دالتون عضو شورا در انزوا پس از پدر می میرد COVID-19

پدربزرگ یک دالتون عضو شورای شهر درگذشت یکشنبه بعد از اعضای خانواده گفت: او قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

Annalee هارلن شده بود مراقبت از او پدربزرگ Burl جکسون “جک” Bandy پس از او بیمار شد در اوایل این ماه با یک فوقانی تنفسی و سینوس بیماری است. Bandy آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه و درگذشت, چهار روز بعد در دانشگاه اموری در بیمارستان محل با توجه به عضو شورای.

او 93.

هارلان در روز جمعه اعلام کرد که او شرکت در جلسات شورای از راه دور در حالی که در خود انزوا. مجوز paramedic, هارلان گفت: او عینک مناسب تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که مراقبت از پدر بزرگ او.

“من هیچ نشانه ای ندارند اما من خود جدا به دنبال توصیه از CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری)” او در بیانیه ای گفت. “من هنوز هم قادر به کار به عنوان یک عضو شورای شهر و رای دادن از راه دور و شرکت در هر گونه و همه به نام جلسات.”

Bandy یک دالتون ساکن شده بود جدا شده پس از سقوط بیمار مارس 15, با توجه به هارلن. او شروع آنتی بیوتیک و به نظر می رسید به بهبود قبل از بیدار شدن از خواب با یک تب بیشتر از 100 درجه و غیر مولد سرفه های خشک در مارس 19, او گفت:.

شرایط او بدتر شد و پزشکان او تصمیم به hospitalize او را در روز یکشنبه است. که بعد از ظهر Bandy او COVID-19 تشخیص است.

هارلان بود که امیدوار Bandy خواهد جلو و از طریق او گفت:. روز جمعه او خواست دالتون شهروندان به هشدارها مقامات بهداشت عمومی و عمل اجتماعی فاصله “را به عنوان آن است که قادر به ابزار همه ما باید برای مبارزه با COVID-19.”

یکشنبه, گرجستان وزارت بهداشت گزارش شده هشت مورد تأیید از COVID-19 در Whitfield شهرستان و دو مرگ هر دو 93-سال – ، مقامات بهداشت را تایید نمی کنند اگر Bandy شمارش شد در میان آنها است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net