فال روزانه یکشنبه 24 مه سال 2020

ماه هشدار

احتیاط: جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 7 صبح تا 7:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا امروز (ساعت 4 تا 4:30 PM PDT). پس از آن که ماه در حرکت از برج جوزا به سرطان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

مراقب باشید و آگاه از همه چیز شما امروز به خاطر شما احساس بی قرار است. (شما ممکن است حتی نمی دانند چرا.) با این وجود توانایی خود را به ضربه قوی است در همان زمان به عنوان ماه هشدار در جایی است که برای بسیاری از روز است. Loosey-احمق دسته کوچک موسیقی جاز!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما صحبت می کنند و یا عمل امروز به دلیل شما ممکن است impulsively انجام و یا می گویند چیزی است که شما بعدها پشیمانی به خصوص اگر شما در رقابت با یک دوست و یا شما باید تهاجمی ارتباط با یک گروه است. نمی شلیک از ران. محتاط امروز.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این یک مشکل است, بعد, به خصوص با پول است. لطفا توجه داشته باشید که این ماه هشدار برای بسیاری از روز است. بنابراین محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی. نمی توان ناگهانی پیشنهادات خود را به پدر و مادر و کارفرمایان اگر چه شما ممکن است. (آه.)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

امروز شما احساس می کنید بی قرار است. لطفا توجه داشته باشید از این واقعیت است که بسیاری از این بعد یک ماه, هشدار, که بدان معنی است که آن را به یک فقیر هم به تصمیم گیری های مهم. نمی داوطلب برای هر چیزی. محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی. آن را آسان.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما ممکن است وسوسه به انجام کاری ناگهانی یا ضربه ای به خصوص با یک دوست یا یک عضو از یک گروه است. این می تواند شامل یک مقدار مشخصی از پول برای یک سازمان و یا چیزی برای انجام با اموال مشترک و یا شریک زندگی خود را در ثروت. توجه داشته باشید: این یک فقیر روز برای هر یک از این تصمیمات است. (دیدن ماه هشدار.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

محافظت در برابر ضربه اقدامات و یا کلمات در هنگام برخورد با همکاران و دوستان نزدیک امروز. که می خواهد برای پایان دادن به حسرت آنچه آنها گفت یا انجام داد ؟ نه شما. اگر شما را تا پایان با تخم مرغ بر روی صورت خود, سس گوجه فرنگی کمک می کند. (بررسی Moon هشدار.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما روال کار قطع خواهد شد امروز. بسیار احتمالا چیزی مربوط به سلامت خود را شما خاموش گارد گرفتن. یکی دیگر از منطقه است که غیر قابل پیش بینی است که مرتبط با حیوانات خانگی. بنابراین مراقب باشید و نگه داشتن چشم خود را باز. (بررسی Moon هشدار.)

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

پدر و مادر باید بدانید که این یک کنش روز برای بچه های خود را – احتمالا فردا نیز هست. از این رو بود فوق العاده هوشیار. می دانید که در آن آنها در تمام زمانها. حذف کودکان از پتانسیل موقعیت های خطرناک. فعالیت های اجتماعی ممکن است لغو شود یا تغییر امروز است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

انجام آنچه شما می توانید برای جلوگیری از درگیری های خانوادگی امروز است که ممکن است شعله ور شدن تا شاید با توجه به چیزی غیر معمول در نظر گرفتن محل در خانه است. لوازم خانگی کوچک ممکن است شکستن و یا جزئی شکسته می تواند رخ دهد. چیزی غیر منتظره ممکن است شما را تحت تاثیر خانواده و یا جایی که شما زندگی می کنند.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

مراقب باشید زیرا این یک کنش روز برای شما. تصادف نمی باید اتفاق می افتد شما ممکن است ضربه ای امروز. شما تمایل به سرعت عمل می کنند و یا صحبت می کنند بدون فکر کردن به دلیل انرژی خود را به کرات. کم کردن سرعت. بادقت. می دانید آنچه شما انجام می دهند. (بررسی Moon هشدار.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

نگه داشتن چشم خود را در پول و دارایی های خود را امروز به خاطر چیزی غیر منتظره ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار. شما ممکن است پیدا کردن پول; شما ممکن است از دست دادن پول. چیزی است که شما خود ممکن است به سرقت رفته و آسیب دیده و یا از دست داده است. محافظت در برابر ضربه خرید – و نه امروز! محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما واقعا پمپ در حال حاضر به دلیل آتشین مریخ در نشانه شما افزایش انرژی خود را به عنوان قبل از هرگز. اما امروز مریخ است تراز وسط قرار دارد با حواس پرت, اورانوس, که باعث می شود شما ضربه و بیش از حد خود به خودی. آهسته و مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر آلفرد مولینا (1953) سهام تولد خود را امروز. شما باید یک تغییر شخصیت. شما به دقت فکر می کنم قبل از شما عمل می کنند. در این سال شما می بینید که خدمت به دیگران به خصوص در خانواده شما مهم است. این است که چرا شما باید مراقبت از خود را به طوری که شما قوی هستند, منابع برای خودتان و دیگران است. به اطراف خود نگاه کنید و سرمایه گذاری در این روابط است که شما ارزش. اویختن با کیفیت به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de