روز پس از کمک به UGA دانش آموزان حرکت مسکن کارکنان مبتلا COVID-19

روز پس از کمک به صدها نفر از دانشگاه گرجستان دانش آموزان حرکت از خوابگاه برای ترم یک مسکن کارکنان تشخیص داده شد با COVID-19.

کارمند که نام ارائه شد کمک به دانش آموزان بین مارس 20 و 27 در چهار دانشگاه, خوابگاه, مدیر اجرایی دانشگاه مسکن لیندا Kasper گفت: در یک شنبه ایمیل به دانشجویان و استادان. کارمند نیز یک دانش آموز.

کارمند مشغول به کار در زیر مقیم سالن:

• Creswall سالن در مارس 21;

• Rooker سالن در مارس 21 و 25;

• راسل سالن در 20 مارس و از مارس 22 تا 27;

• Vandiver سالن در مارس 22.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

ایمیل گفت: گرجستان وزارت بهداشت باید با افرادی که در تماس نزدیک با کارکنان. این دانشگاه همچنین به اطلاع همه دانش آموزان که چک در آن زمان همراه با کارمند همکاران.

کاسپر خواسته کسانی که می دانند کارمند هویت نیست به آن را به اشتراک عموم.

“از طرف دانشگاه, من شما را با ارائه این اطلاعات از آنجا که ما می خواهم این فرصت را به شما یادآوری به اقدامات احتیاطی را برای خودتان نگه دارید و ما جامعه سالم” ایمیل خود ادامه داد.

این خبر یک روز پس از Athens-Clarke County Department of اوقات فراغت خدمات بسته تمام پارک های عمومی در مسیرهای پیاده روی و مکان جلسه در تلاش برای سرکوب بیشتر گسترش ویروس. این شهرستان نیز تحت اجباری پناهگاه در محل سیاست است که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ را گسترش دوشنبه شامل کل دولت است.

بیشتر: گرجستان فرماندار به منظور پناهگاه در محل برای جلوگیری از coronavirus

در اواسط ماه مارس سیستم دانشگاه گرجستان که شامل یوگا و 25 سایر دانشکده ها اعلام کرد این امر حرکت تمام کلاس های آنلاین برای باقی مانده از ترم بهار. روز بعد اولین یوگا دانشجویی تشخیص داده شد با COVID-19.

مرتبط: دانشگاه و دانشجو تست مثبت برای COVID-19

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im