تعریف آنچه که یک کسب و کار ضروری است تا برای بحث در اطراف گرجستان

حتی در یک بحران تقریبا در هر بخشی از آمریکا تجارت ظاهرا ضروری است.

که بسیار روشن است و حتی به عنوان دولت های محلی و رهبران در سراسر گرجستان مبارزه که بیش از عملیات کسب و کار باید ببندید و باز باقی می ماند. بحث در حال بازی کردن در حالی که دولت فدرال و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ صرفنظر کردن از بسیاری از تصمیم گیری و مقامات بهداشت عمومی ترغیب مردم به ماندن در خانه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تفاوت به طور بالقوه مهم برای صاحبان کسب و کار و کارگران که نمی تواند telework از خانه و می خواهید برای ادامه به تلاش برای زندگی را حتی به عنوان بسیاری از مشتریان تبدیل شده اند کمیاب است. با پناه-در-محل قوانین در حال تصویب در نقاط در سراسر کشور, اعضای عمومی که سرمایه گذاری نیز می خواهید بدانید که در آن آنها مجاز به رفتن.

فدرال و ایالتی و محلی رهبران افکار متفاوت. اما تا کنون آنها همچنین به نظر می رسد به توافق برسند و در بسیاری. از جمله اهمیت مواد غذایی در ایستگاه های گاز راحتی فروشگاه های اهدای خون به مراکز و بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ناخن سالن نوچ.

کافه ؟ حتی نزدیک.

تحویل مواد غذایی? آره.

قانون شرکت است ؟ پایدار.

فروشگاه ؟ بستگی به نوع. سخت افزار بله. لباس شاید نه (مگر در برخی از موارد در فروشگاه صرفه جویی اجرا برای حمایت از غیر انتفاعی).

پاک کننده ها و خشک? دامپزشکان? برق? Exterminators? بانک ؟ بله, بله, بله, بله, بله.

تعدادی از مترو آتلانتا بزرگترین شرکت ها بار سخت به عنوان کسب و کار و یا قیمت سهام شاقول اما رهبران دولت به طور کلی به نظر می رسد گفت: آنچه آنها انجام باقی مانده ضروری از سفر هوایی (خطوط هوایی دلتا) و آب و برق (جنوب شرکت) تحویل و حمل و نقل (یو پی اس) و نوشابه (کوکا کولا شرکت است که علاوه بر نوشابه بازارهای بطری آب و نوشیدنی های دیگر).

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی در هفته گذشته ایجاد یک لیست از آنچه در آن در نظر زیرساخت های حیاتی کارگران — کسانی که در آن گفت که “باید یک مسئولیت ویژه خود را حفظ نرمال چت روم.” این هشدار که لیست مشورتی است و نباید به عنوان یک استاندارد فدرال.

دلوت مبتنی بر تجهیزات ساز AGCO با این وجود قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی برجسته آژانس فدرال را گنجاندن کشاورزی و زیرساخت ها است. و کک سخنگوی اشاره به این لیست از نوشیدنی و مواد غذایی تولید کنندگان زمانی که مورد سوال توسط Atlanta Journal-Constitution.

هنوز هم در اطراف گرجستان وجود دارد تغییرات مورد چه چیزی است و نه ضروری و چه محدودیت ها در محل هستند.

رژیم صهیونیستی. کمپ در روز دوشنبه دستور داد تمام کافه ها و کاباره ها بسته است, اما از بعد از ظهر سه شنبه او تا به حال به نام پناه در محل ایالت برای اکثر مردم است. او که تمام تجمعات از 10 یا بیشتر مردم می شود اگر کسب و کار و سازمان می تواند همیشه حفظ حداقل شش فوت بین مردم است.

صدها نفر از محلی ها از چپ به تصمیم می گیرید که آیا برای ایجاد خود گریخته از محدودیت.

به عنوان شهردار آتن-Clarke County, کلی Girtz کمک راهنما در اوایل پناهگاه در محل محدودیت. در حالی که 80 درصد از آنچه در کسب و کار ضروری لیست بود خیلی ساده و دیگران بودند برای بحث. منطقه خلیج کالیفرنیا که آتن استفاده می شود به عنوان بخشی از مدل گفت: بله مسکونی به سازندگان Girtz به یاد می آورد. آتن اضافه تجاری سازندگان نیز هست.

