود را با کارفرمایان بسیار با ظرافت.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز شما می خواهید برای انجام کاری متفاوت است. شما می خواهید به “دور از همه این است.” اگر شما می توانید یک سفر کوتاه یک درایو در کشور این ممکن است به شما لطفا. با این وجود در طول یک ماه Alert (مانند امروز) مسخره اشتباهات اتفاق می افتد همراه با کمبود. چوب دو سر طلاست.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

مراقب باشید چرا که امروز ماه در خانه خود را از پول افراد دیگر که بدان معنی است که شما ممکن است وسوسه به تصمیم گیری در مورد به اشتراک گذاشته اموال ارث و مانند. این است که یک روز فقیر را به تصمیم گیری های مهم. نگاهی توجه داشته باشید.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Lily Rabe (1982) سهام تولد خود را امروز. چون شما حساس هستند و شهودی شما از این توانایی نادر به خودتان را در کفش شخص دیگری. این زمان برای یک بازی سرگرم کننده-loving سال! به شما خواهد شد محبوب تر و لذت ببرید گرم دوستی. همچنین شما می خواهد بیشتر سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی روزمره شادی و زیبایی در اطراف شما. در این سال زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im