استیو Searles است که واقعا یک پلیس نیست واقعا یک غیر نظامی; او زندگی در برزخ بین این دو جهان است. […] Searles به حک کردن تو رفتگی در دیوار و حرفه ای به عنوان ماموت لیکس’ “خرس نجوا کن” یک محافظ از چیزهای وحشی که پرسه زدن در شب: همه جا خرس, گوزن, شغالها و همه شیوه ای از کشور ، او محافظت از ساکنان و 2.5 میلیون بازدید کننده سالیانه بیش از حد هر چند آنها باید مزیت های عددی. آنها همچنین اسلحه و خودرو … تخت گرم و دنج مافین معطر آشپزخانه. (کریس Erskine, LA بار)

خرس معنی هیچ آسیبی به طور کلی یک صفت Searles برداشت در اوایل. اما او می دانست که برای باز کردن دسترسی به تکه های غذا و فیدر پرنده تا به حال منجر به خرس گرفتگی و آسیب به منازل و اموال نقشه کشی واکنش شدید میان ساکنان.

خرس خوردن نیست; آنها بلاغی به طور معمول به 22 دقیقه در روز در زمان قبل از فصل زمستان است.

آنها را ساییدن یک دم نور و یا انتخاب در یک درز بر روی یک ماشین تا آنها می توانید به مواد غذایی داخل; گاهی اوقات آنها فعال کردن کیسه هوا ، wreaking ویران زمانی که آنها نمی تواند تکان دادن. در بسیاری از آنها باهوش تر از سگ Searles می گوید و جای تعجب ماهر در دستگیره های درب و دستگیره و یا کوبیدن Dumpsters به زمین برای شکستن قفل.

“اگر آنها به حال thumbs, آنها می خواهم به رانندگی با این ماشین دور می گوید:” ماموت لیکس پلیس سرهنگ اریک Hugelman که نظارت Searles.

آنها باهوش هستند و در عین حال کارتونی اشتیاق خود یک مسئولیت. Searles یک بار تا به حال برای مقابله با یک توله به حذف یک Costco میان وعده شیشه گیر خرس جوان ،

“حتی یک بچه 10 برابر قوی تر از من,” او می گوید: با احترام.

نوشته شده توسط جانی Wallflower (3 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

داستان دوست داشتنی. خواهد که همه ما به عنوان عاقلانه به عنوان Searles.
ارسال شده توسط adam hominem در 7:55 PM در فوریه 13 [1 علاقه]
من مامان, بهترین دوست در زندگی ماموت در یک خانه با زیرزمین-ish فضا با یک فریزر و اتاق برای ذخیره سازی. چند زمستان پیش گفت دوست متوجه بوی wafting به سمت بالا به آشپزخانه خود را. بد بو.

او رفت طبقه پایین به اتاق ذخیره سازی یافت زیادی خرس hibernating و دیدم فریزر باز بود و خالی. خرس خورده بود همه از Costco منجمد موضوعات و پس از آن تصمیم گرفت به خواب عمیق در زیر زمین.

آقای Searles شد مردی که وارد شده برای حل این مشکل از خرس که نیست غرق قبل از Hibernating در زیرزمین.

دانستن مامان و دختر بچه, اگر گفت: خرس به حال بوی خیلی رسیده و او باید به او اجازه دهید بماند تا بهار.

و آنچه در فریزر? جعبه و جعبه Costco ذرت سگ. حداقل خرس بود که به خوبی تغذیه شده با ذرت سگ قبل از آن منتقل شده بود.
ارسال شده توسط msjen در 8:24 PM در فوریه 13 [5 علاقه]

یک زن و شوهر از سال پیش من ماند در یک اردوگاه در شمال کالیفرنیا است که تا به حال چشمگیر سنگین قالبهای فلزی نصب شده در هر اردوگاه با تعداد زیادی از برجسته هشدار در مورد خروج مواد غذایی به دلیل محلی خرس جمعیت (تمام خرس های سیاه و سفید هیچ grizzlies). من کاملا محترم خرس در حال حاضر, اما زمانی که من از طرف یکی از قفسه بود که برخی از جدی پنجه بر روی آن علامت که در آن “فقط” یک خرس سیاه تا به حال سعی کردم به آن را دریافت من احترام ناگهان عمیق تر و حتی بیشتر به نقطه که در آن من شروع به تعمق چگونه یک unshowered بشر در شل و ول چادر احتمالا ممکن است آمدن به بو مثل مثلا یک بار شانه خوک و دوباره نظر شخصی من بالقوه در زنجیره غذایی.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 9:02 PM در فوریه 13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su