Dansby سوانسون هدف بالاتر برای بریوز و خود را

شما می شنوید زیادی در مورد کشف “در نیمه اول Dansby” در این فصل است. در آن 89-بازی span سوانسون آمار .270/.330/.493 با 17 homers و 57 RBIs. این یک مقدار بی سابقه ای از حملات موفقیت برای سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید.

به نظر می رسید 2019 ممکن است سال همه انتظار برای دیدن. اما shortstop مجروح پاشنه خود در اواخر ماه جولای یک “خسته کننده” آسیب است که هزینه او را بیش از یک ماه است.

“بریوز Q&A: Dansby سوانسون در حرکت گذشته حذفی از دست دادن

او Aug. 6 و در 27 بازی ها, ضربه .194/.307/.245 با هیچ homers و پنج RBIs. او به طور کلی فصل اعداد دچار پیچ و نزدیک به حرفه خود به طور متوسط به جای یک سال برک آوت.

سوانسون وارد بریوز’ بهار جدید تسهیلات آموزشی در بندر شمالی فلوریدا در روز یکشنبه — یک روز قبل از موقعیت بازیکنان در گزارش تاریخ — آغاز آخرین تلاش خود را در گرفتن این شغل در سال است. این علامت سوانسون فصل پنجم در bigs (چهارم کامل).

“داشتن یک سالم Dansby آنچه که او انجام داد در نیمه اول سال گذشته قبل از او صدمه دیده است او را بر روی چیزی خاص وجود دارد” گفت: اولین baseman فردی فریمن هنگام تجزیه و تحلیل جرم.

در واقع سوانسون یک X-factor. تکرار هر چیزی در نزدیکی نیمه اول اعداد طول صف است که به نظر می رسد نازک تر پشت قوی چهار صفحه. بریوز می رویم به نیاز یکی از آنها پایین-of-the-سفارش به طور منظم به گام تا و تقویت صف. چرا سوانسون?

“ما بسیاری از قطعات بزرگ در این اتاق” سوانسون گفت. “اما آن را در مورد قطعات ما; آن را در مورد ساخت آنها با هم کار کنند. من فکر می کنم فرهنگ در این محل باشگاه وانجمن این سازمان چیزی است که هنگامی که شما دریافت می کنید هر کس در همان صفحه ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که در این سال اتفاق می افتد.”

انجام اولین رسانه مونتاژ بهار سوانسون نمی استادانه درست شده خیلی در خودش است. یک خبرنگار با اشاره به او می خواهم قرار دادن در عضلات که او اعتبار به مربی خود در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس (“من قرار داده و در برخی از نوع کار”).

در غیر این صورت او متمرکز محبوب دیگر هدف قرار دادن نقاط اطراف تیم خود را: بریوز’ اهداف بزرگتر سوم پایه نبرد مدیر برایان Snitker را فرمت و چه شده مثل مارسل Ozuna معنی برای باشگاه.

سوانسون یکی از این تیم رفتن به سخنگویان اما در این زمینه او را وارد بحرانی فصل است. او در حال حاضر 26 و شروع سال نخست خود را. کار خود را تا کنون شده است و یک کیسه مخلوط در بخش های بزرگ به دلیل مصدومیت. که به عنوان است که معمولا مورد در این شرایط وجود دارد مقدار زیادی دلیلی برای این باور وجود دارد پتانسیل بکر در shortstop.

در ماه اکتبر گذشته سوانسون اول postseason سری رفت 7-برای-18 با سه دونفره و یک جفت RBIs. بقیه بریوز جرم کندوپاش هزینه آنها سری اما سوانسون درخشان عملکرد یکی از چند مثبت.

به عنوان او تاکید کرد دوشنبه اکنون که بریوز باید بریده دو postseason ظاهر آنها نباید برای حل و فصل خوشنودی است. سوانسون گرجستان بومی به خوبی آگاه از حق رای حذفی-محور خانه وحشت.

“که در آن ما می خواهیم به,” او گفت:. “ساخت آن را به پلی آف نمی باشد چیزی است که ما باید غرور خودمان را در. آن را در مورد برنده شدن وجود دارد. گاهی اوقات ما به فروش خودمان کوتاه است. رسیدن به پلی آف سرد است اما پیروزی در پلی آف تنها چیزی است که مهم است. با این حال ما وجود دارد این است که چگونه ما وجود دارد اما در نهایت شما می خواهید به عنوان آخرین تیم ایستاده است.”

بیشتر “را در نیمه اول Dansby” بروید یک راه طولانی به سوی رسیدن به آن اوج. اگر سوانسون آن راه 2020 خواهد شد مشخص شده به عنوان سال او و بریوز در نهایت در زمان مراحل بعدی خود را.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de