فال روزانه برای روز شنبه, مه 23 سال 2020

ماه هشدار

امروز وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و تصمیم گیری های مهم. ماه در برج جوزا.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این یک روز فوق العاده برای schmooze با دیگران به این دلیل شما احساس محبت و دل گرم به همه شما را ملاقات کند. به طور طبیعی چون شما زخم چنین vibes مثبت – مردم می خواهند به در شرکت شما. (مردم را به خود جلب مردم خوشحال.) لذت بردن از روز خود را!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این بسیار عالی پول روز برای شما. به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود و یا ایجاد یک پول کمی در سمت. حفظ جیب خود را باز! اما این نیز یک روز دوست داشتنی برای خرید چیزی زیبا است که شما واقعا دوست دارم. (و شما مانند بسیاری!)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

امروز ماه به انتظارنشسته بودند با ونوس در نشانه های خود را که بدان معنی است که این زمان بسیار عالی برای دریافت و معاشرت در حالی که نگه داشتن در ذهن فیزیکی فاصله مورد نیاز است. شما احساس می کنید شاد و پر حرف و مشتاق به صحبت کردن با دیگران است. هر دریافت-togethers مثبت خواهد بود. در واقع برخی از شما ممکن است شروع یک رابطه جدید است ؟

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

راز عشق در امور در حال وقوع را برای بسیاری از شما امروز. دیگران ممکن است لذت بردن از لذت گناه در خصوصی. اساسا شما را درک تنهایی در محیط زیرا شما می خواهید یک فرصت برای پشت پا زدن و استراحت و نوع پنهان کردن در جایی. چنگ زدن به برخی از تنقلات.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

این یک جالب روز برای لذت بردن از دوستی دیگران یا ارتباط برقرار کردن با گروه های کوچک به دلیل شما احساس دوستانه و بنابراین هر کس دیگری. در واقع دوستانه می تواند به نوبه خود به لاس زنی است که چرا یک دوست ممکن است تبدیل به یک عاشق! (این چیزها اتفاق می افتد.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این یک روز عالی برای شما دلیل این که شما را فوق تصور و کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته و هر کسی مهم است. در واقع دیگران بسیار تحت تاثیر قرار با شما آنها احتمالا برای درخواست مشاوره خود را در مورد چگونه چیزی را نگاه بهتر است. لذت بردن از این خوب فشار دهید.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

سفر برای لذت بردن کاملا تجدید نظر به شما. شما ممکن است قادر به انجام این کار — شما نمی ممکن است. در ضمن عاشقانه با کسی که “متفاوت” ممکن است شکوفه. و یا شما ممکن است توسعه له در یک معلم یا گورو-مانند شکل. این یک روز هیجان انگیز برای یادگیری چیزی جدید.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

اگر چه بسیاری از آنها در حالت سرزنده و شوخ (و تا حدودی شما به دلیل احساسات خود را تحریک می شوند); با این وجود, شما در یک موقعیت عالی به مذاکره مسائل مالی با دیگران و به خصوص همکاران به خاطر شما خواهد آمد بو مثل یک گل رز. (خنده تمام راه را به بانک.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما لذت بردن از تمام تعاملات خود را با دیگران به ویژه همکاران و دوستان نزدیک از آنجا که هر دو ماه و زهره هستند اندود شده تا به طور مستقیم در مقابل علامت خود را. این هموار راه را برای دنج روابط و احساسات گرم. برای برخی از, آن می تواند به معنای یک رابطه جدید.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

سلامت خود را برکت است امروز. تنها عیب آن این است که شما ممکن است وسوسه به رفتن به دریا خوردن شیرینی. (آه بله وقتی که همه چیز همیشه شکلات تیره.) روابط با همکاران و عالی هستند. در واقع آنها خیلی گرم و دوستانه, یک رمان ممکن است توسعه.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این دوست داشتنی, اهل تفریح و بازی سرگرم کننده دوست روز! لذت بردن از, اجتماعی, گردش, اگر آن را ممکن است برای انجام این کار در حالی که احترام به فاصله محدودیت. لذت بردن از فعالیت های شادیه با بچه ها. این هم یک تاریخ بزرگ روز یا شب به دلیل اولویت خود را است که به سادگی از آن لذت ببرید و لذت بردن از خودتان. زندگی خوب است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

آن را به شما لطفا امروز برای انجام کاری به مجددا اراستن حفاری های خود را و یا جایی که شما زندگی می کنند نگاه جذاب تر. این نیز یک روز عالی برای سرگرم کردن خود در خانه را با خانواده یا دوستان است. خوشبختانه شما از این انرژی برای همه این اتفاق می افتد به دلیل آتشین مریخ باعث می شود شما پمپ!

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر ملیسا مک براید (1965) سهام تولد خود را امروز. شما لذت بردن از این شرکت از دیگران است. شما می خواهم به خنده. شما در مورد مراقبت از آنچه شما انجام و کمال گرا هستند. این است که هیجان انگیز سال تغییر و فرصت های جدید! شما به ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. اگر ممکن است (شاید) کشف فرصت ها برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری است. تغییر خوش آمدید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de