فال روزانه برای روز شنبه, آوریل 4 سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم تا 3 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا امروز (12 ظهر PDT). پس از آن که ماه در حرکت از لئو به برج سنبله.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

فردی مسن تر یا بیشتر تجربه کرده اند ممکن است مشاوره عالی برای شما امروز. یا شاید شما در حال حکیم حکیم مشاوره دادن به دیگران ؟ آگاهی از محدودیت های اعمال شده از ماه Alert (نگاه کنید به بالا) قبل از تصمیم گیری های مهم. (شما خیلی معقول امروز.)

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

تمرکز خود را بر روی اموال خود را اموال خود را و از هر چیزی برای انجام با مسائل مالی خواهد بود معقول امروز چون شما در یک عملی قاب از ذهن است. شما می خواهید امنیت دراز مدت. اگر خرید شما می خواهم به خرید طولانی مدت عملی اقلام است. (بررسی Moon هشدار.)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این یک روز خوب برای بحث در مورد هر گونه مشکلی رخ می دهد که در یک رابطه به خاطر درک خود را از واقعیت قوی است. علاوه بر این شما خواهد بود هدف بیشتر از حد معمول. روابط جدید است که در حال حاضر شروع خواهد شد مشخص متانت و ثبات است. همه چیز لذت بخش هستند اما جدی است.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

اگر شما به تنهایی کار می کنند امروز و یا در انزوا به شما احساس مولد و خوشحال با خودتان است. این است زیرا شما در حال جدی تر در مورد زندگی امروز اما آن را مثبت و جدی. شما مشغول به کار هستند که بیشتر در کنترل آینده خود و انجام بهترین شما می توانید در یک وضعیت دشوار. به خوبی انجام می شود!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما ممکن است درگیر با خلاق هنری مردم امروز است. اگر شما را بزرگ پیشرفت در انجام کارها به ویژه در شرایط عملی. کسی که بزرگتر و یا با تجربه تر ممکن است شما را راهنمایی و به شما پیشنهاد عالی و پشتیبانی. (این چیز خوبی است.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

بحث و مذاکره با کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته و پلیس خواهد بود سازنده و عملی است. مردم می خواهند به پیروی از قوانین و انجام چیزی درست. شما ممکن است تمایل به نگه داشتن احساسات خود را برای خودتان; با این وجود خود را ثابت رویکرد به چیزهایی که موفقیت را تضمین می کند در جایی که دیگران شکست خورده اند.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

مسائل مربوط به کشورهای خارجی رسانه ها و دانشگاه ها و همچنین پزشکی قانونی و مسائل جدی امروز. با این وجود شما می توانند یاد بگیرند که چیزی با ارزش به ویژه از کسی که به شما احترام بگذارند. گوش دادن به کسی که می داند چه چیزی آنها انجام می دهند به خصوص کسی که با اعتبار و آموزش.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

بحث در مورد اموال مشترک بخواهد ارث و هر چیزی که شما خود را به طور مشترک با دیگران خواهد بود عملی و تولیدی امروز. در درجه اول شما خواهد بود در مورد حفاظت از منابع محدود و ساخت بهترین استفاده از آنچه شما داشته باشد. (البته.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

بحث و گفتگو با همکاران و دوستان نزدیک خواهد بود عملی است. در واقع ممکن است کسی به شما پیشنهاد بهره مندی از تجربه خود را. با این وجود, خصوصی, شما می خواهید بیشتر تحریک و فرصتی برای انجام کاری متفاوت و یا دیدن مکان های جدید! انجام آنچه شما می توانید.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این یک مولد روز در محل کار برای شما و همچنین یکی از لذت بخش. این یک روز خوب برای بحث در مورد مشکلات با دیگران چون هر کس می خواهد یک راه حل عملی. هر آنچه که شما شروع نباید زرق و برق دار. آن را باید به نظر می رسد قابل اعتماد و معقول.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

روابط جدید است که در حال حاضر شروع خواهد شد جدی و معقول است. در واقع شما ممکن است شروع یک رابطه جدید با کسی که تفاوت سنی. یا شاید تفاوت در این است که در آموزش و پرورش ؟ دلیل این است که این ارتباط ممکن است بر مبنای عملی از عاشقانه.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

این یک روز عالی برای خانواده بحث در مورد برخورد با منابع محدود و از به چالش کشیدن وضعیت. مردم خواهد بود تعاونی زیرا هر کس در یک عملی و معقول و قاب از ذهن است. گوش دادن به توصیه از کسی که بزرگتر و یا با تجربه تر به دلیل آن را به شما بهره مند شوند.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر رابرت داونی جونیور (1965) سهام تولد خود را امروز. شما با اراده قوی و قاطعانه! شخصا شما قادر به انجام کارهای بزرگ است. بساز! انتظار می رود به محبوب و لذت بردن از گرم دوستی. در این سال شما خواهد بود سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی از شادی و زیبایی در اطراف شما در یک روز راه است. این ممکن است زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de