فال روزانه برای روز شنبه, مارس 21 سال 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج ثور.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

بعد از چهار هفته خواهد بود به سرعت گام و تحریک کننده! به طور ناگهانی شما رو مکان برای رفتن و همه چیز برای انجام و مردم را به دیدن! این دوست داشتنی پنجره زمان برای لذت بردن از این شرکت از همسایه خواهر و برادر و بستگان; به همراه ارسال, فروش, بازار, آموزش و عمل می کنند. وای!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

برای چهار هفته بعدی شما باید یک تمرکز قوی بر پول جریان وجوه نقد و دارایی های خود را. خوشبختانه شما نیز جذب پول به شما. علاوه بر این که شما را باهوش, ایده های پول در آوردن! (فراموش نکنیم که شما مالی جادوگر از زودیاک!)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

آه من! برای بعد از چهار ماه و خورشید خواهد بود و در علامت خود را دادن به شما یک فرصت برای شارژ باتری های خود را برای بقیه سال! (“بساز من!”) این نفوذ (که اتفاق می افتد تنها یک بار در سال) نیز مردم را به خود جذب و مطلوب شرایط برای شما.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

از آنجا که تولد خود را یک ماه دور این به این معنی شخصی خود را در سال آینده به پایان برسد. به این ترتیب می تواند عاقلانه و با استفاده از چهار هفته بعدی به تامل در آنچه شما می خواهید خود را برای سال جدید پیش رو (تولد به تولد). ایده ها ؟

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما محبوب تر خواهد شد در چهار هفته بعدی بدون سوال. تعامل خود را با دوستان و گروه ها را افزایش می دهد به خصوص با افراد جوان تر نیز به عنوان خلاق هنری ، این بسیار عالی است پنجره به اهداف آینده است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

کارفرمایان و پدر و مادر و افراد مهم را تحسین شما در چهار هفته بعدی که بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از این زمان برای پیشبرد دستور کار خود و یا زمین خود را. (کامل اگر شما به دنبال یک شغل.) اما بیمار با شرکا و دوستان نزدیک در حالی که مریخ است که مخالف خود را ثبت نام.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما را از صمیم قلب دوست دارم تغییر از مناظر و اگر شما می توانید این نوسان در چهار هفته بعدی به همین دلیل است که شما تمایل به سفر و کشف محیط اطراف خود را. این همان تمایل می توانید با یادگیری چیزهای جدید است. با این وجود, شما باید مقدار زیادی از انرژی را به کار سخت در حال حاضر.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما احساس شدید تر در مورد بسیاری از چیزهایی که در چهار هفته بعدی به خصوص مسائل مربوط به اموال مشترک و مالیات و بدهی ها و مسائل مربوط به بیمه. شما می خواهید به چیزهای مستقیم. خوشبختانه مذاکرات مالی خواهد شد به نفع شما است. حفظ جیب خود را باز!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما نیاز به خواب بیشتر در چهار هفته بعدی به این دلیل که خورشید است در حال حاضر (نمادین) به عنوان دور از علامت خود را به عنوان آن را می توانید در تمام طول سال — و خورشید نشان دهنده انرژی است. احترام خود را نیاز به استراحت بیشتر. بیمار با مجنون فعالیت های در حال وقوع در خانه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما با استفاده از چهار هفته بعدی عاقلانه به دلیل این است که شانس خود را برای دریافت بهتر سازمان یافته در هر جنبه از زندگی خود را. شما نمی خواهد ذهن کار سخت است چرا که شما خواهد بود خوشحال با نتایج. (این تجدید نظر به کمال در شما.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

بخت و اقبال شما! بعد از چهار هفته وعده, اجتماعی, گردش, اهل تفریح و بازی و فعالیت با کودکان و نوجوانان فرصت برای ابراز خلاقیت خود و افزایش عاشقانه, جاذبه های. تمام چیزهای سرگرم کننده! در واقع روابط با هر کس می خواهد بیشتر با نشاط و لذت بخش است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

تمرکز خود را بر روی صفحه اصلی خانواده و زندگی خصوصی خود را خواهد شد بسیار قوی تر در چهار هفته بعدی. بسیاری از شما خواهد شد با یک پدر و مادر بیش از حد معمول است. دیگران را مقابله با تعمیرات خانه و همه شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن حفاری های خود را دلیل این که شما به دنبال راه هایی را به جایی که شما زندگی می کنند نگاه جذاب تر.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Ronald بلک (1974) سهام تولد خود را امروز. شما در حال شدید و پرشور در مورد به دنبال دانش است. گاهی اوقات شما بی تاب است. آن نوبت خود را برای یک بازی سرگرم کننده-عشق سال های پیش رو! به شما خواهد شد محبوب تر و لذت ببرید گرم دوستی. همچنین شما می خواهد بیشتر سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی روزمره شادی و زیبایی در اطراف شما. در این سال زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im