مرگ آقای “بزرگ” به جنبش در آوردن خاطرات سنگاپور gangland گذشته

سنگاپور — در اوایل یکی از اکتبر روز صبح در سال 1969 سنگاپور ماموران پلیس دریافتند که بدن یک مرد ریخته در یک طوفان تخلیه. او شده بود با چاقو به مرگ پلیس گفت: در یکی از کشور بدنام ترین باند کشتار.

پس از بیش از 50 سال در اجرا یکی از مردان خواست برای قتل قهوهای مایل به زرد تانگ Meng درگذشت از یک حمله قلبی در دانمارک در ماه گذشته با توجه به سابق پلیس کارآگاه آنلاین, مراسم تجلیل و گزارش های رسانه ها.

مرگ یکی از سنگاپور ترین بالا مشخصات گانگستر و خاطرات بی باک 1969 اوباش ضربه را احیا علاقه در شهر-دولت تاریخ به عنوان یک سرچشمه برای جرایم سازمان یافته – و تعجب جوانتر ساکنان با هیچ دانش که در گذشته چه در حال حاضر به عنوان یکی از امن ترین شهرها آمده است.

قهوهای مایل به زرد مرگ نیز قطبی نظر بین کسانی که تحسین جهانی خود جاه طلبی و دیگران که نفرت داشتن از جنایتکاران در یک کشور که در آن قاچاقچیان مواد مخدر صورت حکم اعدام.

قهوهای مایل به زرد به ترتيب 72 و همچنین به عنوان شناخته شده رولاند قهوهای مایل به زرد و یا با نام مستعار – “آقای بزرگ” و “Hainanese بچه.” او یک بار یکی از سنگاپور ترین طبقه فراریان و در ادامه به اجرای قدرتمند اروپایی سندیکای قاچاق مواد مخدر از آمستردام با توجه به دو سابق سنگاپور کارآگاه پلیس و گزارش های رسانه ها.

قهوهای مایل به زرد اعضای خانواده نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و سنگاپور پلیس بلافاصله باید در نظر. هلندی و دانمارکی و کاهش یافته است به نظر.

‘سنگاپور تا کنون گانگستر؟’

آیا احترام و یا ناسزا قهوهای مایل به زرد است دست آورد های جدید توجه در شهرستان خانه خود را.

“وای از جمله استعداد بزرگ از شماره 1 … سنگاپور!” James Chan اظهار نظر در مارس 10 مقاله در مورد قهوهای مایل به زرد مرگ در سنگاپور اصلی Straits Times روزنامه posted on Facebook.

“این نوع از شهرت نه ممنون. چیزی برای افتخار گفت:” الیوت کوه در یکی از صدها نفر از دیگر نظرات در سایت های رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها.

بسیاری از خوانندگان به نظر نمی رسد به دانستن جرم و جنایت سازمان یافته وجود داشته در شهر-دولت: “سنگاپور تا کنون گانگستر meh ؟” خواندن یک Facebook post.

اما برخی از کسانی که به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که اراذل و اوباش فرهنگ رونق در سنگاپور در سال های قبل و بعد از این جزیره به دست آورد استقلال در سال 1965 هشدار برابر با خیالبافی گذشته است.

“زمانی که جوان بودم من شاهد یک پسر رفتن دور هر فروشنده دوره گرد وجار زن غرفه جمع آوری پول است. ما هرگز نباید ما را امن و مافیا رایگان کشور مسلم” گفت: دیدگاه Wilfred لی.

داستان MR BIG TITS

قهوهای مایل به زرد مراسم تشییع جنازه در کپنهاگ در آوریل 24 با حضور اعضای hell’s Angels, تصاویر نشان می دهد. آن جریان در یک private Facebook صفحه است که توسط صدها نفر از اعضای خانواده و به خوبی wishers – بسیاری از سنگاپور – که هرگز قادر به سفر به دانمارک با توجه به کروناویروس مستندات.

عکس مونتاژهای از جمله عکس از یک قهوهای مایل به زرد را کمی شکل در روشن الگو پیراهن یک سیگار در دست گردش در خدمات مسنجر. یک ویدیو از اسراف جشن تولد که در آن قهوهای مایل به زرد ایستاده بود بیش از یک کیک سه لایه به عنوان مهمان جامعی تصاویر در گوشی های هوشمند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

قهوهای مایل به زرد که فرار سنگاپور پس از لام مرگ یکی از کشور بیشتر می خواستم قتل مظنون در دهه 1970 با پلیس ارائه S 2000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او مبلغ زیادی در آن زمان است.

او فرار کرد به آمستردام از طریق مالزی و بعد از نقل مکان به دانمارک که در آن او ازدواج یک زن دانمارکی با توجه به گزارش رسانه بازنشسته سنگاپور کارآگاه پلیس لیونل de Souza که بررسی قهوهای مایل به زرد و یک دوم پلیس سابق منبع که نخواست نامش فاش شود با توجه به حساسیت این موضوع.

قهوهای مایل به زرد زد یک رستوران در کپنهاگ اما نقل مکان کرد به کامبوج پس از ضربه توسط خود ویتنامی محافظ در سال 2009 با توجه به دومین منبع پلیس و رسانه های محلی گزارش. او به کپنهاگ در سال گذشته گزارش گفت:.

‘جوامع مخفی’

سنگاپور باند فرهنگ مشتق شده از “جوامع مخفی” تشکیل شده توسط مهاجران چینی در آسیای جنوب شرقی در 1800s گفت: Jean Abshire آمریکا-بر اساس علمی که نویسنده ‘تاریخچه سنگاپور’.

باندهای درگیر در قاچاق انسان روسپیگری و قاچاق مواد مخدر هنوز هم وجود داشته در سنگاپور پس از حکومت بریتانیا به پایان رسید اما پلیس سرکوب در 1990s اما ریشه کن جرایم سازمان یافته است.

برخی از مجرم جوان هنوز ریور قوی تر کارتل از گذشته با توجه به 2015 مطالعه علمی بر اساس مصاحبه با miscreants.

لیونل de Souza بازنشسته افسر پلیس که در بررسی قهوهای مایل به زرد و راز دیگر اعضای جامعه گفت: گانگستر نباید جلال.

“این خوب است رهایی به بد زباله,” او گفت:.

($1 = 1.4196 سنگاپور دلار) (گزارش توسط جو براک و جان Geddie; گزارش های اضافی توسط Nikolaj Skydsgaard, Stine Jacobsen و استفانی van den Berg; ویرایش توسط کنت ماکسول)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im