تیره دارچین طلاکاری شده توسط مرزی خام باروت; شیرین ambrette و میخک

هر عطر را به ارمغان می آورد خاطرات که یک بار به معنای چیزی است که مهم است. آنها هنوز هم ممکن است. اما بوی تغییر شخصیت خود را به عنوان آنها به آرامی شکستن و تاریخچه moulders مگر اینکه داده شده هوا. یک بار در در حالی که شما روشن یک شب, باز کردن قفسه سینه و unstopper قدیمی خود را خودشان برای دیدن آنچه که آنها به شما در حال حاضر.

عطر و نشانهها (semiosis) قطعه ای از داستان های تعاملی توسط سام Kabo Ashwell. شما بازی یک عطر کاوش خود را شخصی عطر کتابخانه تلاش به اینسو انسو جمع کردن برخی از معنی از آثار باقی مانده از petitgrain, گل شاه پسند, زنجبیل شامی و شیرین اپل.

نویسنده یادداشت

-یک بررسی توسط ویکتور Gijsbers.

داشتن شده است در سمت چپ بیشتر بی حرکت توسط این قطعه و در یک حس نا امید از آنجایی که من فکر می کنم بسیار از نویسنده آن من تصمیم گرفتم به مطالعه کردن کد منبع از قطعه. و زمانی که همه چیز شروع به کلیک کنید برای من. من مطمئن هستم که آن را همان بر که دیگر مردم به دنبال زمانی که آنها مطالعه رویه تولید متون اما من هر کلیک من می توانید پیدا کنید. بنابراین در اینجا من جدید و به روز را: زیبایی و شیفتگی از یک قطعه مانند عطر و نشانهها (semiosis) است که بسیار در متون آن را تولید اگر چه این البته نیاز به ویژگی های خاص; بلکه آن است که در این ماشین آلات از نسل خود است. آن است که در اندیشه و خلاقیت به نمایش گذاشته شده توسط این نویسنده زمانی که او ساخته شده است. […] آنچه ما به دنبال در یک نشانهشناختی ماشین یک ماشین نیست که خیلی معنی آن را به عنوان مظهر آن است. البته وجود دارد و حس در آن spews کردن متن است که خواننده به تفسیر; اما حتی مهمتر از آن است که خود نتیجه هزاران اعمال تفسیر نویسنده آن است. و دانستن در مورد آن اعمال تفسیر در واقع به معنا بیشتر به این متون است که تولید شده. شیفتگی قطعه — حداقل برای من و یک گمان برای نویسنده همچنین نهفته در دیدن چگونه انتخاب نویسنده تا پایان تولید این متون است که در نهایت تولید می شود.

ارسال شده توسط Iridic (4 نظر تعداد) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من لذت بردن از این جواهر کوچک!
ارسال شده توسط DrMew در 6:45 PM در 17 مارس
به عنوان کسی که باعث می شود عطر چیزهایی که برای زندگی من اغلب در توصیف آن به عنوان “یک تمرین نوشتن اتفاق می افتد که به بوی بزرگ است.” این واقعا سرد برای دیدن پخش هنر است که هم آینه است که رویکرد است.

خیلی از آنچه ما بوی (و طعم) است که ریشه در قدرت پیشنهاد, و من فکر می کنم که در آن “عطر و نشانهها (semiosis)” کاملا ناخن های آن است. من هیجان زده به تجربه این. 🙂
ارسال شده توسط raihan_ در 9:50 PM در 17 مارس

شسته و رفته است. من می دانم کسی که قدردانی خواهد شد این است که بیش از من می توانم بگویم برای بسیاری از چیزهایی که
ارسال شده توسط aspersioncast در 10:27 PM در 17 مارس
برای تلفن های موبایل زیادی مانند توبی بینی که در آن شما بازی به عنوان شرلوک هلمز’ سگ, تلاش برای حل یک قتل توسط خرناس چیز است.
ارسال شده توسط فرار از سیب زمینی سیاره در 3:57 AM در مارس 18

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>