برخی از چیزهایی که به وضوح ضروری نیست و در حال حاضر, او گفت:. “در حال حاضر است زمان برای یک نگاه جدید آباژور.”

خدمات حرفه ای همچون حسابداران و وکلا در لیست شهردار گفت: زیرا آنها کمک به حمایت از عملیات دیگر ضروری کسب و کار مانند فروشنده.

“من فکر می کنم همه می داند که وجود ندارد کامل پاسخ های خود را در یک بحران است و اگر ما می آمد تا با پاسخ های خوب ما می رویم به انجام این کار است.”

او تاکید کرد که حتی کسب و کار و محل های کار که مجاز به باز بماند باید حداقل شش فوت بین مردم اعم از مشتریان و یا کارکنان. که همیشه بلافاصله ممکن است هر چند Girtz اذعان کرد از جمله در مورد مشتریان و فروشگاه مواد غذایی تحویلدار و یا برخی از کارگران در طیور پردازش خطوط.

در آتن ضروری کسب و کار لیست — در جای خود قرار داده در هفته گذشته و به روز شده از آن — شامل تفنگ فروشگاه های مواد غذایی, کشت مغازه ها, دندانپزشکان, شرکت های بیمه, چمن, تعمیر و نگهداری, خدمات, تماس با مغازه ها و لوله کش شرکت املاک و مستغلات و کالاهای ورزشی فروشگاه ها. در میان کسانی که به طور خاص تلقی غیر ضروری هستند در فروشگاه حیوان خانگی groomers, مبلمان فروشگاه, ترین, لباس, فروشگاه, صفحه نمایش, پرینتر, توتون و تنباکو و vape مغازه ها و مراکز تماس برای خدمات غیر ضروری.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف ایجاد یک لیست متفاوت در اواخر روز دوشنبه هنگامی که او صادر شده یک پناهگاه در محل سفارش که شامل یک تعداد مجاز استثنا برای مردم به ترک خانه های خود. برخی از موارد استثنا شامل سایه و یا کار در انواع کسب و کار ضروری از جمله کسانی است که عرضه محصولات مورد نیاز برای کار از خانه, حرفه ای, خدمات, بانک ها و موسسات مالی, سخت افزار, فروشگاه, مسکن, کسب و کار, کنفرانس, مراکز و ارائه دهندگان لازم است برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از خوابگاه.

برای اضافه کردن بیشتر یکنواختی در سراسر کشور گرجستان شهری انجمن پیش نویس یک مدل اعلامیه این هفته برای رهبران گرجستان 538 شهرستانها را در نظر بگیرید. علاوه بر محرومیت در رستوران ناهار خوری, کسب و کار است که نمی توان قطع آن را به عنوان ضروری شامل: مراکز تناسب اندام, استخر, اجتماعی, باشگاه, امکانات تفریحی بولینگ alleys, استخر, سالن, تئاتر, ماساژ سرو ناخن سالن و “هر گونه امکانات استفاده برای یک فعالیت است که شامل طولانی مدت نزدیکی فیزیکی از افراد” و یا “استفاده می شود برای سرگرمی, اجتماعی, نظافت و یا به طور کلی سلامت و تندرستی اهداف باید و بسته باقی می ماند برای مدت این اورژانس است.”

دیگران رفته اند یک راه متفاوت است. دکالب شهرستان مدیر عامل شرکت مایکل Thurmond به نام برای بیش از 10 نفر اجازه داده می شود در هر کوچه بولینگ, مرکز تناسب اندام, سالن بدنسازی, نظافت شخصی ایجاد و یا داخل سالن مراسم تشییع جنازه در شهرستان است. اصلی تمایز او بین کسانی که در یک لیست طولانی از “ضروری کسب و کار” و کسانی که قطع شد که ضروری آنهایی که مجاز به باز زودتر از 6 صبح و بعد از 9 p. m. در میان کسانی که مجاز به باز بماند دیگر: دوچرخه مغازه های پاک کننده خشک تعمیر خودرو و مغازه ها و گورستان و ضروری برای تولید و ساخت و ساز به حفظ بهداشت عمومی و ایمنی و رفاه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>