مرگ و میر از کانادا بدترین جرم تیراندازی افزایش به 19

PORTAPIQUE — مرگ و میر از بدترین جرم تیراندازی در کانادا سابقه افزایش یافت و به 19 از جمله یک افسر پلیس و دزد مسلح, پلیس کانادا روز دوشنبه گفت:, و اضافه کرد که آنها انتظار می رود به کشف بیشتر مرگ و میر از آخر هفته کشتار در نوا اسکوشیا.

مسلح که در یک نقطه masqueraded به عنوان یک پلیس و همچنین زحمت مبدل ماشین خود را به مانند یک رزمناو پلیس را درهم شکست صلح در جوامع روستایی در اقیانوس اطلس استان در طول 12 ساعت با داد و بیداد آغاز شده است که اواخر روز شنبه, مقامات گفت.

“ما نسبتا با اعتماد به نفس ما را شناسایی کرده ایم که در همه صحنه های جرم و جنایت” نوا اسکوشیا RCMP رئیس سرپرست کریس چرم به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه گفت: آتش سوزی در برخی از این سایت ها عمدتا منازل مسکونی ساخته شده در جستجو برای سایر قربانیان دشوار است.

“ما اعتقاد داریم وجود دارد و ممکن است قربانیان هنوز در داخل باقی مانده از کسانی که خانه های آن به زمین سوخته,” چرم گفت.

Royal Canadian Mounted Police شناسایی مسلح به عنوان 51 ساله گابریل Wortman که مشغول به کار به عنوان یک denturist. پلیس گفت که آنها تا به حال هنوز برای تعیین انگیزه.

پلیس گفت: آنها تا به حال به پایان رسید تهدید مطرح شده توسط Wortman که مرده بود اما آنها را نه تایید گزارش شبکه CTV که RCMP تا به حال او را به گلوله بست.

RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: Canadian Broadcasting پارسیان در روز یکشنبه وجود دارد هیچ نشانه ای در آن زمان که قتل شد مربوط به تروریسم. پلیس همچنین گفت: هیچ آشکار پیوند بین Wortman و حداقل برخی از قربانیان خود را.

Lucki به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه بررسی شد و رفتن به بسیار طولانی و پیچیده و اضافه کرد مظنون شد نه به خوبی شناخته شده برای پلیس.

چرم گفت: شک توانایی به حرکت در اطراف استان “تا حد زیادی بهره مند” توسط این واقعیت است که او تا به حال یک وسیله نقلیه است که نگاه یکسان در هر راه به یک مشخص شده ماشین پلیس و که او با پوشیدن لباس پلیس است که هر دو بسیار خوب ساخت و یا واقعی ،

پیشتر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: یک فرد مسلح و کشته شدن حداقل 18 نفر که در میان آنها یک زن در لباس است که کار آن است که برای محافظت از زندگی حتی اگر آن را به خطر می اندازد خود را.”

او با اشاره به جانباز RCMP پاسبان هایدی استیونسون که کشته شد, در تیراندازی روز یکشنبه. او مادر دو.

یکی دیگر از RCMP افسر زخمی شد و دوره نقاهت در خانه اتحادیه پلیس گفت:.

ترودو گفت: قتل “اتفاق افتاده است در شهرهای کوچک: Portapique, ترورو Milford و Enfield مکان های که در آن مردم با ریشه های عمیق, مکان که در آن مردم می دانند که همسایگان خود را و نگاه کردن به یکدیگر است.”

“در حال حاضر این جوامع در عزاداری و کانادا است که در عزاداری با آنها” ترودو گفت. (گزارش شده توسط John Morris و استیو شرر; گزارش های اضافی توسط کلسی جانسون در اتاوا و آنا Mehler Paperny در تورنتو; نوشتن و گزارش های اضافی توسط Moira Warburton; ویرایش توسط دنی توماس بیل Berkrot و پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>