خط دفاعی جذب کارول احساس کشیده شده به Georgia Tech

به عنوان آن معلوم دفاعی lineman خاکستری کارول اخیر غیر رسمی سفر به گرجستان صورت گرفت در یکی از روزهای آخر قبل از COVID-19 ساخته شده از جمله انتصاب موقت عدم امکان.

به نظر می رسد زمان می تواند کار را به خوبی برای تکنولوژی. این دیدار در خدمت تنها به افزایش شور و شوق است که Carroll, سه ستاره دفاعی lineman از Alcoa دنیاست. دارای فن آوری و مربی جف کالینز و کارکنان خود را.

“هر بار که من وجود دارد, من واقعا vibes خوب از فرهنگ و مربی کالینز” کارول گفت: AJC. “من واقعا فکر می کنم او می خواهم به انجام کاری بزرگ است. او به نوبه خود است که برنامه در اطراف و او را به انجام آن راه حق است.”

تکنولوژی ارائه شده کارول در پاییز گذشته میدوی از طریق junior فصل و کارول ساخته شده است سه یا چهار غیر رسمی بازدیدکننده داشته است پس از, او گفت:.

“هر بار که به من احساس می کنم که این نوع از جایی است که من می تواند به من با من و او می خواهم از آن لذت ببرید تا آنجا که من می خواهم” کارول گفت. “این فقط vibes خوب. این یک جای خوب. به همین دلیل آنها بسیار بالا برای من است.”

تکنولوژی به دنبال کارول مجدانه رهبری دفاعی-خط مربی لری شوالیه. در حالی که تنها دو قدرت دیگر-کنفرانس مدارس ارائه داده اند کارول – لویی و Wake Forest – کارول دبیرستان مربی به نشانه ای که فناوری رقبا ممکن است از دست رفته.

“من انجام داده ام این کار را برای یک مدت زمان طولانی و من در اطراف بسیاری از بازیکنان خوب,” الکوا بالا مربی گری رنکین گفت. “او احتمالا به عنوان مطمئن شوید که یک شرط آن را به عنوان کسی ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی است.”

برای رنکین به می گویند که او شده است در اطراف بسیاری از بازیکنان خوب نیست حرف مفت زدن. تیم او موفق به کسب 15 قهرمانی دولتی و او موفق به کسب 439 بازی هر دو سوابق دولت در تنسی است. کارول کمک کرده است و کمک به گذشته سه در هر یک از سه فصل اول در الکوا بخشی از یک اجرا از پنج در یک ردیف برای گردباد.

رنکین توصیف کارول به عنوان یک بسیار رانده دفاعی lineman که سریع کردن توپ. رنکین گفت که کارول است طراحی شده توسط یک موتور که یکی از بهترین است که او مربی است در گذشته 20-25 سال است. تمام آن صفات مشهود خود را برجسته ویدئو تلفیقی از پخش است که در آن او بارها و بارها ضرب و شتم و توهین آمیز می پردازد در ضربه محکم و ناگهانی منفجر کردن بلوک در داخل کشور و تعقیب کردن اجرای نمایشنامه رفتن از سمت خود.

“فقط یک کارگر برخوردار فوتبال” رنکین گفت. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان لذت بردن از فوتبال است اما او واقعا از آن لذت می برد عمل برخوردار offseason کار می کنند.”

کارول است 6-پا-2 (“هل دادن 6-3,” رنکین گفت) و در حدود 255 پوند است. او اجرا می شود 100 و 200 متر خط تیره برای مدرسه پیگیری و تیم زد 100 متر در 11.8 ثانیه در اولین دیدار از بهار کارول گفت.

“که یک دنباله دار اما برای 250 پوند پسر من در حال اجرا در برابر برخی از سریع ترین dudes در شهرستان و آنها نه فقط کاملا فروزان به من گفت:” کارول که زادگاه الکوا واقع شده است و حدود 12 مایلی جنوب ناکسویل و دانشگاه تنسی است.

کارول دو زمان همه امور خارجه انتخاب شد و همچنین نام منطقه خود بازیکن سال فصل گذشته. توسط اندازه گیری 247Sports کامپوزیت او شماره 44 قوی-سمت دفاعی در پایان 2021 کلاس.

او دسته خود را در کلاس درس به عنوان به خوبی. او با در نظر گرفتن سه پیشرفته قرار دادن کلاس در این سال و پرینستون دانشگاه هاروارد و ییل در میان حدود 20 مدرسه به او ارائه می گردد.

آنها نه در حال حاضر تکنولوژی و شوالیه ساخته شده علاقه خود را در Carroll, روشن, زمانی که او بازدید در 7 مارس زمانی که کت زرد تا به حال خود را در سومین روز از بهار عمل. پس از آن او و پدرش نشسته با شوالیه در یک تیم جلسه اتاق به عنوان شوالیه را به آنها نشان داد ویدئو کلیپ های بازیکنان او مربی قبلا به عنوان به خوبی به عنوان کارول خود را برجسته.

نایت توضیح داد کارول گفت: چگونه او را می خواهید به استفاده از او را اگر او برای آمدن به فن آوری. این نشست حدود یک ساعت به طول انجامید.

“که جدید بود” کارول گفت. “من هرگز انجام می شود که در یک کالج بازدید قبل از.”

کارول استخدام برنامه ها کمی در برگزاری با NCAA داشتن نهاد “مرده دوره” به معنی هیچ فرد جذب مخاطب از جمله در دانشگاه حداقل تا 15 آوریل است. آن را نمی خواهد اگر مرده دوره تمدید شد که حفظ استخدام از ساخت پردیس بازديد حیاتی در فرآیند استخدام. آن است که کارول به امید دیدار بیشتر مدارس از جمله Wake Forest اما کسانی که قصد دارند کمتر تعریف شده از آنها یک هفته پیش. کارول گفت: او ممکن است پیش بروید و ایجاد یک تعهد تصمیم زودتر از بعد.

“من قطعا احساس خوبی در مورد Georgia Tech آنچه آنها ارائه شده ایم من و آنچه را به من نشان داده ام و هر بار که من وجود دارد چه من احساس می کنم” او گفت:. “من قطعا کشیده به سمت آنها پس خواهیم دید که چگونه از آن می رود با این ویروس.”

برای بار آن را به نظر می رسد یک رویکرد عاقلانه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>